Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Kapēc sērgu? :))))
Es daru tā:
1) iemetu, ne pārāk tālu;
2) pagaidu kad svins nogrimst;
3) kātu turu 45-46* lenķī (tuvākā distancē spice tiek nolaista zemāk, lenķis samazinās);
4) ietinu auklu, lai aukla nostiepjas;
5) spici noliecu uz leju un paceļu tikai tik daudz, lai aukla nostiepjas, bet svinu no grunts neatrauj (tirinu uz leju :DDD);
6) ietinu tikai tik daudz auklas, lai nebūtu liekās
Strādāju nu ļoti lēni. Tos izmestos metrus 15-20 novelku kādās 5cās minūtēs. Citi pazīstamie strādā ātrāk. Katram savs!
Bet galvenais šajā štellē - jāķer tur, kur zivs ir :)))
P.s. Un laka apstākļiem jābūt - neliels vējš, vai labāk bezvējš. Vējā grūti, jo aukla gaisā uztaisa baigo cilpu un ne grunti labi sajust, ne copītes.
23.augusts 2010, 14:09 | links
 
Brīvdienās izlēmu ar pamēģināt šo sērgu.
Bija jāizmēģina laiva un pie reizes tad arī drop&shot.
Sistēmas uzsiešana it kā problēmas nesagādāja, bet vikšanas tehnika gan prasās pēc skaidrojuma. Tā kā āķis uz kura turas ēsma, vislaik ir pie nostieptas auklas (svins uz grunts), kā tad to reāli var izspēlēt ?
23.augusts 2010, 13:46 | links
 
Jaunnedēļ aizbraukšu , kā saucās ?
20.augusts 2010, 20:16 | links
 
mlg2, Kur ta viņš ir? Dezertējis no valsts?
20.augusts 2010, 20:09 | links
 
Brīvības 224/6, Rīga (iebraukšana no G. Zemgala ielas, blakus Aura auto autosalonam) T. 26 521 521 Ja nomaldies, piezvani, izstāstīšu kā labāk mūs atrast.
20.augusts 2010, 20:09 | links
 
Kur tas ir pie Tevis ? Man šo to vajag .
20.augusts 2010, 19:42 | links
 
FishBon
a man liekas ka Kilkam patālu būs:DDDDD
20.augusts 2010, 19:41 | links
 
Cik salda ir cena? Iebrauc pie manis un apskaties, neesmu jau otrā pasaules malā :)
20.augusts 2010, 19:40 | links
 
FishBon - domāju, ka neessmu tirinājis, tapēc arī prasu. Ir iespēja pa saldu cenu dabūt, varbūt jāpaķer rezervītei.
20.augusts 2010, 19:35 | links
 
Kilka, Nu ko tev pastāstīt?! Tu taču viņu esi raustījis manā veikalā? Kātiņš labs, no jūsu kompānijas man šķeit Lisa priecājās par viņu baigi. Varbūt arī jaucu, šodien baigi karsti gāja pa veikalu, galva mazliet jau kūpēt sāk.
20.augusts 2010, 18:39 | links
 
Brāļi dropotāji šortos - vai kāds ir provējis ar šito verķi: Berkley Skeletor 2 Drop Shot Series One viengabals 6", 6-18g? Kāds i? Varbūt FishBona kungs varētu ko pastāstīt?
20.augusts 2010, 17:16 | links
 
Ja neesi uzgājis,vai nav zivis,tad liec to pavadu cik garu gribi.Mētā,mētā un apnīk tas pasākums vismaz man un pāreju uz mazāk darbietilpīgu veidu,lai jaunie vicinās.
15.augusts 2010, 07:18 | links
 
Un vispār-vairāk par 1 zivtiņu šitai operai nevajag(es kā pilnīgs nespecs šito saku).
15.augusts 2010, 00:41 | links
 
un vispār-fluorkarbons ir sūts!!!
sistēmas garums ~1m.reizēm pat īsāks.vnk mans tā ir pieradis un tā ari šeptē.
p.s.vai tas ir pareizi???vismaz man šķiet ka JĀ.jo lomi paši par sevi kko izsaka.ja neķertos,tad domātu,kā ir pareizi!!!:)
15.augusts 2010, 00:15 | links
 
Nu jā, kad griezējs sakrās $ un nopirks riktīgu jahtu, nāksies man rācijas uzsaukt.
Doma jau bija, kapēc izmantot sistēmu, kura sagādā tikai sarežģījumus, ja zivju(copju) daudzums nemainās.
14.augusts 2010, 21:18 | links
 
Laiva var būt arī 10m garumā,bet arī tad,ja pacenšās,var kolēgam iemaukt pa auss'!
;))
14.augusts 2010, 21:13 | links
 
Kad viņš ievēzējas man bij biku galva jāpieliec, lai ar svinu pa pakausi netrāpa.
Vienkārši Jums laiva vajag garāka un katrs savā galā,ja nevar sarunāties,sadzirdēt-tad rācijas izmontojiet.
14.augusts 2010, 21:07 | links
 
_MP_
Kā jau teicu, praktiski visas copes uz mazākās zivtiņas.
14.augusts 2010, 20:33 | links
 
Griezējs jau iemanās uzsiet arī 3zivis uz sistēmas un tad.....
.....apraut sistēmu.Dārgi un nepatīkami.
Kad viņam bija 3 zivis- visas copes bija uz mazāko zivtiņu.
Sistēma sanāk gara problēmas ar iemetienu.
Kad viņš ievēzējas man bij biku galva jāpieliec, lai ar svinu pa pakausi netrāpa.
Nu labi nebija jau tik traki.
Visas zivis viņš noķēra ar 1zivtiņas sistēmu.
14.augusts 2010, 20:32 | links
 
nē es tik ar tādu domu ka augšā mazāku, apakšā lielāku lai ir no kā izvēlēties :)
14.augusts 2010, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager