Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
.......nu ko,gaidīsim Griezeeja komentu
14.augusts 2010, 20:24 | links
 
_MP_
Iesākumā gan ar vienu zivi būs vieglāk.
Un vispār, kurš ir teicis, ka ar 2zivīm lomi ir labāki?
14.augusts 2010, 20:19 | links
 
kapēc par garu???
Jautājums bija- cik garai jābūt fluorokarbona sist.
Min. garums būtu- no svina līdz pirmajai zivij40-50cm, starp zivīm40-50cm+10-20cm auklas virs zivs=apm1m.
Ja pītā ar fluorokarbonu tiek savienota ar griezuli, tad optimālais garums būtu 1metrs
Es sienu auklu pie auklas. Parasti sienu klāt apm.2m fluoro. Ja sistēma tiek aprauta man rezervē vēl ir 1metrs, kur uzsiet zivis un svinu no jauna.
Cerams, ka var saprast.
14.augusts 2010, 20:12 | links
 
Brasco23
mans naf profs bet 2m toč būs par garu
14.augusts 2010, 19:56 | links
 
0.25 ir ok
garums 1-2 metri
14.augusts 2010, 19:52 | links
 
Sveiki Drop shota profi :)
esmu nolēmis s'ākt praktizēt šo lietu jo daži labi paziņas velk jaukus zandartus un man ar gribās :)
šajā sakarā ir iegādāts special kāts Daiwa TD Cielo Drop Shot, bet nu ir arī dažas neskaidrības!
tātad:
ar divām zivtiņām cik garai jābūt fluorokarbona sistēmai?
0.25 mm fluoro cik saprotu ir normāls diametrs?
paaldies par palīdzēšanu!
14.augusts 2010, 19:50 | links
 
Šodien Juniors pierunāja uz vienu slepenu spotu aiziet pacopēt. No mājas izgājām 19:00. Pa ceļam iegājām vienā fishing tacle shopā, jo čoms vienc taisās DS kātu pirkt. Un nedaudz patrasīja apstīt, kas viņam labāk derētu. Copi sāka Juniors. Ar vārdiem - Tēti tu tik skaties, kad man copē!
Viņam copēja. Izvilkām. Palīdzēju.
Junioram uzradās čoms. Un abi devās paskraidīties pa apkārtni, un citiem copmaņiem stāstīt ... Nu ko, nācās pašam ...
Tūristiem. kas netālu no spota vazājās, bija ko pafočēt.
Resultāti Juniora un manā galerijā ;)
DS rulz!
P.s. Copi beidzām ap 20:30
12.augusts 2010, 23:11 | links
 
Šovakar Juniors pierunāja uz īstu Urban Fishing. Teica, ka līdz HB ar spiningu jāaiziet. He, viena zanderīša cope pat bija. Līdz h20 virsai dabūju, tad nokūlās. Pa maz piecirtu, jo nemaz necerēju :))))
Bet apkārt veču daudz. Kas ar džigu, kas ar maili un grunteni. Bet līdz 09:40 tikai mums bija viena reāla cope.
Kopumā cope pa mīnusiem. Norāvu 2vas sistēmas.
5.augusts 2010, 22:34 | links
 
Vakar paDēeSoju RigaCity robežās. Brīžos, kad vējš bija mazāx, kodās. Mājā atvesti 2vi 49cm zanderi. Vēl vienc laps beigās pīto pārrāva :(((
Laikam pa kantēm bija noberzusēs, bet vabūt pārsienot sistēmu slikti mezglu uzmetu
30.jūlijs 2010, 13:00 | links
 
Kāds nezin vai Cēsīs kādā copes veikalā var nopirkt tās gumijas zivtiņas priekš DS un ja var tad kurā un kā viņas pareizi saucas PALDIES JAU IEPRIEKŠ!!!
21.jūlijs 2010, 19:33 | links
 
Ja karsti,tad var akvārijā patrenēties,
21.jūlijs 2010, 17:35 | links
 
Varbūt kādam noder; Андрея Питерцова kanāls
12.jūlijs 2010, 08:47 | links
 
Griezeej- vakar ilgi domāju kā man tā sanāca un šodien atkal dabuju un veselus 2 gb. Izmēri galīgi nav lieli visi kā nomērīti 68cm un 2kg, bet par cik izmantoju savu cieto foreļu kātu sajūtas baigi ok.
29.jūnijs 2010, 23:34 | links
 
Bralitis- laipnība pret laipnību- "Pārējie mēs visi ... Kaut ko raustam,kaut kā velkam ..."- labs garīgais dienai garantēts!!! :DDD
29.jūnijs 2010, 09:10 | links
 
Sagittario : Labi teikts par dropi šortos !!! :))) Tieši atbilst Griezēja uniformai dropojot šortos:)))
Mans kā neatkarīgā vērtētāja-galvenā tiesneša (vērtēts skaidrā prātā un pie pilna saprāta) rezumē:
1.Griezējs šancē tehniski izcili - var blakus noenkuroties un filmu uzņemt par DS.(žēl ka nav man kameras)
2.Urmaas dala ar Griezēju 1 vietu.Cits piegājiens un cita tehnika.
3.Pārējie mēs visi dalam godpilno 3 vietu. Kaut ko raustam,kaut kā velkam ..:))

p.s. Ārpus konkurences visam tam pasākumam Zivnieks ar savu 16 gadsimta makšķerēšanas tehniku.
29.jūnijs 2010, 08:56 | links
 
Nobody -> Congrats! Vai uz DS to samu izvilki? Cik ta liels? Bilde būs? Man tikai maziņš ir uz DS gadījies.
29.jūnijs 2010, 07:36 | links
 
bumsi- es izteiktos saudzīgāk- drope šortos. Vai neskan labāk? :)
29.jūnijs 2010, 00:29 | links
 

Uz šļieku
28.jūnijs 2010, 23:36 | links
 
to Griezeejs- paldies! P.S. īsi pēc mana jautājuma uzdošanas izdevās izcelt samu, tā kā dabai jau esmu parādā pāris nokostas DS sistēmas :)
28.jūnijs 2010, 23:30 | links
 

Ar šo nēģa mazuļa imitāciju gūti lielākie zanderi Lielupē.
Lieku ar ofseta āķi .Usmā nestrādā .Uz Dzintaru līkuma
savu laiku dienas guvums bija 23 zandarti kamēr citi čakarējās ar maili ,es klusiņām spraudu virsū 2 nakts tārpus /uzspraužot aiz gala/lai imitētu nēģa kustību.Lielupē jau no laika gala nēģis ir bijis labākā ēsma zandartiem. Sistēma -bumbošana.Drop v žopu nelietoju :DDDDDDDD
28.jūnijs 2010, 20:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager