Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Bocmani, :DDDDDDD
Manc texc "Kaut arī daži krievi sauc :)))" galīgi par Tevi nebija domāc ;)
Zini, taču, ka krievu mēdijos daži sistēmu ar pavadiņu, nu kā Tu apraxtīji, arī par DS sauc
28.jūnijs 2010, 20:12 | links
 
Griezeej es to par DS nenosaucu...vnk tik shajaa sadaljaa tiek apspriestas dazhaadas sisteemas :)
28.jūnijs 2010, 20:03 | links
 
Nobody -> nu pa īstam nedomāju, ka DS ir piemēroc līdaku copei. Var mēģināt resnāku fluorcarbonu likt, bet tāpat var pārkost. Un jo resnāx fluorcarbonc, jo sliktāk būs isspēlēt. Manc padoms, ja pieķeras līdaka vnk mēģināt pēc iespējas ātrāk to sačokā dabūt.
Vispār GuntarsKl (vai arī Kilka) taisījās testēt LISAs ražojumu, kur sistēma ussieta no mīxta pavadiņu materiāla. Bet, diemžēl atsauxmes par lomiem dzirdējis neesu.
Daži krievijā lieto sistēmu, kādu Bocmanis apakšā apraxtījis. Bet par DS to nosaukt īsti nevar, pēc manām domām. Kaut arī daži krievi sauc :)))
28.jūnijs 2010, 19:03 | links
 
Īsti neatradu padomus DS vietām kur mīt līdakas, tādēļ uzdošu šo jautājumu. Kā izveidot tādu sistēmu, lai līdaka nepārkož auklu? Jau vairākas reizes pēc līdaku copes esmu palicis bez svina, bet sūdīgāk būs tad, ja nokodīsies smuka līdaka.
28.jūnijs 2010, 00:28 | links
 
Shodien izmeegjinaaju sisteemu ko krievi sauc par - povodkovaja osnastka....apakshaa svins...20-30cm augstaak griezulis...pie griezulja 1m gara pavada ar 1.5'' tvisteru...rezultaataa 5kg asaru...lielaakie kaadi 3 pa 400g...paareejie videeji 100g :) iesaku izmeegjinaat...Jigs saliidzinoshi suukaaja... :) bet tas tieshi asarim...zanderam neder....
27.jūnijs 2010, 20:46 | links
 
to jau šamais TEV bļāva!:DDD
26.jūnijs 2010, 23:46 | links
 
Urmaas tu esi optimists.Pigments un pasūdīga cope - tāds būtu precīzāks formulējums.Mēs ar pa vienam dabūjām.Bet cope bij diezgan švaka (tā maigi teikts).
Urmaas kāpēc kuģim ceļu nedevi???:))) Tas pa visu ostu bļāva lai tinies malā......viņš jau nezināja ka tu esi Urmaas :)))
26.jūnijs 2010, 23:45 | links
 
šodien copē gāja lapi.ozons ieelpots,pigments noķerts-un netikai.tik tas izmērs-phe...
:)
26.jūnijs 2010, 23:04 | links
 
Urmaas
tikkkai mieru:)...labāk par copi vai necopi:(
26.jūnijs 2010, 22:55 | links
 
vakar vakarā biju aizskrējis uz pāris stundiņām paniekoties.rezultātā deviņas galvas,tikai vienu nostīvināju!:)
25.jūnijs 2010, 16:42 | links
 
Bralitis
man te atmiņā teksts par kaimiņu:)))))
24.jūnijs 2010, 22:52 | links
 
Griezēj:
Tāpēc jau mani sauc par Brālīti ka ne uz vienu neturu dusmu ...un vēl tapēc ka man nav brāļa(kaut gan vecais jau ar nebij nekāds enģelītis jaunībā ...kas zin...:).......:)))Es jau Līgo pilnā sparā !
Šodien pat ES ar sīvo uz TU !!
Līgo Līgo !!!! Priecīgas .... rītdien :))))
23.jūnijs 2010, 18:01 | links
 
Nu, ņem par labu :))))
Zini taču, ka es te biku ampelējos, vai ne ;)
23.jūnijs 2010, 16:15 | links
 
Griezēj paldies !!:))))))) Kā jau copē teicu - mani uzbudina tikai zivs plunkšķis ūdenī :)))
23.jūnijs 2010, 14:15 | links
 
Urmaas, Brālīc tagad ņuņņās ieraxtījies, gan jau ar no meitiešiem neko nesaprot, nu jeb Jāniski sakot, no papardes ziediem :DDDDDD
Viņš nesaprot, ka tas uslādē :))))))
Ņuņņas, Jums arī priecīgi nolīgot! ;)
23.jūnijs 2010, 14:07 | links
 
Bralitis
pie copes,tāpat kā pie meitiešiem,jāpieiet ar prātu nevis ar spēku!:D:D:D
23.jūnijs 2010, 13:59 | links
 
pie mums jau galotnes loka.kaut no rīta laiciņš bij laps!:)))
23.jūnijs 2010, 13:56 | links
 
Urmaas
a laikam ta nekādas vainas,vajadzēja mums tomēr braukt
23.jūnijs 2010, 13:55 | links
 
Na obižennih......pats zini tālāk :))) Nav vairs tie gadi lai apvainotos :)Uztvēru to kā izaicinājumu :))) ĻĪGO,ĻĪGO......šovakar pat es iešaušu kādu graķīti :)) Tu Urmaas skaties ar to papardes ziedu..... taupi spēkus copei :)))
23.jūnijs 2010, 13:55 | links
 
:)))Brālītis
pats vainīks,ja rakstu uztvēri kā uzbraucienu!:)))
priecīgus LĪGO!:)))
23.jūnijs 2010, 13:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager