Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Urmaas :
Oi oi oi ...nu jau aiziet lekšanās......copes izpratne dažāda,dzīves uztvere ne tāda kā DS-tiem.utt :)))))
Es tak ar ,,ar DS copēju bet iestājos otrā frontē -man tā patīk labāk ar mailīti. Griezēj raksti nolikumu mačiem !!! Urmaas trin āķus , līmē saplēstās zivtiņas - nu man ir asums :)))) Zivniek vilksim ārā slepenās uzpariktes - parādīsim viņiem ko spēj dabas bērni :))
23.jūnijs 2010, 12:36 | links
 
Tere Grieseejs:)
gribēju šodien aizbraukt "patrenēties".bet laiks ārā ir tāds kāds ir!pietiek ar vakardienas djorgu.itkā uz s un sv sola normālu laiku,tik tas prožektors debesīs būšot.labāk jau ka nomācies.dabīgo ēsmu cienītājiem jau nav ne vainas-normāli keksi!tik tā copesizprasšana mums katram dažād!:)))
p.s.Gunča Norvey lapi velk no krast.pat laivas nav izpakojuši,jo tur ari štormiks!!!
23.jūnijs 2010, 10:48 | links
 
Urmaas, tad parādīsim tiem, ka īsti Vīri us māxlīgo ķer, un tikai tādi ņuņņas, ar dabīgo ēsmu ...
... nu ķipa, neķer :DDDDDD
Bocmani, ja pa Rīgu esi, vabūt arī kādu vakaru varam ar Zivnieku Dabīgā vs DS vs Jig. Ja nebaidies zaudēt, ussvani :DDDDDDDDD
23.jūnijs 2010, 09:18 | links
 
man skauž!!!:DDD
22.jūnijs 2010, 19:47 | links
 
urmaas
cik zinu ta Zivniekam viss notiekas:))
22.jūnijs 2010, 19:44 | links
 
Tā Tā.kkā Brālītis ar zivenieku fiksi nosvīda.ka tik neaizmauca trenēties!:DDD
22.jūnijs 2010, 19:35 | links
 
ješčo ņe večer!:DDD
22.jūnijs 2010, 19:24 | links
 
Kaaa es gribeetu ar juuseejo bandu machus uzriikot... Jig vs DS :)
22.jūnijs 2010, 16:55 | links
 
pūtiens bij nepaknapo!:(
tev vēstule aizskrēja.:)
22.jūnijs 2010, 15:54 | links
 
urmaas
biji turpat??? man a baigi nagi niez šodien laisties, bet tur man liekās baigais pūtiens......
22.jūnijs 2010, 15:50 | links
 
tā tā.te kkas briest!:DDD
Brālītis.es tavā vietā neriskētu!Jo man daaudz vajag!Un kānekā jau jau pa šīm trīs reizēm vietas un gumujas(uz kurām labāk jem)esu atkodis.izvilkto zivju skaits vien ko izsaka.kamēr jūs bakstaties,tikmēr nopietni vīri velk!:D.šon aprunājos ar pāris vietējiem matadoriem,šamie mēģināja gan uz "čortiku" gan džigu.bet rezultātā tik pāris piesitieni un rezultātā nulle!toties pats nstīvināju tikai 4 zanderus.par zemmēriem nerunāšu.tā kā par atsevišķu vienošanos varu tevi paskolot!!!:)))
Dzīvā zivtiņa jebkurā gadijumā ir labākā ēsma!tikai nezkāpēc DS rulz!!!:DDD
22.jūnijs 2010, 15:43 | links
 
mlg2 a tur veikals nav tālu :))))))))
22.jūnijs 2010, 08:49 | links
 
............a kas alu pievedīs:)
21.jūnijs 2010, 20:30 | links
 
Uz džigu,vertikāli un dzīvais virsū+sardziņš liels,ideāli var redzēt kā dzīvais spēlējās.Pat zuši gadās.
21.jūnijs 2010, 12:27 | links
 
Bocmanim -> Varbūt esi veixmīgs Jigotājs, bet ... DSists? :))))
Zivniekam -> par vērtēšanas kritērijiem un apstākļiem (sac. nolikumu) padomāšu ;
21.jūnijs 2010, 12:25 | links
 
Ja 4dien DS vs Jig bij praktiski neizskirts...tad vakar...tieshi pa taam pashaam vietaam uz Jigu paari pa 30 zanderi...uz DS viens 200g smags :( kaapeec taa ? tas jaaprasa zandartam :)
21.jūnijs 2010, 11:36 | links
 
Griezeejs
vo par to aktīvo fishu fig viņ zin, pieciršana protams ir milzīgs plus DSam jo nekas nekur nav jāgaida un var uzreiz dot pa šmauli, bet jautājiens vai šamais kritīs virsū DSam gandrīz tik pat bieži kā uz dzīvo?? bet katrā ziņā just copi un vilkt to fišu man noteikti ir kaifīgāk :DD bet varētu uztaisīt vienu tādu pasācienu kā Bralitis saka, mes ar Braliti manā laivā ar dzīvajiem, kamēr Jūs otrā laivā ar DSiem, tad jums atliek tikai ar Melno saorganizēt braucam rīku :)
21.jūnijs 2010, 10:07 | links
 
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka DS slikti strādā, kad vēšš liels, jo vēšš uztaisa gaisā nevajadzīgu auklas cilpu, kas neļauj labi isstrādāt sistēmai. Copes vakar sākās, kad palika mierīgāx. Nu bet vispār vakar bija komforta pagoda!
Zivniex, man jau liekas, ka aktīvu fishu gadījumā, DS atkal isrādīsies produktīvāx, jo piecirst var ātrāk :)))
21.jūnijs 2010, 09:57 | links
 
Uztaisam mačus - es ar Zivnieku ar mailēm pret DS -otājiem.Piem mēs divatā pret Griezēju,Urmaasu,Mlg :)))
21.jūnijs 2010, 09:54 | links
 
Griezeejs
man pagaidām liekas, ka tomēr maile strādā labāk :)))))), jo copes vakar man bija dikti dikti daudz, vienīgi, ka šim nebija rīšana un viņš tur ar mani spēlējās. A jums uz DS copes bija mazāk, bet toties lielākā daļa realizētas, es gribu sagaidīt copi, tādu kāda man bija sestdien vakarā :) un tad apskatīties kā strādā mana dzīvā vs Tavs DS :))) pagaidām vēl secinājumus izdarīt negribās :DDD bet gan jau :)
21.jūnijs 2010, 09:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager