Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Zivnieks tik pat uzticīgs savai sistēmai kā tie veči čortikiem :)))
tikai atšķirība tāda ka viņš labi velk :))
21.jūnijs 2010, 09:40 | links
 
Nu ko varu teikt.......uzticība čortikiem ir apbrīnojama ..lai tik turpina tirināt :))))
21.jūnijs 2010, 09:37 | links
 
Vakar atkal sacensībās DS vs dabīgā ēsma, DS bija ... :))))))))
Sevišķi iscēlās mgl2, kurš vakar dabūja savu pirmo mēra zanderu uz DS, un vēl daudzas fišas laivā. Congrats!
Zivniex, beidz spītēties, Tev arī jāieraxtās DSistos ;)
21.jūnijs 2010, 09:36 | links
 
Braliti
:DD tie bija tie paši vietējie matadori, kas mēģināja arī Urmaasu iepriekšējā dienā "apurbt", bet nekas viņiem neizdevās!!! Tiem caļiem vispār neiet :)))) ļoti bieži ir bijis tā, ka šie tur visu dienu nomocījušies un neko nav dabūjuši, tad piebraucu es un nolaižu savu uzparikti lejā un bezapstājas sāk nākt ārā smukulīši :))) šie kož pirkstos, bet nekā šiem nesanāk!
21.jūnijs 2010, 09:25 | links
 
Vakar kā filmā. Vietējie sēd uz zandartu bara - tirina čorķikus - copes nav.Piebrauc trīs vīri laivā (skaļi apspriezdami sievietes,politiku,dzērienus ,globālo sasilšanu un citas svarīgas tēmas)cieši klāt ,patirina DS izvelk katrs pa zanderam .....un mierīgi sūcot alutiņu aizslīd tālāk.Vietējie sāka kratīt un rinķot pa turieni ka putas vien griezās.Vēroju to visu noenkurojies kādu 20m attālumā.Man copes nebij.Tad metu pieklājību pie malas piebraucu vietējiem pie deguna (viņi tur joprojām rinķoja un tirināja) Iemetu abus kātus zem laivas un... 5min laikā noķēru divus smukuļus ,atvainojos un atkal laidu pasauļoties .Vienu uz DS otru uz mailīti .
21.jūnijs 2010, 09:14 | links
 
:)))
MOŽ VĒL KOORDINĀTES IELIKT?:)))
19.jūnijs 2010, 15:59 | links
 
Urmaas, kad raxtīsi te šīsdienas atskaiti, vietas, lūdzu, dikti precīzi neapraxti, ja ;)
Es šodien ar Junioru līdz HB aisstaigājām. Tiko usstellēju primamdasus, sākās tāc pūtienc, ka par DS ...
Pat Juniors saprata, ka cope nebūs, un devāmies uz māā.
19.jūnijs 2010, 15:41 | links
 
:)))tad jau tas pasāciens tāpat ir atraktīvs!:)))
18.jūnijs 2010, 17:50 | links
 
Atvainojos
Kā ar kaķeni.
:)) nav domāts dzīvnieku dz. pārst.
18.jūnijs 2010, 16:18 | links
 
urmaas
Ja nebūs aukla, blakus ,,gummi,, ,
iemest visu uzparikti būs atraktīvs pasāciens.
Bet ir iespēja copēt bez spiņa, jo ielidināt varēs kā kaķeni :)))))))))
18.jūnijs 2010, 16:16 | links
 
aakkis
mans domāt ka tā aukla,blakus gummi,ir lieka.tāpēc ka svina svaru tā gumija noturēs jebkurā gadijumā,izņemot zacepus.tas ja izmanto grunteņnieku&gumijnieku gumiju.veikalos ir vēl tā gummi ir sastopama!:)
18.jūnijs 2010, 09:38 | links
 
Ko teiksiet par gumiju?
18.jūnijs 2010, 08:18 | links
 
Nu jau vakar, notika pasāciens Dabīgā ēsma / dzīvā / 1/2dzīvā vs Māxlīgā (DS).
Māxlīgā šoreiz nedaudz vinnēja. Bet tikai nedaudz, un ne sevišķi pārliecinoši :))))
Turpinājums sekos, t.i., vēl "cīxtēsimies"
P.s. Es par māxlīgo ;)
18.jūnijs 2010, 00:58 | links
 
šovakar, nē...

Viņš aizgāja..., galvu augstu pacēlis cēls!
Dieva dēls

Līdzjūtība Liepājai
16.jūnijs 2010, 23:04 | links
 
Nu, mānīt jau uz dajebko var. Bet vai ir vērc ...
Gan jau kāc paskaidros ;)
16.jūnijs 2010, 22:38 | links
 
Jā džigam,bet DS ar noteikti var,ja zandartus uz 'džiga māna,tad tai porolonkai jāstrādā uz DS.Žēl ka man tuvumā nav zandartu.
16.jūnijs 2010, 22:07 | links
 
Aakkis -> bet porolona zivtiņas taču džigam lieto, ne DS.
BTW, tiko redzēju (pat baseinā kā strādā) modernās industrijas atbildi porolonam - gumijas ziveli, ko var dažādi montēt un aste vadot stāv us augšu. Nākamgad būs baigi pārdotais verķis, droši vien :)
Bralitis -> es ar kādu smukuli šonedēļ (varbūt jau rīt, ja tikšu) nofilēšu ;)
16.jūnijs 2010, 21:49 | links
 

16.jūnijs 2010, 21:47 | links
 
Griezēj: Neesi nu tik noliedzošs -DS ir ļoti interesants,daudz interesantāks nekā ar džigu vai vizuli.Kad apvienoju džigu ar DS rezultāti uz ašukiem bij pat labāki.Vakar vakarā piem uz DS zivtiņu Gaujā(pie lielā akmens)nebij nevienas cope BET kad uzspraudu naktstārpu uz sistēmas un raustīju kā zivtiņu -pieteicās sapaliņš uz pus kilo.Prijatno -odnako:)) Kad būšu pārēdies zandartus tad noteikti sākšu darīt kā tu :))) Man viņi baigi garšo !:)) Man piem par ašukiem viss skaidrs -bet tie zanderi tak gudri - viņi paosta ,iekož,pavelk,pafunktierē...ja kas nepatīk -izspļauj - kad būs pirmais uz DS tad skaļi bļaušu :)))
16.jūnijs 2010, 21:42 | links
 
Kāds nav mēģinājis ar porolona zivtiņām?Kaimiņos(RU) tās ir baigi izplatītas,un vienkārši ar šķērēm izgriež.Vēlāk ielikšu kādu video.
16.jūnijs 2010, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager