Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Mailes noteikti, ka strādā labāk par gumiju. Bet man tomēr patīk ķert ar māxlīgo ēsmu. Man noķerto zivju daudzums nav galvenais, bet gan tas, ka varu piemānīt to zivi :))
Ja griez pac to gumiju, tad šķēlumam tiešām naf nozīmes. Galvenais, lai astē veidotos "horizontāla plakne", tad kustinot zivi vertikāli, aste kustinās visu ķermeni.
P.s. DS noteikti naf labākā metode visās situācijās, kā arī naf tas labākais laika pavadīšanas veids visiem copmaņiem ;)
16.jūnijs 2010, 19:57 | links
 
Griezēj & AndriABC, paļdis, vēl pa ceļam varēs Jēkabpilī palūrēt, tur šad tad izdodas dabūt to, kā Depilī naf, a ja kas, pie iespējas būs jāpaeksperimentē, mož kas i sanāks. :) Negrasos pārāk uz šo metodi ieciklēties, bet liekas, ka dažā situācijā varētu būt ražīgāk pa džigu.
A vīriem, kam mailes ķeras 100% vienmēr&visur&visos laikapstākļos - phe :P es jums par Aniņu, jūs man par Grietiņu... nu nah man jūsu Grietiņa :D
16.jūnijs 2010, 19:19 | links
 
Kādu brīdi atpakaļ tā feini pabazarējot ar Brālīti, radās ideja, ka galīgi, ja nav kur dabūt DS gumiju, provēt to izgatavot no kaut kāda silikona, kas bodēs ir lielā vairumā, vai nu formā iespiest, vai vienkārši kādu desveidīgu elementu izveidot un pēc tam izgraizīt no tā, ko vēlas.Ideja ir, izmēģināts nav.
16.jūnijs 2010, 19:01 | links
 
martins, droši vari eksperimentēt, sameklē internetā dropšotojamas gumijas bildi, nem rokā asas šķēres un uz priekšu. Un tā sazarotā astīte dropšota gumijām vairāk domāta makškerniekam nevis zivij. Slaida zivs figūra ar sašaurinātu astes galu no garā džona būs ļoti labs sākums. Ievēro vienīgais, ka zivtiņas optimālais garums daudz maz sakrīt ar plēsēja barības zivs garumu. Kaut gan 5 cm strādā vienmēr. Un nebaidies ekspermentēt, klasiskā 'DS sistēma strādā ne vienmēr, ir vēl tas pats džigs un pavadiņu sistēmas. A par gudrajiem padomdevējiem atliek vien pasmaidīt.
16.jūnijs 2010, 18:43 | links
 
DS gumijas visur tagad baigi ispērk. Biju šodien Salmo D-grīvas. Kaut kādas jau bija. Tur pat tāc DS stūrītis ierīkoc, gumijas un svini. Pārdevējs saka, daži pērkot pa 7 pakām. Gaidot jaunu pievedumu.
Mārtiņš, nu varbūt pamēģini no tiem pašiem LongJohniem ar asu nazi vai žileti isgriest, ja jau Dpilī naf. Varbūt sanāk.
Ar līkastēm gan nekas prātīx lielas nesanāx.
16.jūnijs 2010, 16:45 | links
 
martins_
variants 1) paņem norauj vizuli un piesien vienu mazāku āķīti ar svinu vai bez. uzspraud gabaliņu no pusdienmaizītes un pār bortu pie zālēm pakrati, gan jau kāda pieteiksies :)
variants 2) klusi sēdi laivā un gaidi kad kāda kaija pikēs un ķers maili, kad viņa paķer, tad met šai ar akmeni, vai nelabā balsī bļauj šamai virsū, kamēr viņa to maili izmet ārā, tad fiksi pieairē un zivtiņa priekš DS dabūta :)
16.jūnijs 2010, 16:33 | links
 
Nu labi, izskaidrošu vēl reiz. Par velti:)
Dropšortošanai jau arī vajag špini. Un DS sistēma atsevišķi,somā, kabatā, vai uz aus uzkarināta, vienalga:) Vot, kabini sistēmu vizuļa vietā, uz āķa maili, un dragā:) Nu ja nemāki dabūt maili, ta nekā:(
16.jūnijs 2010, 16:26 | links
 
Guntar, ir situeišeni, kad vienīgais štrūments laivā ir špinis. No tā arī jautājums :)
16.jūnijs 2010, 15:54 | links
 
Mārtiņš, Tev ir ekskluzīva iespēja, ja nav pieejamas silikona DS gumijas. Liec uz āķa mailīti!
16.jūnijs 2010, 15:51 | links
 
Griezēj&Company, līdz šim par DS nebiju nopietni aizdomājies, bet šad tad jau rodas velēšanās, kādu nelielu placīti apcopēt uzmanīgāk un lēnāk nekā tas ir iespējams ar džigu. Pārlaižot skatienu pa veikalu plauktiem (D-pilī), ar DS gumijām liekas ka būs dikti čābīgi. Tad jautajums - kā uz tādas sistēmas darbojas, piemēram, LogJohn tipa gumijas vai vidēja izmēra tvisteris? Uzmanīgākas vietas apcopēšanas vietā nesanāks viens vienīgs čiks?
16.jūnijs 2010, 15:42 | links
 
šokolāde ir Siguldā.tik šeit runa gāja par stipri specifiskām gummi.tik vien kā uz viņām ar nevar paļauties!ja nu vienīgi gribi asarus patrenkāt!
15.jūnijs 2010, 22:08 | links
 
Urmas kur ir "šokolādei" ar aktuāli gumijas DS,paldies
15.jūnijs 2010, 20:53 | links
 
Brālītis
Rīt zināšu ko konkrētāk,par to copes piesitienu.ja uz sv nesanāks,tad braukšu vai nu sestdien vai kā!:)))
15.jūnijs 2010, 15:40 | links
 
Urmaas : Jau biju ...jau ir :))) Dzirdēju par briestošo kodienu ...... ar nelielu copes piesitienu :)))
15.jūnijs 2010, 15:38 | links
 
Brālītis
aizej līdz "šokolādei",tur ir mikro gummi asariem!:)
15.jūnijs 2010, 15:32 | links
 
Kaats jūtu ka copēt tev patīk un kaut ko arī saproti bet kāpēc tu uzvedies te kā idiņš ??? Tevi tiešām šī pasaule tik traki pāri darījusi......vai arī tu un viņa tev atspēlējas.. ???

ROTO labas gumijas ir barclay bet nav ne vainas arī tām kuras var Daugavgrīvas Salmo nopirkt.Vēl man gaujā strādā parastās mazās vibroastes uz ašukiem.Tā kā nav pat jāieciklējas tikai uz DS zivtiņām.
Piem es no DS uzreiz pārgāju uz maili - iemetu zanderu barā DS zivtiņu(visu kolekciju) -tirināju ,šūpināju utt ilgi čakarējos -neviena piesitiena nebij,tiklīdz uzliku uz sistēmas mailes filejiņu,uztaisīju krellīti -uzreiz bij copes.Tā kā tie zanderi nav tik stulbi kā asari -tur baigi jātaustās kāda zivtiņa strādās.
15.jūnijs 2010, 15:27 | links
 
Varbūt pie Zemitānu tilta ir, Salmo toč nav un otrā Bloma veikalā kādas4-5 mazās gumijas
15.jūnijs 2010, 14:10 | links
 
urmaas
tas gan taisnība :)
15.jūnijs 2010, 11:12 | links
 
Zivnieks
Tu neko vēl neesi nokavējis!Viss vēl priekšā.:)
15.jūnijs 2010, 11:09 | links
 
es gan vēl no šitās uzpariktes diezgan maz ko saprotu, bet diezgan daudz DS gumijas bija Pie Bloma zem zemitānu tilta pie Statoil! par cenām gan nemāku spriest!
15.jūnijs 2010, 11:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager