Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
vakar biju daugavgrīvas ielā.vienīgais kas tur ir,tās ir CENAS!!!no DS tur nekā prātīga neredzēju.
15.jūnijs 2010, 11:05 | links
 
ROTO

Paskaties "Pie Bloma" vai Salmo, Daugavgrīvas ielā.
15.jūnijs 2010, 11:03 | links
 
Cien.eksperti! Kur Rīgā var iegādāties labākās DS gumijas zandartiem? No ārzemēm vestās jau stipri sadriskātas:(
14.jūnijs 2010, 23:34 | links
 
Paldies par atsuacību, brasco23! ;)
13.jūnijs 2010, 22:53 | links
 
:)
13.jūnijs 2010, 22:32 | links
 
nu re līdz pauzēm ir tikts:)
13.jūnijs 2010, 22:30 | links
 
prezetēt mānekli= prezentēt mānekli
13.jūnijs 2010, 22:27 | links
 
Liels paldies, brasco! Tu mani apgaismoji! Tagad es visu saprotu!:)))
13.jūnijs 2010, 22:27 | links
 
Boroda
Zināmu līdzību ar ziemas copi jau var saskatīt. T.i. māneklis tiek izspēlēts uz vietas(nelielā laukumā), līdz ar to arī salīdzinoši aktīva darbība ar spiningu.
Dropojot varētu teikt, ka izspēle sastāv no 3 fāzēm t.i.
-mānekļa izspēlē(spininga raustīšana)3-5x,
-pauze 1-3 sek.,
-auklas ietīšana 1-3 spoles apgriezieni.
Copes var sekot jebkurā no šīm fāzēm. Ir gadījies, ka asaris konkrētā dienā ņem tikai pauzēs(t.i. kad māneklis ir nekustīgs). Šādos gadījumos pauzes var būt pat 3-6sek.
Kā jau iepriekš rakstīju- viss ir nosacīti un atkarīgs no copes apstākļiem.
P.S.
Tā ir mana personīgā pieredze un neapgalvoju, ka pats pareizākais veids kā prezetēt mānekli.
13.jūnijs 2010, 22:21 | links
 
Sprinteris var 10 metrus pa sekundi noskriet juus nevarat ar kaatu 2-3 reizes uzvicinaat ?
13.jūnijs 2010, 21:16 | links
 
Krā,Krā........Krā,Krā,Krā....!
13.jūnijs 2010, 19:25 | links
 
Tā asarus ķer
13.jūnijs 2010, 19:15 | links
 
Es ar no DS niko nesaprotu, tas ir neesmu mēģinājis, bet veikt kaut kādas darbības ar kātu 2-3 reizes sekundē?? Tas jau kā ar ziemas makšķerīti tirināt.
13.jūnijs 2010, 19:05 | links
 
viss normāli:)mans vienkārši atcerējās Griezēja pamācības
13.jūnijs 2010, 18:37 | links
 
mlg2
Nezinu, ko tu saproti ar vārdu "raustīt", bet ...
Es biju domājis ar vārdu "raustīt"- spinings spices piepacelšanu, pavilkšanu uz sāniem u.t.t.
13.jūnijs 2010, 18:32 | links
 
brasco23
nu mans no dr..š varbūt neko nesaprot bet interesanti ka var raustīt 2-3 reizes sekundē manam naf tads atrums un dropšotot laikam nevarēšu
13.jūnijs 2010, 18:20 | links
 
Čau visiem. Sen gan neko neesmu rakstījis, nu bet mēģināšu palīdzēt.
Mr. Oizo
Ja nejūti grunti- jālieto smagāks svins.
Auklai visu laiku vābūt nospriegotai, jājūt kur atrodas svins.
Stiprs vējš, protams, ļoti traucē, bet ir iespēja mest pa vējam.
Tirināšanas virzienam nav nozīmes, parasti gan visērtāk sanāk no lejas uz augšu- spinings apm.45grādu lenķī. Spininga spice tiek piepacelta no lejas uz augšu apm.10cm(tas var mainīties atkarībā no svina attāluma līdz māneklim, kā arī ir tieši saistīts ar iemetiena attālumu).
Raustīšana- apm. 2-3 reizes sekudē.
Tas viss, protams, ir nosacīti un mēdz būt daudz papildus apstākļi(vējš, straume, dziļums u.t.t.).
P.S.
Kad pirmo reizi trāpīsi uz zivju bara, viss arī būs skaidrs, nekā tur sarežģīta nav.
13.jūnijs 2010, 17:39 | links
 
Tā jau ir, kā Tu saki, Buks! Norimsies vējš un būs jāprovē kādā vakarā pēc darba iemest, paeksperimentēt.
Izlasīju visu forumu, paldies Aakkim par filmiņām, tikai vienā redzēju, kā jeņķu copmanis rausta to kātu, no malas izskatās, kā zacepu raustītu. Vai tad tik brutāli to dara DeSojot?
13.jūnijs 2010, 17:27 | links
 
MrOizo, es arī vakar mēģināju Daugavā DS un arī rezultāts līdzīgs:).Man liekas, ka vislabākais ir mēģināt mierīgā laikā un kopā ar kādu spečuku, lai var redzēt kas un kā...Tagad esmu nobriedis vēl kādu reizi pamēģināt Ventā!
13.jūnijs 2010, 15:45 | links
 
Labdien, biedri! Vēlos lūgt speciālistu viedokli/ieteikumus....
Pirmoreiz pagājušogad uzzināju par DS un nolēmu izmēģināt, protams, ka nekas no tā nesanāca :) Šogad nolēmu pievērsties šaj lietai cītīgāk un vakar pat iegādājos DS kātu :) šorīt Daugavā pamēģināju paDSot, un, protams, atkal nekas no tā nesanāca - spēcīgs vējš un pieredzes trūkums...
Jautājums par auklas stāvokli pēc iemetiena - vai jūs to turat nostipetu visu laiku, vai tikai pa briižam pievelkot? Lielākā attālumā nejūtu vai svins neatraujas no grunts, tāpēc nesaprotu, kurā brīdī tā gumijas zivtiņa spēlē un kurā vienkārši peld? Kādā amplitūdā/virzienā tas kāts jātirina, lai būtu pārliecība par ēsmas spēli? Padalieties pieredzē ar info, vizuaalo informāciju (video u.c), visi taču mēs kādreiz kautko sākam no nulles ;)
Ne asakas!
13.jūnijs 2010, 15:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager