Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Viens variants asariem un zandartiem
9.jūnijs 2010, 11:31 | links
 
Asari ir stulbi.Redzēju krievu super video kur ašuks uzrāvies uz rotiņa pie laivas vēl paķer tvisteri - vot tas bij skats- tā kā viņam pofig ka rotiņš mutē -vēl viņam vajag otra copmņaņa gumiju vēl paķert-tā viņi ar diviem kātiem izvilka vienu ašuku .Rij visu kas kustas.
Strāda DS arī jūrā tikai aktīvi jādragā - Pavelc ,pakrati galu ( to otru ar var pakratīt :) )) ,atkal pavelc un šamais jau bliež.pacēlu svinu kādus 10 cm līdz zivtiņai ,,liekais gals tirinājās līdz un netraucēja. Viņi ņēma pie grunts un uz pavilkšanu.Uz vietas tirinot bij švaki.
Vakar/šodien naktī patirināju Augstrozē (iegāju iekšā tikai ap 23 ,,, nikuja nebij copes,,,pārgāju uz džigu -ar nikuja....tā kā ja ir nikuja tad viņš ir pamatīgs.
4.jūnijs 2010, 15:41 | links
 
Bijām trešdien Rīgas ezerā.Pirmais zemmērs pieteicās ap 9.30,otrais pēc stundas.Trešais un 4 asari pietiecās pārdesmit minūtēs,laikam uzgājām virsū.Kopumā ar copi apmierināts.Kopā paņemts 1 mēra zanders un 4 asari.Jaunais shininghami 2,60 kāts 7-27 gr ir labs (ciets) un nav vajadzības skatīties uz spici,čomam ir Salmo DS kāts 2,70 m bišku mīkstāks tests 10-30 gr.Paldies Griezējam par saturīgu rakstu CL!
4.jūnijs 2010, 11:29 | links
 
Es ar laikam ar mazu Jigu vai rotu mēģinātu. Kā jau esu raxtījis, lieliem laukumiem / meklēšanai DS naf diezko piemēroc.
Uzraxtīju turpinājumu par nedaudz Jun1.
4.jūnijs 2010, 10:46 | links
 
Kad saķersiet,tad
4.jūnijs 2010, 10:44 | links
 
Jūrā ir mēģināts, bet tad kad asars pienāk pie krasta rīt izšķīlušās zivtiņas, citi paņēmieni ir efektīvāki, jo var ātrāk lielākus laukumus apcopēt.
4.jūnijs 2010, 10:34 | links
 
Mirtins -> Rezultāti ir pozitīvi, vai ar citu zīmi? :)))
Marix -> Varbūt. Neesu mēģinājis jūrā. Daugavā jūras asarim garšoja riktīgi :)
4.jūnijs 2010, 10:29 | links
 
Griezeejs - ir jau iegādāts un ir rezultāti. Pagaidām gan īpašinav ar ko lielīties... mēģinu saprast sistēmu... ja izdosies... tad palielīšos :DDD
4.jūnijs 2010, 10:19 | links
 
Griezēj, DS jūrā arī strādā ?
4.jūnijs 2010, 09:10 | links
 
Nu redz, katram savs. Tev Jig ir piemērotāx, citiem vobleri, vai ar dzīvo :)))
Nu Jun1 tas laix ... Vēšš tiešām liels, bet 10m attālumā točna varēja dragāt. Vismaz tur, kur bijām. Un ar 20g svinu, grunti arī juta.
Kad mēģināju Carolina, man neiepatikās. Tas savukārt naf priekš manis. Bet Mirtins gan taisās Carolinistos / Texasiešos iestāties :)))))
3.jūnijs 2010, 20:55 | links
 
Shon 1. reizi meegjinaaju dropot...iisteniibaa nepatika...kaa juus to darat 10-30metru attaalumaa taa arii nesapratu...veejsh izpuush cilpu un viss...10 - zem kaajaam veel bij okeij...kko vareeja saprast...rezultaataa uz klasisko dzigu 15 zandarti un smuks asaris..uz drop shotu 0 :(
Sapratu ka tas nav mans...klasiskais dzigs...texas rig un carolina man tuvaak sirdij :)
1.jūnijs 2010, 16:24 | links
 
Rīt es copēšu, zander season opening taču, un kad copēju, man phonu nepatīk cilāt. LČ biju jau no 4dienas vakara, vispābā ;) Es tur Izumi pārstāvēju nedaudz. 5dien no rīta pacopēju, bet 6dien par tiesnesi biju.
31.maijs 2010, 20:04 | links
 
Griezējs, Tevi LČ nemaz neredzēju...pēc sačiem uzreiz ātri aizlaidām prom (tiesnesim uz šanci jāiet bija).Tas nu tā, kilka man iedeva Tavu nr., rīt sazvanāmies...ir šādi tādi jautājieni.A par DS interesējos dēļ 2. posma:), jo ar džerkiem tak tur nebūs aršana:).
31.maijs 2010, 19:56 | links
 
:DDDDDDD nebij domāc nostieptais laims, bet gan Tight Lines! ;)
Laims pie Mojito ir laps. Coins drinks karstā laikā :)))
31.maijs 2010, 19:39 | links
 
Nu tobiš plēst, pārtrūcināt u.tt :DDD
31.maijs 2010, 19:23 | links
 
Griezeej, :DDD laims pie degvīna laps, bet raut viņu mans nav mēģinājis :DDD
31.maijs 2010, 19:22 | links
 
BUKS -> Us Ventu pagaidām naf ieplānoc braukt. Ja nu, vienīgais, esi gatavs kādas foršas, rezultatīvas zanderu bedres parādīt :)))) Vispār jau aizpagāš3dien biju Vencpilī. Bet cerēto jūras asaru baru neatradām :(((
Ja jau DS Tev incē, ko LČ Liepājā pie manis nepienāci aprunāties?
VISIEM -> Sveiciens ar rītdienas zanderu sezonas atklāšanu! Tight Limes! ;)
31.maijs 2010, 19:18 | links
 
Man jautājumums cienījamajiem droperiem:), vai kāds no netaisās braukt uz Ventspils pusi?Dmāju par copi Ventā vai Puzē...esmu te salasījies, saskatījies, bet rādās, ka vizlabāk ir pašām patirināt vai klātienē noskatīties kā kāds tirinās:).Padodiet ziņu, ja kāds taisās uz šo pusi.Užavas alus uz mana rēķina:).
30.maijs 2010, 16:33 | links
 
Nebūtu slikti, ja draugu pulkā kāds gadītos ar vēlmi mazliet pafilmēt to "tirināšanu" :D , un tad ievietot video šeit, jo skatīties, kā to mūsu makšķernieki dara būs daudz aizraujošāk.
30.maijs 2010, 14:43 | links
 
Norms, nav par ko ;)
Ja jautājumi vai komentāri par raxtu, raxtiet tos blogā. Pamazām viņu arī papildināšu.
Uz Jun1 draugu pulkā taisamies paDēeSot zanderus. Tur būs arī atskaite par pasācienu.
29.maijs 2010, 19:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager