Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Griezeej, prīmā raksts, paldies!
29.maijs 2010, 19:19 | links
 
Eergli, uz tavu usdoto jautājumu, atbilde šajā tēmā ir vairākas reizes ieraxtīta ...
Un jūnija CL arī būs ieraxtīta ;)
27.maijs 2010, 16:36 | links
 
To svinu ar divām cilpiņām sauc"čiburaška",veikalos jābūt.Ir kas lej paši savām vajadzībām un ar saviem svara lielumiem.Parasti izvēle ir maza veikalos,pa Rīgas lielajām bodēm nezinu teikt.Es zanderus tā ķeru tikai dzīvais virsū.
27.maijs 2010, 16:11 | links
 
aiviic paldies :))) Fiška ir .... vēlme ir...zives ar jau ir ...
ĒRGLI:Tāda pieredze vēl nav bet es piem divi dieni atpakaļ svina vietiņā piesēju džigu ar zivtiņu ( pareizāk ofsetāķi to svina bumbiņu ar knibuci kur ofsetu uzmaukt - āķi pilnīgi silikona zivei mugurā bet ļoti mīkstai(Akara uz sāniem rakstīts) 7cm garumā ) ,,augstāk bij DS zivtiņa pēc instruction piestiprināta un ar otro metienu bij zandartiņu duplets !!!! Sabučoju,atlaidu -bij mazi ,,lecu auto un tinos prom .Tā kā kombinācija ar darbojas. Aiviic starp citu tas bij pie Valmieras.
27.maijs 2010, 14:34 | links
 
a tirina atraujot svaru no grunts vai tomēr svaram jāpaliek uz grunts?
27.maijs 2010, 14:18 | links
 
lai jums, Brālīt un Griezēj,ir fiška un veicas
27.maijs 2010, 14:00 | links
 
Šitajā Āķa video labi rezams, kā āķi (nejaukt ar video postētāju :DDD) galvā gumijai iemontēt
27.maijs 2010, 10:04 | links
 
Šodien šo tirekli neēdīsim!
27.maijs 2010, 09:35 | links
 
Brālīc, man vakar Zivnieks teica, ka varētu Ķīsī DropShotēšanu ar vairākām laivām noorganizēt. Labiem čomiem vietas parādīšot, varbūt :))
Tā kā uz jūniju varam saorganizēties. Vakar pārbaudīju, vietas un labi zanderi tur ir ;)
Bet sakarīgiem Viczemniekiem (nu tā to novadu Aiviic nodēvēja) Tu gan varētu parādīt. Un Urmaas Tev palīdzētu, varbūt :))))
24.maijs 2010, 22:32 | links
 
Un tā fiška pat strādā ! Vakar pie baigi sūdīgas copes pāris strīpainos izdevās piemānīt.Mazi gan bet ņemot vērā pie pilnīgās bezcops domāju normaļna.Skolot man kādu gan vēl par agru -pats mācos....gaidu kad zanderus varēs medīt ....nagi niez...miedziņš nenāk....:)))
24.maijs 2010, 21:19 | links
 
Aiviic, nu pagaidām nekādu izbraukuma demo naf plānoc. Un us Viczemi arī ne.
Bet ... pamēģini sakontaktēties ar CL lietotāju Brālītis. Viņš ir kaukur Siguldā. Un cik runājām ar viņu, tad Gaujā viņam iet šitā lieta tīri labi. Pēc phonasarunas ar viņu, pat vienu jaunu vadīšanas fišku ieguvu :)))))
23.maijs 2010, 20:56 | links
 
Griezēj,vai jumsiem nav paredzēts kāds dropšota izbraukums arī uz pilsētām bez rīdienas,kaut kur viczemē? nu baigi gribas nolūrēt jūsu techniku un kaut ko iemācīties.Nevajadzēs himnas,bet cepumus varu apsolīt...
20.maijs 2010, 21:30 | links
 
Nu vot tā...
Opozoriļis uz visu pagastu... Ar to asari ir kā ar slaveno susļiku, kuru neredz bet viņš tur kautkur ir :)
Lai gan man jau labi - dabūju haļavnuju DS ievadkursu :) Izskatās, ka tā lieta rullē...
20.maijs 2010, 18:27 | links
 
P.s. Varbūt pie necop vaina tāda, ka nenoklanījāmies uz mērijas pusi un mazajam A slavas dziesmu nenodziedājām :)))))))))
Bet varbūt Mr.Z slepus un klusām to isdarīja, un tāpēc vienu dabūja? Nu diez vai! Ja būtu tā darījis, viņam enkurs nebūtu isjucis.
20.maijs 2010, 16:17 | links
 
Vakar ar Mr.Zaraza, pēc viņa uzaicinājuma, bijām Pilsētā ar Rīdienu paDropShotot. Esot pazīstamie 7dien jūrnieku baru atraduši un ...
Aisbraucām. Kamēr pumpējām laivu, malā isbrauca vietējais makšķerniex. Šim bija vienc pa skaisto Asars uz gr400-450. Jūrniex. He, tad jau viņi tiešām ir! Tad jau mēs ar atradīs (ar norautu galotni, kā to prasa šī reģiona izrunas īpatnības) :)))))
Ieliekam laivu slapumā un braucam. Pēc aptv 1h Mr.Zaraza arī vienu izDēeSo. Asaris, jūrniex. X (parasti ismantojamais nezināmā apzīmējums matemātikā) ziņu zin cik gramu. Mr.Z saka 250, man, kā nespecam šīs pilsētas kultūrā un mentalitātē, liekas vairāk. Nu, kautiņu laivā, lai noskaidrotu kuram taisnība, neuzrīkojam, bet mēģinam strīpainā kolēģus satikt.
Skuju mežš, kolegas ņema. Ko ta tie jūrnieki, pa vienam staigā, nevis ierindā?!
Neatrodam. Liekas, bijām Pilsētas slidotavā iebraukuši ar laivu. Bet ledus bija iskusis :)))
Vot tāda, lūk .... pirmais sezonas DS pasāciens neisdevās. Tāpēc, ka slidotavā :DDDD
Braukšu rīt swimbaitus peldināt. Un 7dien twitchot :P
Tight Lines!
20.maijs 2010, 16:07 | links
 
A es rīt braucu DropShotēt :P
Kompanjons zinot vietu, kur jūras asari ienākuši :)))))))))
18.maijs 2010, 21:44 | links
 
Nu, tad lieto offseta āķi :)
Straumē strādā diezgan lapi, tik vajag lielāku svinu, lai sistēmu noturētu uz vietas ;)
17.maijs 2010, 09:02 | links
 
Labs padoms - paldies Gunča ! Cik nojaušu DS labāk mierīgā ūdenī paredzēts - man jau liekas ka aizķērās nevis svins bet āķis ar zivtiņu -straume,zari utt .
17.maijs 2010, 07:54 | links
 
Aiviic, nu ne katram pēc temperementa un pacietības arī der :))))))
Es, piemēram, bleķus nelietoju. Dažkāārt varētu dikti produktīvi būt, bet man lietošana nepatīk ;) Katram savs!
17.maijs 2010, 00:39 | links
 
Brālīt, vajadzēja apraut tikai svinu, ja Tev bija īstais DS svins! Ja ne, tad iesien citreiz svinu tievākā auklā, un pievieno silpu cilpā pie sistēmas.
16.maijs 2010, 23:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager