Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Griezēj šodien Gaujā aprāvu divas sistēmas,bet piešāvos beigās no nelielas straumītes dažus smukus ašukus izšaut.Āķis lūpā uz šito štelli.
16.maijs 2010, 22:45 | links
 
Griezēj,pacenties tajā žurnālā ko sakarīgu izstāstīt un pēc tam practising pasākumu noorganizēt,please-šito tēmu daudzi kadri grābsta,bet negūstot result atmet-a zrja!!!
16.maijs 2010, 21:01 | links
 
Zāļainām vietām ražotāji iesaka ismantot stienīšveida svinus. Vabūt jūnija CL būs raxc par DS. Pa īsto vēl nezinu :)
16.maijs 2010, 20:49 | links
 
Jautājums speciem... Kā ir ar DS ezeros ar zāļainu grunti??? Svins zāles un citu drazu nevelk līdzi???
16.maijs 2010, 19:37 | links
 
Kāds līdzīgu mācību poligonu negrib uzbūvēt?
16.maijs 2010, 11:46 | links
 
aakkis -> nu viņam gribējās kautkā apliecināt sevi :)))))
Ja weightless, tad par dropshotu to nosaukt nevar. Tā kā stāstīja, ka us āķa uslicis wacky, tad par weightless wacky gan. BTW, normāla štuka, bet (pēc manām domām) ne priekš LV. Argumenti citreiz :)))))))))
Bet arī priekš wacky, tik agresīvas kāta kustības ...........
Tur vajg lēnām, maigi ...
14.aprīlis 2010, 00:31 | links
 
Nu ja, ka zinu. Atļautā laikā, vienu mēra - apēdam krastā. Pārējos, atlaižam :))))))))
14.aprīlis 2010, 00:23 | links
 
Es skatos uz to gudrinieku un man smiekli nāk redzot to ģīmi un viņa manieres........D
14.aprīlis 2010, 00:22 | links
 
Grieseejs
kā vienmēr!nu tu jau ziin!:)))
14.aprīlis 2010, 00:20 | links
 
Šogad, gan jau, Jun1 vēl zanderu papuči us ligzdām vēl sēdēs. Var baigais slaktiņš sanākt. Practice Catch & Release!
14.aprīlis 2010, 00:17 | links
 
šogad asaris labi ja līdz maija vidam nonārstos.bet gan jau būs lāb.līcī šamie sāk jemt ap jāņiem.kaut pagājušogad sāka tik jūlijā!
14.aprīlis 2010, 00:07 | links
 
Strīpainie parasti aprīlī,bet šogad diez vai upēs tik agri būs.
14.aprīlis 2010, 00:05 | links
 
Ar slieku un #1 rotiņu jau vienmēr var dabūt. Ķera sākas, kad asari paši, un arī citas zives isnārsto, jo nārstu laikos ar citu zivju ikriem daudz barojas. Nu, tikai manas domas. Nestrīdos :)))))
Kad, vispābā, strīpainie nārsto?
14.aprīlis 2010, 00:02 | links
 
urmaas-tikai Gaujā līdz 1.05,jūrijā vēlāk!!!
14.aprīlis 2010, 00:02 | links
 
ASARU pirmajam skrējienam tulīt jāsākas,līdz maija sākumam!:)
13.aprīlis 2010, 23:52 | links
 
Urmaas, nu taču dauc esi mani redzējis :DDDDDDDD
......... un reāla DS sezona sākas Jun1, kad zanderus var. Bet asari vispābā daudzmaz normāli sāk ķerties pēc Jāņiem. Uzsvars uz vārdiem - normāli ķerties ;)
Šogad noteikti ka vēlāk asari sāksies.
13.aprīlis 2010, 23:26 | links
 
šai sezonai pat esu sasējis sistēmas par kurām ari pagājušosezon ieminējos.to apspriedīsim pri vstreče!mans domāt ka tava atbilde uz to varētu būt-PARODIJA ne DS!:)))
13.aprīlis 2010, 23:20 | links
 
pirms raksta varbūt varētu to saklausīt&saskatīties dzīvajā?:)
13.aprīlis 2010, 23:15 | links
 
Urmaas, jau nokomentēju:
1) līkastes ir domātas vilkšanai;
2) asarim (ja naf piedrazota dikti vieta) klasiskā off-set montāža .....
P.s. par 1) - es DS ar attiecīgo animāciju, un tikai, usskatu par DS, bet tā naf vilkšana.
P.p.s. par 2) - veikalā LV atradu lapu variantu, kā "galvas" montāžu snag-free (pretzāļu) ustaisīt. Foto būs nākamā raxtā.
13.aprīlis 2010, 23:14 | links
 
Nu, kautkātā, ja tas par Itāliju, Lago Di Garda. Kopā ar 3šo ekipāžu Krievija 1mo vietu paņēma. LV tajā reizē tikai 7to.
13.aprīlis 2010, 23:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager