Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Grieseejs
ājā video redzēju to ko TO ko jau pagājušovasar komentēju!kā TU to komentēsi???tas par tvisteriem!:)
13.aprīlis 2010, 23:06 | links
 
Jaa jaa...normaala vinjiem banda :D Kuzmina duets 2. vietu chempii dabuuja...Pitercova 3. a vai otraadi :D
13.aprīlis 2010, 23:01 | links
 
Kusmins arī no tās pašas Krievijas Basistu kompānijas :))))))))
13.aprīlis 2010, 22:44 | links
 
Mana ar autoritaate...kopaa ar K.Kuzminu :)
Vinja rakstus var ieveerteet zhurnaalos Ribalka na Rusji :)
Ja kaads zin kur veel ir video ar vinja piedaliishanos..iznjemot fishingplanet.ru...zinjojiet...buushu ljoti pateiciigs :)
13.aprīlis 2010, 22:24 | links
 
Es zinu. Viņš daudz raxta, un arī TV bieži runā.
Un specs uz copi arī. Twitchs viņam arī mīļa tēma :))))
13.aprīlis 2010, 20:26 | links
 
Ir daudz viņa materiāla,šo tik tā ieliku.
13.aprīlis 2010, 20:22 | links
 
Filmas 2vā daļa, kur runā par asariem - ja ismanto tādu gumiju, kā viņš rādīja, tad tiešām spēle tikai us vilkšanu, un pavadiņa nostiepta, kas traucēs apēst.
Bet ja spēlē neatraujot svinu no vietas, ar split tail formas siliconiem, piemēram, nolaižot kātu, tad tajā brīvajā auklā sēžas virsū pat ļoti labi.
Un vēl, asarus ķerot točna ir labāk parastu āķi caur galvu, nevis off-set likt.
BTW, Pitercovs Krievijā ir liela copes autoritāte. 2vas reizes ir sanācis ar viņu tikties, nejauši.
13.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
Andreja Pitercova montāža
13.aprīlis 2010, 19:09 | links
 
sienaazis, šodien noķērtiem asariem daļai tiešām ikri,vienam nabagam pat nejauši vēderu ar āķi pārplēsu,bet pārsvarā mazie,lielākajiem vēderi tukši ,pat zivtiņa vēderā,tos arī paņēmu.tākā varētu mēģināt,rotiņus gan vēl neņēma.
13.aprīlis 2010, 18:59 | links
 
Arī Tev Ciao!
Ja Tu domā MRK GrandPrix May1, tad noteikti. Par balvu fondu jau padomāju nedaudz ;)
Arī uz reālo DS season opening Jun1, tad arī :)))
13.aprīlis 2010, 18:02 | links
 
tere Griesējs:)
uz atklājienu biusi???!:)))
13.aprīlis 2010, 17:39 | links
 
Uzliec uz āķa kādas 2vas dabīgās sliekas. Tā lai kustas kustinot. 1nc manc draux tā dara, un labi ķer asarus.
A es ta domāju, ka Tu par silicona tārpiem prasi :)))))))
13.aprīlis 2010, 17:36 | links
 
griezeej, passlaik ir veel ikri veederaa un man sskiet ka tas asars negribees zifteli, brjuha par mazu :)
13.aprīlis 2010, 16:16 | links
 
Amerikāņi lieto, arī šķēsām usspraustus tārpus, wacky style. LV cenšos kautko vairāk dabīgāku mūsu zivēm, zivs formas, izmantot.
Bet joka pēc ir gadījies arī ap 2kg lūdaku uz ķirzakas formas silicona dabūt.
BTW, Salmo Davgavgrīvas rezēju dikti mazas (no 2") un daudz DS gumijas.
13.aprīlis 2010, 14:32 | links
 
Kāds lieto mākslīgo tārpu uz šo sistēmu? Kādi rezultāti ?
13.aprīlis 2010, 13:32 | links
 
retāk zacepu atrod!:)
1.decembris 2009, 21:22 | links
 
kapeec labaak izmantot stieņveida atsvaru nekā pilienveida?
1.decembris 2009, 21:20 | links
 
Man te ienācās ticama infa par drop shot izvirtībām Zviedrijas ziemeļu ezeros. Pagajušogad novembra mēnesī no āliņgīem esot vilkti fantastiski asaru lomi 400-1800 vērtē parktiski katrā laidienā. Protams, meklējot. Ezeru dziļumi 10-30m. Izmantotas tradicionālās sitēmas ar 8-15g svinu un mazajiem škelto astu silikoniņiem. Āķi- 6. un 4. izmēra Cobra Viking.
Vai, kā vajadzētu aibraukt izlūkos
:)

Starpcitu, pašam Lielupē 3 zanderi, tiesa gan pusauga puiku izmēros..
2.novembris 2009, 09:43 | links
 
Šodiena,cits pierīgas ezers.Viens zemmērs,atkal kaut kas smuks nokabinājās.Laikam arī šie divžuburi ir vēl par mazu.Cik skatiens stiepās arī velcētājiem tukša diena.
1.novembris 2009, 20:35 | links
 
Congrats!
Asariem ņem 3" vai mazākas gumijas. Mazākas pat labāk, jo asariem jau tagad punčos ikru diezgan daudz, un lielai ēsmai naf vietas.
2žuburis jau naf vienīgā lieta, ko lietot. Lielāx 1žuburis parastais, izmaukts caur galvu, būs arī ok.
BTW, mani draugi pamēģināja gumijas vietā uz asariem likt sliekas. Tāc Slieku DS šiem baigi resultatīvs uz asariem sanāca :)))
31.oktobris 2009, 10:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager