Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Šodiena,pierīgas ezers,dziļums ap 12 m un viss notiekās:pirmā cope un ņemams zanders,otrā cope atkal zanders,... trešā cope atkal viņš.Pauze,tad atkal cope un .... kaut kas liels (lielāks par pirmo) atkabinās pie laivas.Dažu stundu laikā vēl pāris piesitieni un tad klusums.Kopumā paņēmu 1 zivi (pārējie nebija mēri).Divžuburi rullē!Tagad skaidrs ,kur ir zanderi,jautājums ,kur ir asari un kā tos noķert????Kādai jābūt instalācijai tiem?Šķiet ka 1 izmēra divnieks tiem būs pa lielu.Ja ņem mazāku,tad nav skaidrs kā montēt 3" zivtiņu?Netālu miķelis vilka asarus uz dzīvo( pludiņš).Tas nu tā par šodienu.Nu neesmu nekāds ahūnais literāts,sorry.Nu lai tad Jums visiem labi noietās,Čpoks!Ā,šodien hoķis.....ko ta nu.....Laikam būs jāiet pašam kļuška mahāt!Vēlreiz par Jums visiem ......Čpoks!
30.oktobris 2009, 18:25 | links
 
ja nav pieejami tavos tuvākajos veikalos,tad vari taču pārdevējam uzsūtīt.normāls pārdevējs parasti ver uzreiz vaļā katalogu un skatās kādus tev vajag!
28.oktobris 2009, 21:13 | links
 
Kur lai dabon labus pirmā izmēra divžuburus (garos) DS zivēm?A tauta?Lai Jums laba veselība!Čpoks!
28.oktobris 2009, 21:03 | links
 
Murg,
izstasti mums, kāds sakars tavam komentam ar DS?
28.oktobris 2009, 18:55 | links
 
jaa ar spiningu tur diez kas nav,bet 6tajaa juunijaa 5ciniece pieteicaas.tiesam tur uz dziivo ,bet man nepatiik!bet ieksaa tur ir krokodiliisi!!!
28.oktobris 2009, 18:43 | links
 
Lielupē 3m dziļumā nepārāk lielā straumē var strādāt droši. Galvenais pareiza smagauma svinu izvēlēties.
Ir bijuši gan zandarti, gan asari.
Par ezeriem...
Grūti saprast. Vajag cietu almeņainu grunti.
Tikai neaizmirsīsim, ka mums ir itāds interesants ezers kā Puze. Un tajos dziļumos var gadīties patīkami pārsteigumi.
Vispār šoziem esmu jau ieplānojis DS orģijas Peipusā un ar Griezeejonkuli pārbaudīsim Daugaviņu māmulīņu...
:))
vai ne?
28.oktobris 2009, 15:13 | links
 
3m un dziļāk laikam vajadzētu. Pac laikam sejklāt neesmu mēģinājis. Varbūt arī mazāk. Gan jau stipri no apstākļiem atkarīx.
28.oktobris 2009, 15:00 | links
 
to Griezējs
Kā Tev šķiet cik liels būtu optimāls dziļums lai strādātu ar DS.Ezers vai upe?
28.oktobris 2009, 09:05 | links
 
Zebrū esmu 2vas reizes mēģinājis spiningot. Abas reizes rezultāc =0. Tas bērnībā. Man liekas (arī citi to ir teikuši), ka kas ezers nav priekš spiningošanas. Ūdens tur - kafija ar pienu :(( Bet uz dzīvo viss notiek.
Un papildus, tā kā sekls, diezvai īstā vieta dropšotam.
28.oktobris 2009, 01:17 | links
 
es tikai 1mo reizi pameeginaaju.dzilums bija no 1m-4m.man jau laiva daugavaa nav,griezeej ir taads zebruss ezers kur ir zandarti,pagaidaam man nav tur veicies,bet varbuut tu tur vareetu pameeginaat?buutu labi sagaidiit atbildi,kaut vai sadalaa "kaa sodien gaaja copee".ar cienhu???
26.oktobris 2009, 17:48 | links
 
bandiiits - nu sešus postus zemāk ir video par tavu jautājumu :D atbilde diezgan skaidra - ja atrodi piemērotu vietu, kādēļ ne :D
26.oktobris 2009, 13:44 | links
 
Kaads vareetu padaliities pieredzee kaadas ir drop shot pesrspektiivas to meetaajot no krasta??
26.oktobris 2009, 10:21 | links
 
to griezējs
Domāju ziemā dropshots īsti nestrādās,jo mammām pilni vēderi,ja nu vienīgi tēviņi.Pats mēģināju ziemā ar mazām karūsiņām un rezultāts nekāds.Varbūt kāds zanders paņems...
26.oktobris 2009, 10:13 | links
 
-> murgs
Vai tiešām domā, ka nelielā upīte bija īstā vieta kur DS?
Lai DS pilnībā strādātu tomēr kaut kādu dziļumu vajag. Uz DS parasti ķeram zanderus un asarus. Kurus no šiem Tu gribēji mazajā upītē noķert. Nu, varbūt asarus, bet ... lielais ēdamais laix asariem arī tagad iet uz beigām (varbūt pat jau beidzies).
Ja būs ledus, ziemā ir doma no ālinģa, pa zināmām bedrēm pamēģināt, ar mazām gumijām paDropShotot.
25.oktobris 2009, 07:36 | links
 
šodien pamēģināju DS vietējā upītē,galīga nulle,no13.00-17.00.tikai viens traks zīmulītis paķēra svinu pie krasta velkot ārā.izēlu aiz svina.palaidu,bet mammīti nepasauca!laikam nepatiku!!!!!!!!!!!!!
19.oktobris 2009, 17:56 | links
 
Nu ko ta spečuki klusē?Nav nevienas atskaites.Pašam kārtējais prakols ar nokostām zivēm,vot tā.
16.oktobris 2009, 19:53 | links
 
A tā puikas ķer uz naktstārpa!
12.oktobris 2009, 15:51 | links
 
Bijām sestdien pierīgas ezerā.Izmēģināju savas spējas dropšotā.Jāsaka,ka zivs bija aktīva tikai vienu momentu rīta pusē.Nu nevar būt tā,ka visur to nav.Bet tad kad ņēma bija ļoti interesanti.Kopumā laivā nedabūju nevienu asti :-) bija tikai nokostas auklas un skaisti nokabinājušās zives pie laivas (interesanti kādas?????).Kopumā varu teikt ka copes varēja just rokā un ja nu ir copes tad jau,varbūt,tehnika arī ir vairāk vai mazāk ok.Divžuburu āķi vajadzīgi noteikti!Jātrenē labā roka,jo jāstrādā visu laiku.Labi gāja dzeltenā zivtiņa (quantum 3"),tārpi negāja nemaz...
12.oktobris 2009, 15:17 | links
 
Drop Shots uz asariem Peene
6.oktobris 2009, 22:11 | links
 
Brasco: šeit pat tēmā āķis bija ielicis video kā siet , saucas palomar mezgls, tā arī uzsēju. Viens skaidrs būs jāeksperementē!
p.s pateicos par vadīšanas tehniku, ka ieteici! ;)
28.septembris 2009, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager