Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Jaaaa to sisteemu man taa nedaudz ari vins apstastija jo nedaudz rados vins man sanak...:))) Kur tad kerat tos jenotus?
25.septembris 2009, 14:41 | links
 
Brugis, vakar GuntarsKl tieši uz tādas gruntenes sistēmas pie loma tika. Kad palīdzēju lomu krastā dabūt, tas jenoc man rokā iekoda. Neieredzu jenotus! Tas naf par Guņču, jenota lomā zaderis virs 2kg :))))
25.septembris 2009, 14:38 | links
 
Gribēju pajautat, ka butu pareizak un efektivaak kert zandartus, nekad nesu to darijis gribetu weekendaaa pameginat!!! lasiiju sadala drop shot, bet sapratu ka tas variants ir labaks no laivas..... Ko varetu ieteikt no krasta un varbut varat kadu sistemas veida ideju pasviest????? lasiju kaut ko par variantu uz gruntenes ar slidoso svarinu vienu aaki un filejas gabalu uz aaka!!!:)) jau ieprieks paldies...
25.septembris 2009, 12:32 | links
 
Nu ko ta?Weekends nāk virsū.Kur ta,ko ta?Ne asakas!
25.septembris 2009, 10:46 | links
 
Nu pie tā es pac un Tava mugura bija vainīga, nevis kāc :DDDDD
25.septembris 2009, 09:23 | links
 
Ko tu griezeejs tur sastāstiji par tiem kātiem??:)))
Tu labāk uz saviem paskaties, un beidz tos salmo ..ūdus slavēt. Tas ko tu salauzi iemetienā arī bij tas labais drop shota kāts??:DDD
24.septembris 2009, 23:41 | links
 
ok, rīt mēģināšu vēlreiz! :)
24.septembris 2009, 22:47 | links
 
Vobleru stendā viņas paciņās stāv :)
24.septembris 2009, 22:44 | links
 
Griezējs: man pārdevējas parādija vitrīnu pie kases un noteica, ka tās esot visas, kas ir un točna, tur nebija nevienas drop shot gumijas... :))
24.septembris 2009, 22:43 | links
 
aja vnk pateikt bodes adresi Rīgā? ;)
24.septembris 2009, 22:40 | links
 
ahagars, arī šodien biju dafgavgrīvas. Točna bija zaļas un sarkanīgas Quantum DS lietojamas gumijas :)))
24.septembris 2009, 22:40 | links
 
ielien zive.lv šadaļa ar tādu pašu nosaukumu.tur vari savākties infu ne pa knapo!!!
24.septembris 2009, 22:25 | links
 
Sveiki vīri,
varbūt kāds pačukstēs , kur ir dabonamas drop shot gumijas zivtiņas?
Šodien meklēju Salmo daugavgrīvas ielā nav...
pateicos jau iepriekš
24.septembris 2009, 22:23 | links
 
mēģināts nav,bet izmantot var.
24.septembris 2009, 18:35 | links
 
mani ar ieinteresēja eergļa jautājums uz kuru neviens neko neteica,tas ir > Vai DS var izmantot ziemā ķerot aliņģī?
24.septembris 2009, 18:06 | links
 
fish1
vajag pēc iespējas vieglāku(un kā te viens profs teica-zīmulīgāku)kātu.jo ja ilgāk jāstrādā,tad bez pīppauzēm nevar!pats te biju vienu noskatijis,bet tas profs izbrāķēja.saka pa cietu esot.meklēšu tāda tipa ar mazāku testu.tipa līdz 25gr max līdz 28gr.
24.septembris 2009, 17:45 | links
 
Gunča, teu nepatīk garš un mīksts kāts?
:DD
24.septembris 2009, 16:34 | links
 
Vo bļa spečuki!Respect!
24.septembris 2009, 15:54 | links
 
Nezinu, ĒSMĀ nesu pircis un testējis. Drošības pēc usspied ar plaķeni, pirms auklu spied iekšā, lai stiprāk turas. ........ bet var arī pa prasto - piesiet :D
Pie mums svini dārgi, un galvenokārt tie arī pazūd. Skaties pac ;)
24.septembris 2009, 15:50 | links
 
Griezeejs - kad es kādreiz uzrādīšu rezultātu, tu ar lepnumu varēsi teikt - mēs ar mirtinu dropšototāji... :ppp

Labāk pasaki speciālie dropšota svini ar speciālajiem griezuļiem, kur iespiež auklu... nopirku ēsmā... tas klipsis izskatījās no pamīkstas drātes, neatnāk vaļā iemetienā? :(((
24.septembris 2009, 15:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager