Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
mirtins
tirini kā gribi,pēdēja pile tāpat ūziņās paliek :(
23.septembris 2009, 19:17 | links
 
Man ir 20g svina lode.Bet laikam labaks butu stienis,mazak draza ķertos virsu
23.septembris 2009, 17:33 | links
 
fish un ulden
Arkātiem jau itkā viss ok, ar auklām arī, vienīgi vai ar svinu 6gr grunti var sajust- it īpaši ezerā, kur grunts būs smiltis vai dūņas(lielākā daļā ezeru). Varbūt ir vērts pamēģināt smagāku svinu.
23.septembris 2009, 16:58 | links
 
Man kāts 2,70 ,tests 0-17,pamataukla pītā 0,1mm,pavada 0,24 mm minigriezulī,svins ~ 6 gr.Tas viss ezeram (stāvošam ūdenim).Nākošreiz mēģināšu palielināt attālumu no svina līdz zivtiņai un braukšu uz vietas,kur apakšā točna ir.Tad jau redzēs.
23.septembris 2009, 16:04 | links
 
es izmantoju spiningu 10-30g,270cm.Varbut vaina tur,bet nedomaju ka tik ļoti DS kats varetu atšķirties ka pilniga bezcope.Katra ziņa turpinašu jo diezgan sportisks paņemiens.
23.septembris 2009, 14:49 | links
 
es jau sen zināju ka urmaaas tirina :DDDDDDDDDDDD
23.septembris 2009, 14:41 | links
 
Vairis30 ļerpatastes točna labi nestrādās. Skatos Tev bildē arī tube. USAisti tubas arī DS izmanto, bet vai mūsu fishām patix, xviņzin :)
Skatos Tev tur bildē specifiski āķi. Kautkur inetā šitos, DS domātos, kas notur āķi pareizā pozīcijā arī esu redzējis. Bet pašam liekas lieka greznība.
Urmaas citāc: "mīkstākas,kuras jāizspēlē šūpājot.pārējās cietās-tirinot" :DDDDDDDDDD
23.septembris 2009, 14:28 | links
 
Visiem kuriem neķērās.
Ja ir pārliecība ka apakšā ir zivis, nevarētu būt, ka uz dropshot ne piesitiena.
Pārbaudiet vai sistēma ir uzsieta pareizi, varbūt jums ir mazjūtīgs kāts, varbūt auklas ne tādas un copi vienkārši nejūtat. Zandarts, piemēram, uz DS sēžas virsu daudz mierīgāk nekā uz džiga, bet tukšās copes ir mazāk.
23.septembris 2009, 13:17 | links
 
Vairis30
Tā bilde, kuru tu esi ievietojis nav īsti dropshot sistēma, bet tikai kautkas līdzīgs.
Tvisterus neizmantojam, izmantojam tikai speciālās DS gumijas zivtiņas.
Āķis nekādā gadījumā nav cilpā un brīvi nekustas, bet gan stingri iesiet mezglā, horizontālā stāvoklī attiecībā pret grunti.
Pameklē google vai youtube, ir atrodami ļoti daudz raksti, bildes, video.
23.septembris 2009, 13:11 | links
 
Bezklovs
Es arī lietoju D.A.M. zivis un par lomiem nesūdzos.
Varbūt tu kautko nepareizi esi uzsējis.
Zivis pa 1.45ls ir 5"- un spēle viņam ir daudz skaistāka nekā 3" vai 4", cita lieta ir kurš izmērs labāk patiks plēsējam.
Nepārkožamās pavadas- hard mono. Pārdodas pa 5-10metri, cenu neatceros. Paciets gan tas materiāls ir, nez kā iespaidos spēli. Nu bet līdakām jau citu variantu nav.
23.septembris 2009, 13:02 | links
 
bezkljovs
tur jau tā lieta kad ir cietākas un mīkstākas DS gummi.starp citu ari spēle ir dažāda.1.bildē tik pārītis ir mīkstākas,kuras jāizspēlē šūpājot.pārējās cietās-tirinot.vieglāk parādīt kā izstāstīt.
23.septembris 2009, 07:02 | links
 
Es arī beidzot uzdomāju izprovēt šo copes paveidu, kas te un zivē.lv pēdējā laikā tiek tik dedzīgi apspriests. Ģertrūdes ielas Ēsmā nopirku ar atlaidi (no 3ls uz 1,45) divas 5-pakas DAM Effzet Power V-Tail .... uztaisīju uzparikti, bet ielaižot ūdenī secināju, ka neko tik stīvu un tizlu no silikona vēl nebiju redzējis, tāpēc pēc pāris provodkām atmetu ar roku. Varbūt kāds lietpratējs man ieteiks kādu firmu gumijas ir tās riktīgās, ļumīgās un ļurcīgās, un kur tādas var iegādāties. Un vēl - kaut kur jūsu diskusijās tika runāts par nesakožamajām pavadam - būšu pateicīgs par padomu arī šajā sakarā.
23.septembris 2009, 00:48 | links
 
Vairis30.apskaties tikko divas bildes ieliku.man apmēram tā lieta ir šādi.tvisterus jau točna nelietoju,jo lielmeistari mācēja stāstīt ka pa smagu un dropojot neizspēlē.
22.septembris 2009, 22:32 | links
 
Un jāizskatās šādi?

vai šādi
22.septembris 2009, 21:36 | links
 
Cik noprotu, tad māneklim jākustas līdzīgi
22.septembris 2009, 21:30 | links
 
Saprotu kā apmeram jarausta,nekas sarežģits tur nav.
22.septembris 2009, 21:13 | links
 
kādiem rāvieniem.vari ar spices galu pavibrēt vai pašūpināt.diapozonu piešausies.var ari kombinēt.galvenais lai svins neatraujas no grunts.parādīt vieglāk kā izstāstīt.kaut ir jau ari krutāki spečuki!
22.septembris 2009, 19:26 | links
 
Es ari jau divas reizes esmu meģinajis,bet neviena piesitiena.Uzlika mailes lieluma zivtiņu ari nekā.Taja paša laika uz mailēm asari ņem.Laikam ja ir bagata baribas baze tad šiem silikons ipaši neinteresē.Bet noteikti meģinašu vel.Gala 20gr. svins moška jameģina mazaks???!!!
22.septembris 2009, 19:18 | links
 
Nedēļas nogalē pamēģināju.Neviena piesitiena.Varbūt apakšā zivju nav.Varbūt ezerā tā uzparikte nestrādā?Varbūt upēs labāk?Jautājumu,kā redzat,vairāk kā atbilžu.Jautājums advancētajiem - vai ēsmu kustinat agresīvi vai ar nelieliem rāvieniem?
22.septembris 2009, 16:38 | links
 
Derēs jau abi divi, tikai ofsetnieku es ņemtu izmēru lielāku, savukārt divnieku- izmēru mazāku.
18.septembris 2009, 22:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager