Maluzvejnieku rekords!!!

nelietigais-no drošiem avotiem , kas viena tante teica otra pārstāstīja, vai Tavus tīklus izņēma un taga dir.. cik vien var, zinu par mani arī viens dir.., jo šogad viņam 4 tikko iztaisītus murdus izņēmu, nu tad mute līdz ausīm pa visu pilsētu, nekas pieķeršu šo atkal bez kartes vai dēlu ar līdaku lieguma laikā, pagāšreiz pažēloju jo līdaku varēja atlaist.
26.decembris 2013, 13:22 | links
 
Maliķi,imitator un citi darboņi!Labāk pastāstiet cik jūs paši esiet godīgi???No drošiem avotiem...kur tas bija ,,neatceros,,zivu inspektori uz svētkiem sagribēja zivtiņas.Domāts.darīts,aizbrauca uz upi,iestiepa tīklu...bet godīgie copmaņi redzēja,kad tur notiek kautkas nelāgs.....pazvanīja,,nostučīja,,atbrauca inspektori,šos pie ,,olām,,bet ko šie,parāda ,,korkas,,savējie!Pastāvēja,kopīgi pasmējas un draudzīgi šķirās....Visiem copmaņiem Laimīgu Jauno gadu!!!Inspektoriem-nobraukt visu benzīnu,nodrāst autiņus...
26.decembris 2013, 10:39 | links
 
Jaunā gada pirmā dienā,
Buļļupē, kā pērnā pienā,
Nazis atkal meklē blusu sienā.
Purkšķinādams, urkšķinādams,
Laivā puika sēžas braši,
Un airē viņš pa upi knaši.
Acis lielas, prātiņš mazs,
Sabiedriskais viņš ir ašs.
Tā kā ļaunais Naža murgs,
Ūdens klajumā stāv mazais murds,
Nazis baidās, Nazis kliedz,
Cilvēki tam pamperu sniedz.
Cīņā metas Nazis braši,
Murdu bakstot, murdu glāstot,
Pasakas tam par seksu stāstot,
Cīņā skarbā murdu gūstot,
Par Tēvu maziem murdiem kļūstot,
Nazis klusi, klusi dodas uz māju pusi.

Tāds man pantiņš vakar bija,
Kad mazais vīriņš nočukstēja klusi-
Ziemassvētki atnākuši!!!!!!

imations, 25.decembris 2013, 19:01

10+ Tev par šitik jauku pantiņu!
25.decembris 2013, 20:41 | links
 
Diemžēl jaunie copmaņi lasot to šito šitu nolemj, ka būt idiotam ir normāli.
25.decembris 2013, 20:00 | links
 
Piedodiet tiem kas garā vāji jo viņi nesaprot ko dara....
25.decembris 2013, 19:12 | links
 
Jaunā gada pirmā dienā,
Buļļupē, kā pērnā pienā,
Nazis atkal meklē blusu sienā.
Purkšķinādams, urkšķinādams,
Laivā puika sēžas braši,
Un airē viņš pa upi knaši.
Acis lielas, prātiņš mazs,
Sabiedriskais viņš ir ašs.
Tā kā ļaunais Naža murgs,
Ūdens klajumā stāv mazais murds,
Nazis baidās, Nazis kliedz,
Cilvēki tam pamperu sniedz.
Cīņā metas Nazis braši,
Murdu bakstot, murdu glāstot,
Pasakas tam par seksu stāstot,
Cīņā skarbā murdu gūstot,
Par Tēvu maziem murdiem kļūstot,
Nazis klusi, klusi dodas uz māju pusi.

Tāds man pantiņš vakar bija,
Kad mazais vīriņš nočukstēja klusi-
Ziemassvētki atnākuši!!!!!!
25.decembris 2013, 19:01 | links
 
Imitētāj- tu vari pačāpstināt, un ne tev būs lemt par manu ētiku. Un ja Tu uzskati ka esi gudrāks par visiem tad tiešām esi mu..aks.
Un ja paskatīsies manos rakstos es policijas darbiniekus nekā citādi nesaucu, par mentiem varu pateikt ka ar tādiem es tiešām nēsmu strādājis, bet policijas darbiniekiem gan. Mana uztverē ments ir tas policists kurš darbojās savās interesēs (kukuļi, likumpārkāpumu piesegšana), es ar tādiem nestrādāju.
Tā lūk imitē tālāk un pa brītiņam vari pačāpstināt Ziemassvētku vecītim!
25.decembris 2013, 17:53 | links
 
Maliķi - Nu jā Tev ir pat ļoti taisnība.
Atkal saraudājos, ka pie mums viss ir opā un iedams uz mežu paņēmu DIVAS ragutiņas......
24.decembris 2013, 14:28 | links
 
imations- tā fotogrāfija ir fufelis, cik problēmu pārlīmēt un pēc tām fotogrāfijām atpazīt līdzīgs jau ir, zīmogi pēc pusgada tur kārtīgi nav saskatāmi, un bieži sauc ne savus datus, labi ka var sazvanīt pārbaudīt, bet 30% nav zonas vai nevienu nevar sazvanī. Piekritīsi ka laivas numurs nav saprotams kam vajadzīgs, laivas zog salūzt, ko nebraukt pie rīkiem?Ēzers nav jūra kur ar zvejas kuģiem ķer.
24.decembris 2013, 14:24 | links
 
Maliki es Te jau iepriekš rakstīju - „24.decembris 2013, 13:20” par roku augšanu no vienas vietas.
Ja persona uzrāda licenci, tad pašpatēriņam tur ir zvejnieka fotogrāfija, ja tā ir firmas licence, tad papildus jābūt darba devēja izsniegta apliecība, kā arī laivas numurs ir norādīts licencē.
Nu, nu Jūs tur Latgalē gan labi strādājat....... galvenais kreisos datus nosaukt un inspektoram pa ausīm pabraukt.
24.decembris 2013, 14:18 | links
 
Otrs piemēr, es uz ezera aizturu makšķernieku, bez karte, viņš dievojas ka pirmo reizi dzīvē makšķerē, sastādu protokolu,( ja varētu uz vietas likt sodus, būtu brīdinājums no 2014 gada) bet jau pēc sastādīšanas pārbaudot datu bāzi izrādās ka jau gada laikā 4 reizi sastādīt ka bez karte, nedomāju ka būs brīdinājums.
24.decembris 2013, 14:16 | links
 
Ak, ne, imations, es tik iezviedzu, ka jums ar KZ izrādās, ir kopīgākas intereses, nekā likās. Vajadzēja tikai gadus divus papļekstēt internetā :)
ok. Priekā! :)
24.decembris 2013, 14:12 | links
 
imations-ja sastāda protokolu nenozīmē ka automātiski būs sods. Piemēram, es sastādu protokolu, ka atrodas tīkls bez atbilstoša marķējuma, persona nosauc Tavus datus un uzrāda licenci, bet tai pašā laikā Tu jau vakar uzrakstījis ka no laivas nozaga licenci. Soda Tev nebūs, jo ir vēl izskatīšana.
24.decembris 2013, 14:00 | links
 
AKM – saki vis ir tik slikti, ka nav vairs šajā zemītē godprātīgu cilvēku? Nu jā - paskaties tādus raidījumus, kā Nekā personīgi, Bez Tabu utt, principā visi ņem un zog. Nu atkal jā ko tad mēs varam, jāsaraudās Ziemassvētku vakarā un jāiet, uz mežu velkot līdzi ragutiņas.....

Maliki, ja ir tā, kā Tu saki, ka administratīvā lietvedībā eksistē sods bez protokola vai kvīts, pastāsti piemēru iz dzīves (no jebkuras jomas), kur tikai uzliek sodu neko nedodot pretī ?
24.decembris 2013, 13:51 | links
 
imations-nejauc pirkstu ar citu orgānu, tas nav viens un tas pats, ja būtu tad nevajadzētu rakstīt protokolus bet uzreiz sods.
24.decembris 2013, 13:42 | links
 
:) labi imations, jūs ar vvd varēsiet kopīgi meklēt tādus sabiedriskos inspektorus, laimīgu jauno gadu.

bet tad problēma radīsies, zvejniekiem būs jāpabaro arī visi sabiedriskie, pašiem grūtāk būs.
24.decembris 2013, 13:42 | links
 
Sastādīt protokolu ir tas pats, kas uzlikt sodu, bet VVD nosaka soda apmēru, bet ja kāds nejēdz papīrus normāli sarakstīt tā jau ir individuāla problēma.. Dzīvē ir vienkārši - nav papīru nav soda.
24.decembris 2013, 13:20 | links
 
imations- sodu, jau nekad viņas nav varējušas uzlikt un cik saprotu šos VARAM netaisās ar kādu dalīties, bet varētu izskatīt pašvaldību administratīvajām komisijām.
24.decembris 2013, 13:11 | links
 
AKM - Manā skatījumā, lai izvairītos no „gadījuma” sabiedriskiem inspektoriem vajadzētu:
1 (Tas profilakses nolūkos) aizsūtīt Nazi uz ētikas kursiem.
2. Lai kļūtu par sabiedrisko inspektoru nedrīkst būt tīši sodīts (ne tikai saistībā ar dabas vidi).
3. Nedrīkst būt administratīvi sodīts saistībā ar dabas vidi pēdējo piecu gadu laikā.
4. Sabiedriskiem inspektori patstāvīgi var darboties tikai savas pašvaldības teritorijā saskaņojot to ar pašvaldību, citur tikai kopā ar amatpersonām.
5. Sabiedriskie inspektori nedrīkst uzlikt sodus vai veikt pārbaudes, ja var būt interešu konflikts. Piemēram, biedrībā sastāvošs sabiedriskais inspektors nevar piedalīties biedrības organizētā LM.
6. Par katru sabiedrisko inspektoru darbošanos atbild viņa kurators VVD amatpersona.
24.decembris 2013, 12:53 | links
 
Nu es tai situācijā, ja būtu VVD pilnvarotā, pazvanītu un pēc atbildes ka licence ir kaut kur, neprasītu atvest jo zvejnieka pienākums nav vest katru reizi kad atrod manus rīkus, vienkārši piefiksētu varbūtējo pārkāpumu, rakstītu dienesta ziņojumu, lai VVD ierosina administratīvo lietvedību un sastāda protokolu, ja uz to datumu nav licences.
24.decembris 2013, 12:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager