Maluzvejnieku rekords!!!

Mums(ar to domāju institūcijas un sabiedriskās organizācijas) ir jāatrisina kontroles un datu jautājumi. Tie ir primāri - pārējie ir pakārtoti. Un lai kā tas nepatiktu kādam šauram domubiedru klubiņam - ir ļoti svarīgi, lai visi LV ūdeņi būtu ar saimnieku - pašvaldību, biedrību vai privātpersonu. Tikai labs saimnieks zin, kas viņa laukā ganās, ko vajag slaukt un ko vajag kaut.To V.S.O.P.

Stāsts iz dzīves...parunājos reiz ar Limbažu Lielezera apsaimniekotāju.Viņš zināja stāstīt kā iepriekšējie Augstrozes ezera apsaimniekotāji izkāsuši ar tīkliem ezeru,jo bijis jāsamaksā kaut kādas tur obligātās naudas...ja atmiņa neviļ...pašvaldībai.

Un kur ir garantija,ka tāpat nerīkotos V.S.O.P. SKAĻO vārdu piekritēji,ja sanāktu ,,kasjaks"!?Vārdi jau skaļi...VOT MĒS ...bet vai tam visam ir pamatojums???Jau reiz jautāju,kad šitās pašas runas bija pie MN mainīšanas tēmas...tā arī nesaņēmu atbildi, kāpēc vajag viņus mainīt!Tajos skaļajos vārdos daļēja atbilde gan ir...mēs tā gribam un tā būs, a pārējie lai pastāv pie ratiem.
20.decembris 2013, 21:41 | links
 
Aizliedzot tīklus kontrole maksimāli vienkāršosies. Nebūs jādomā, legāls vai ne, ieraugi - likvidē.

Alcans, 20.decembris 2013, 12:16
Lielas zivis netiks izkastas ar tikliem un paliks copmaniem. Inspektoru kontrole bus produktivaka. Maliki izmirs pasi, jo, ieraugi tiklu - likvide, likums padaris neizdevigu malikoshanu.

Alcans, 20.decembris 2013, 12:39

Copeet varees nevis starp tiikliem, bet visur, kur nav preteeji noteikumiem. Nebuus privilegjeeto zvejnieku, kas ieliek tiiklus ziviigajaas vietaas un makskjerniekiem atliek tikai tas, kas paliek paari.

Alcans, 20.decembris 2013, 14:28


Vēl viena pozitīva lieta zvajas aizliegumā - atbrīvosies resurss ministrijā, kas šīs lietas centās uzskaitīt. Jēgas nošiem datiem tāpat nebija nekādas - zvejnieki nebija ieinteresēti sniegt pareizus datus, tādēļ dati par nozvejām lielākoties aplami.
20.decembris 2013, 21:39 | links
 
Nu nezinu tur kādi likumi par to Rīgas satiksmi, bet ja tas ir kaut kā pašvaldības uzņēmums, vienkārši var uztaisīt pašvaldības aģentūru ar nolikumu ka sniedz pakalpojumu tikai Rīdzeniekiem, tad gan mūsu valdība būs vienā vietā kur gaisma nespīd.

Malikis2011, 20.decembris 2013, 21:23


Ko tik kurš teorētiski nevar... VARAM var atstādināt pašvaldību... Pašvaldība var pārsūdzēt.... utt. Kā jau teicu - lai tik villojas, līdz radīs normālu akmenī iecirstu precedentu kuram "garāks" :)

Atmetot teoretizēšanu, tad, cik noprotu mums dažādi viedokļi par nepieciešamām pašvaldību pilnvarām un funkcijām. Tu, cik saprotu, uzskati, ka pašvaldībām jābūt maksimāli neatkarīgām un autonomām ar visplašākajām pilnvarām ... Vēsturiski šitas modelis saucās "feodālisms"... Man atkal tas nepatīk - "konstitucionāla monarhija" skan labāk :)
20.decembris 2013, 21:36 | links
 
Palasu komentus un nāku pie domas,jo ātrāk ši valsts bankrotēs,sabruks-jo labāk būs mums!
20.decembris 2013, 21:33 | links
 
Nu nezinu tur kādi likumi par to Rīgas satiksmi, bet ja tas ir kaut kā pašvaldības uzņēmums, vienkārši var uztaisīt pašvaldības aģentūru ar nolikumu ka sniedz pakalpojumu tikai Rīdzeniekiem, tad gan mūsu valdība būs vienā vietā kur gaisma nespīd.
20.decembris 2013, 21:23 | links
 
Nu būsim godīgi, Rīgas doma ir loģiska(jo pašvaldības uzņēmums un sniedz pakalpojumus saviem iedzīvotājiem, kāpēcnevarbūt viņiem atlaide), ja mērs būtu vienotības vai reformu partijas biedrs, būtu izgājis cauri grabēdams.

Malikis2011, 20.decembris 2013, 21:06


No pašvaldības "zvanu torņa" skatoties doma tiešām ir pilnīgi loģiska un pragmatiska, tā likumdošana ar piesaisti IIN to nostādījusi. Mums pēc funkcijām un pilnvarām ir vienas no pašām neatkarīgākajām pašvaldībām... Pundurvalstī, kur izņemot Rīgu, uz km2 iedzīvotāju bik vairāk nekā leduslāču Aļaskā :) 101 novads, kas vēl pa pagastiem dalās... Nonsenss...
20.decembris 2013, 21:23 | links
 
Nu būsim godīgi, Rīgas doma ir loģiska(jo pašvaldības uzņēmums un sniedz pakalpojumus saviem iedzīvotājiem, kāpēcnevarbūt viņiem atlaide), ja mērs būtu vienotības vai reformu partijas biedrs, būtu izgājis cauri grabēdams.

Malikis2011, 20.decembris 2013, 21:06

Šeit nav runa par vietējo dotācijām. Runa ir par to kādā veidā urlakovs vēlās papildināt pilsētas kasi kuru ir spēcīgi patukšojis. To,ka viņš melo atspēries ir pārāk uzkrītoši saskatāms.
20.decembris 2013, 21:16 | links
 
Nu būsim godīgi, Rīgas doma ir loģiska(jo pašvaldības uzņēmums un sniedz pakalpojumus saviem iedzīvotājiem, kāpēcnevarbūt viņiem atlaide), ja mērs būtu vienotības vai reformu partijas biedrs, būtu izgājis cauri grabēdams.
20.decembris 2013, 21:06 | links
 
zaraza- kā tad ar maksas iebraukšanu Jūrmalā, jau ir un daudz piemērus , gribi teikt ka Skandināvijā nav kārtības makšķerēšanā.

Malikis2011, 20.decembris 2013, 20:49


Maksas iebraukšana Jūrmalā nav "noairēta" tikai tāpēc, ka pietiekami plašam sabiedrības lokam nav bijusi interese to darīt. Nu nevajag man to Jūrmalu nafig, droši vien Tev arī ne pārāk, un vairumam citu tāpat... Tā ir tūrisma zona, kas dzīvo pēc saviem likumiem, kas atšķiras no valsts.. Kā Šarmelšeiha, Hurgada utt. Ēģiptē - lai valstī hotj pilsoņu karš , a tur viss mierīgi... Vēl jau Carnikava arī "tūrisma nodokli" ieviesa...


Par Skandināviju un arī "veco" EU cits stāsts... Tur vienkārši nav makšķernieku būtiskā apjomā, līdz ar to problēmu nav... Kā parādās makšķernieki bari - letiņi, krievi, leiši utt. tā problēmas rodas momentā. Piem. Ālandus izskaldīja vienā setā, sākās bļaušana, uzlika drastiskus ierobežojumus... Forši! BET tagad atkal vietējie raud krokodila asaras, ka to pašu tūristu piķis vairs neienāk un jāsūkā ķepa...
20.decembris 2013, 21:03 | links
 
Atšķirību starp skandināviem un Latviešiem redzi??? Tad lūk tev i atbilde.
20.decembris 2013, 20:52 | links
 
zaraza- kā tad ar maksas iebraukšanu Jūrmalā, jau ir un daudz piemērus , gribi teikt ka Skandināvijā nav kārtības makšķerēšanā.
20.decembris 2013, 20:49 | links
 
urmaas- uzmanīgi ar vēlēšanos, savādāk iznāks kā krievu anekdotē :
Kuģa kapteinis vakarā noķer zelta zivtiņu , zivtiņa saka, atlaid un es izpildīšu vienu vēlēšanos, kapteinis atlaiž , bet vakarā nekas nenāk prātā ko gribētu aiziet gulē, no rīta ceļas un iztaipās un sak , sto xy.. rot, i jakar žop..:D
20.decembris 2013, 20:44 | links
 
Ja godīgi, tad pašlaik ar tām Rīgas biļetēm veidojas precedents, ko tieši var projicēt uz pašvaldību tiesībām veidot LM utt... Kurš uzvarēs? Vai LV būs par mūsu sīkajiem apmēriem atbilstošu normālu centralizētu valsts kontroli vai feodāli-provinciālu sadrumstalotību kad katra ģerevņa savus likumus pieņem. Pietiek.com ir publicēta VARAM vēstule Ausainītim par "rīdzinieku biļetēm", kuru bik pamainot konkrētiku var droši sūtīt jebkurai pašvaldībai, kura atļaujas ieviest LM vtml. publiskos ūdeņos.

Saknes citāts, ko pārrakstīju:

... „neatbilst vienlīdzības principam un pieļauj atsevišķu iedzīvotāju grupu diskrimināciju, kā arī netiek sasniegts leģitīms mērķis, kas ietver sevī samērīguma principu, kas noteic, ka labumam, ko sabiedrība iegūst ar atšķirīgu attieksmi pret salīdzināmām situācijām, ir jābūt lielākam, nekā zaudējumam, ko cieš tās personas, kuras atrodas nelabvēlīgākajā no abām situācijām. / XXX saistošajos noteikumos.../ diskriminējot /... nedeklarētās personas/ personas, tiek panākts pretējs efekts , proti, kopumā lielākā sabiedrības daļa gūs lielus zaudējumus nevis ienākumus. Proti, visiem Latvijas iedzīvotājiem būs jāmaksā /x.../reiz dārgāk par...”...

Pilns teksts: http://pietiek.com/raksti/ka_pavluts_skaidro_nostaju_par_rigas_transporta_biletem_-_pilns_atzinuma_teksts

Gan jau izvillosies līdz AT Senātam un ST... Tad arī redzēsim vai esam valsts vai feodu konglomerāts...
20.decembris 2013, 20:41 | links
 
Es ir pieticīgs. Un tā ir tikai pirmā vēlēšanās. :D
20.decembris 2013, 20:37 | links
 
Ņifiga vēl nevienojāmies.:)
Es gribu katru gadu "tavos ezeros" veikt "kontrolnozveju" ar 1000m tīklu. Pie nosacijuma, ja Tu mani izmitini ezera krastā svaigi izbūvētā viesu namā ar visām extrām. Par to es tavā kontā, reizi gadā ieskaitīšu 15 euro. Jo es tak gribot visu na haļavu. :D
p.s.
Ak jā. Un vēl tai cenā ietilpst transports. Tobiš-katru reizi Tu atbrauc man pakaļ un pēc "copes" nogādā mājās. :))

urmaas, 20.decembris 2013, 17:24

Cik cilvēkam maz vajag pilnai laimei:D
20.decembris 2013, 20:33 | links
 
DD Un pie katras ūdenskrātuve,kur šiverē iekšzemes zvejnieki jābūt brīdinājuma uzrakstam;
UZMANĪBU.ŠEIT DARBOJAS
DOMESTICUM PISCATOR
20.decembris 2013, 17:29 | links
 
Ņifiga vēl nevienojāmies.:)
Es gribu katru gadu "tavos ezeros" veikt "kontrolnozveju" ar 1000m tīklu. Pie nosacijuma, ja Tu mani izmitini ezera krastā svaigi izbūvētā viesu namā ar visām extrām. Par to es tavā kontā, reizi gadā ieskaitīšu 15 euro. Jo es tak gribot visu na haļavu. :D
p.s.
Ak jā. Un vēl tai cenā ietilpst transports. Tobiš-katru reizi Tu atbrauc man pakaļ un pēc "copes" nogādā mājās. :))
20.decembris 2013, 17:24 | links
 
Laikam beidzot panācām vienošanos, no 2014. gada makšķernieki visādi atbalstīs zvejniekus, zvejnieki ierosinās izmaiņas makšķerēšanas noteikumos lai makšķernieki labāk atpūstos un nekaitētu videi, zemūdens mednieki netraucēs na vieniem ne otriem un dzīvos savā nodabā zem ūdens, :D
Laimīgu 2014. gadu un ne asakas.
20.decembris 2013, 17:15 | links
 
Viņam laikam nav iskander raķešu:D
20.decembris 2013, 17:00 | links
 
Ausainis tak tuvāk. :)
20.decembris 2013, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager