Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus
Pirms laba laika copeslietām aizrakstīju e-pastu, ka, manuprāt, forši, ja vienu atvērumu varētu veltīt dažādām zivju pagatavošanas receptēm. Diemžēl, neviens man tā arī neatbildēja.. kaut vai to, ka e-pasts saņemts. Tagad skatos uz šo topiku ar dažādām izjūtām..

Katrā ziņā, butu labi, ja iepriekš minēto varētu ieviest dzīvē nākamgad.
5.novembris 2013, 22:27 | links
 
Vispār es neatteiktos no žurnāla "Copes Lietas" e-versijas...
5.novembris 2013, 22:21 | links
 
Man interesetu tieshi laivu bazes ap Rigu,jo cik pats redzu un domaju reali kautkadi kooperativi ir tikai ka tajos iestaties nezinu. Citreiz iskatas,ka laivas ipashnieks jau 10 gadus vinsaule,bet vina laiva vel karajas piestanes dokos. Ta vismaz te Juglas puse. A reali es ari gribu tikt pie udensvienkarshak pa sapratigu naudinu.
5.novembris 2013, 22:20 | links
 
Ja godīgi - beidzot gribas žurnālā KAUT KO JAUNU! Visu cieņu večiem ekspertiem, bet nu 5 gadus malt vienu un to pašu?! Cik var!
5.novembris 2013, 21:55 | links
 
Līdz eMKas rakstam vēl neesmu ticis, bet noteikti to izlasīšu. Pagaidām izlasīju tik rakstu par Zobārstu, un vēl par ISO. No sākuma domāju, tas raksts par ISO ir galīgs sviests. Bet tikai no sākuma. Jo tas raksts nav par mums daudziem nesasniedzamām zemēm, un mums neizmantojamām technikām. Tas ir par vēlmi copēt, citādu pieeju rezultāta sasniegšanai, ja rezultāts ir svarīgs, par hobiju, kas vienu daudzus cilvēkus, vienalga, kur tie atrastos / copētu, ...
Feins raksts! Vismaz man tā šķiet ;)
5.novembris 2013, 21:00 | links
 
Par ārzemēm - arī man lielākoties neinteresē tas, kā tur dažs labs ķēris Zviedrijā vai Mozambikā, lai gan ir daži izņēmumi. Tas pats kadrs, kas pēdējos numuros par eksotiku raksta, man tomēr liekas gana lasāms - viss atkarīgs arī no rakstītāja. It kā apzinos, ka visticamāk nekad neķeršu tur, bet vienalga interesanti palasīt. Katrā ziņā tas ir noteikti interesantāk nekā katru gadu lasīt vienu un to pašu par butēm un vimbām...

Tā vai šā es šo žurnālu neuztveru kā pārāko makšķerēšanas skolu. Ok, vienu otru knifu varbūt var apgūt, bet būtībā tā ir izklaides literatūra un neko vairāk paģērēt no žurnāla es netaisos.

Ak jā, kā jau viens te iepriekš teica, ezeru kartes gan varētu izņemt. Kā redzams, lielie un apmeklētie ezeri sen jau beigušies, tāpēc tiek likti tādi mazi un nezināmi ezeriņi. Pie tam pēdējā numurā vēl bija piezīme "ezers copmaņiem praktiski nav pieejams". Tad kāda velna pēc mums tā karte?
Tās kartes jau tāpat ezeri.lv viegli dabūjamas. Domāju, žurnāla pirmsākumos tas bija kaut kas tiešām noderīgs, bet tagad kā neveikla pagātnes palieka velkas līdzi.
5.novembris 2013, 20:56 | links
 
Es žurnālu pērku katru mēnesi un lasu to kas intresē.novembra numuru nopirku tikai dēļ M.Klauzes raksta.Zinu ka ir grūti izdomāt rakstus ko likt žurnālā.Bet gan jau būs labi:)
5.novembris 2013, 20:53 | links
 
Nu nav Jums taisnība! Redakcija grib rakstus par vietējo copi, man šķiet. Lai gan esmu rakstnieks nekāds, tomēr nesen pajautāju, vai neinteresē žurnāla lasītājiem par manis piedzīvoto copējot Zviedrijā. Nē, jo par Zviedriju jau esot daudz bijis. Piekrītu! Ģeogrāfiskai daudzveidībai, kā arī vietējai copei pārsvarā, jābūt.
P.s. Es gan lasu. Ja ir pa rokai. Žurnāls pirms miega gultā ir patīkamāks formāts nekā internets.
P.p.s. Kad sanāks laiks, ierakstīšos blogā.
5.novembris 2013, 20:45 | links
 
Vairāk liekat reklāmas par dzeramo,un visādus mēslus:(( Man interesē par Lv,nevis ko kurš ķer ārzemēs.
5.novembris 2013, 20:40 | links
 
pievienošos begimotam.Jo mam jau ir līdz kaklam tās copēs tālajās jūras utt.kur raksta kā ķert kaut kādu sūdus.Kurus varbūt 1% no lasītājiem ķers.Kam tas interesē?labāk tā vietā ielieciet kādu copmaņa pieredzi (par Latvijas zivju copi)

ediijs, 5.novembris 2013, 18:37

Neizturēju, pat paredzot kas sekos!!! žagošos tagad visu nakti un vēl ilgāk...
Forši izlasa 11 gadā rakstītu tx un nu laimīgs ka pašam nekas nav jāizdomā. Varbūt varētu uzrakstīt kāds kurš lasa žurnālu nevis tikai atkārtot - žurnālu nepērku, nelasu BET ZINU ka sūds! gaišreģi! Man arī tie ārzemju gabali reizēm krīt uz nerviem, bet pēdējā laikā ir par pašmāju vietējiem meistariem, par ezeriem uz kuriem braukt copēt, par Igauniju, Lietuvu kas nebūt nav kaut kāda Mozambika.
Un foršaie komenti viens pēc otra - man riebjas lasīt par copi ārzemēs, a otrs a man nemaz nevajag par to lv copi tur nav nekā interesanta.
4 nievājoši viedokļi a žurnāls nesastāv no 4 lpp. Es ar viņu nelasu vienā rāvienā. Un arī par to www postu ne jau visiem ir internets, a uzzināt uz ko konkrētā vietā ķeras un pāris pērles kā rakstām
5.novembris 2013, 20:31 | links
 
pievienošos begimotam.Jo mam jau ir līdz kaklam tās copēs tālajās jūras utt.kur raksta kā ķert kaut kādu sūdus.Kurus varbūt 1% no lasītājiem ķers.Kam tas interesē?labāk tā vietā ielieciet kādu copmaņa pieredzi (par Latvijas zivju copi)

ediijs, 5.novembris 2013, 18:37

Neizturēju, pat paredzot kas sekos!!! žagošos tagad visu nakti un vēl ilgāk...
Forši izlasa 11 gadā rakstītu tx un nu laimīgs ka pašam nekas nav jāizdomā. Varbūt varētu uzrakstīt kāds kurš lasa žurnālu nevis tikai atkārtot - žurnālu nepērku, nelasu BET ZINU ka sūds! gaišreģi! Man arī tie ārzemju gabali reizēm krīt uz nerviem, bet pēdējā laikā ir par pašmāju vietējiem meistariem, par ezeriem uz kuriem braukt copēt, par Igauniju, Lietuvu kas nebūt nav kaut kāda Mozambika.
Un foršaie komenti viens pēc otra - man riebjas lasīt par copi ārzemēs, a otrs a man nemaz nevajag par to lv copi tur nav nekā interesanta.
4 nievājoši viedokļi a žurnāls nesastāv no 4 lpp. Es ar viņu nelasu vienā rāvienā. Un arī par to www postu ne jau visiem ir internets, a uzzināt uz ko konkrētā vietā ķeras un pāris pērles kā rakstām
5.novembris 2013, 20:31 | links
 
abonēju labu laiku jau, bet nu tiešām katrā žurnālā kkāda hu... par kkādu klaunzivju ķeršanu Mozambikā.... abonēju jo nu nav žēl tos ls kas nav baigi daudz kaut katru mēnesi pēctam patīkami "pa brīvu" pastkastītē saņemt, jo īpaši interesanti ir NG raksti, Ingusa man kā copmanim ir interesanti, bet dažiem kolēģiem tas ir grūti salasāms :D
5.novembris 2013, 19:51 | links
 
Pirmos gadus abonēju...gaidīju, lasīju. Bet sāka pietrūkt, pārpalikt....kāpēc: Tāpēc ka viena raksta pēc izdot Ls nav prāta darbs.....Kā jau daudzi te minēja, airobežu "bagāto" izpriecas kaut kā neiet pie sirds. Mūsmājās tik daudz interesantu cilvēku- pieredzējušu mašķernieku, ezeru, upju, makšķerēšanas veidu, ka visu žurnālu vienmēr varētu piepildīt. Tikai jāgrib. NG kā piemērs. Vienmēr OK!. Arī citi lieliski, kā nu māk. Arī 2014 neabonēšu.....Ne tāpēc ka nav naudas, bet tāpēc ka nav tas, pēc kā ilgojos! pēc Latvijas žurnāla no sākuma līdz galam. Tas taču ir latviski! Manas dzimtās zemes raksturojošs žurnāls. Žurnālam jāmainās. Jāmainas uz tādu, kas tuvāks latviešu lasītājam, ar savas zemes copes stāstiem, pieredzi, bildēm, secinājumiem un padomiem.
5.novembris 2013, 19:35 | links
 
Diemzel nakas atzit, ka ta cope ne LV udenos ari galigi neinterese. Tapec jau vairak par gadu netiek abonets. Laiku pa laikam noperku kadu, bet lasit gandriz nav ko. Biju uz mutes, kad augusta numura pa vienu lpp. paradijas copy/paste CL foruma lietotaju posti. Tas jau ir par traku... .

mailite, 5.novembris 2013, 18:48


Jā tas bija šoks.Kad izlasīju tad bija tikai viens jaut kas tas par mēslu.:)tomēr atzīžu ka labāk lai ir apraksti par mūsu zivī nevis kaut par kādiem ciplanētiešiem
5.novembris 2013, 19:05 | links
 
Diemzel nakas atzit, ka ta cope ne LV udenos ari galigi neinterese. Tapec jau vairak par gadu netiek abonets. Laiku pa laikam noperku kadu, bet lasit gandriz nav ko. Biju uz mutes, kad augusta numura pa vienu lpp. paradijas copy/paste CL foruma lietotaju posti. Tas jau ir par traku... .
5.novembris 2013, 18:48 | links
 
pievienošos begimotam.Jo mam jau ir līdz kaklam tās copēs tālajās jūras utt.kur raksta kā ķert kaut kādu sūdus.Kurus varbūt 1% no lasītājiem ķers.Kam tas interesē?labāk tā vietā ielieciet kādu copmaņa pieredzi (par Latvijas zivju copi)
5.novembris 2013, 18:37 | links
 
Pilnīgi visi kas abonē 2014. gadam piedalās loterijā.
vai abonēt pastā vai citās norādītajās abonēšanas vietās tā katra paša izvēla.
Tiem kas abonēja oktobrī 2014. gadam papildus bija loterija ar 3 riepu komplektiem ko varējāt visu oktobri redzēt www.
Abonētājiem novembrī un decembrī būs citi laimesti. Par to vairāk novembra beigās un decembrī.
Kartes, ēdamgumijas un Lasītāja karte būs katram CL abonētājam.

CL admin
5.novembris 2013, 16:58 | links
 
iegāju Latvijas pasta mājas lpp. un tur ir rakstīts ka abonējot 14 gadam un saņem lasītāja karti un ezeru kartes un piedalies lielajā loterijā,bet žurnālā reklāma ka abonējot saņem lasītāja karti ,ezera kartes un ēdamo gumiju komplektu... sanāk ka ir atšķirība kur abonēt vai kā? varbūt kāds zin konkrētāk?
5.novembris 2013, 15:37 | links
 
Sen jau gribēju uz šito jautājumu dot atbildi. Tikai tāpēc piereģistrējos. Copes lietas arī lasu no pirmā numura, izlasījis esmu visas, nu jau vismaz pāris gadus pērku arī Poplavok (žurnāls par copi Latvijā krieviski), tāpēc ka tas otrais liekas interesantāks. Arī tāpat kā viens jau rakstīja pirmo izlasu interesantāko: intervijas, NG rakstus, Grīnberga ja kas baigi interesanti raksta, gribētu lasīt vairāk vietējo vīriņu aprakstus par savām vietām, copes veterānu intervijas varētu būt vairāk, man interesētu vairāk kas kur ķēries, kur kāda zivs kādā veidā pavērusies u.tt. Nevajag man to reklāmrakstu (ja tā reklamētā lieta nav spridzeklis) ar varu barot iekšā, mušu siešanas aprakstus uz piecām lappusēm, un Miesniekam mīļās profesionālās karpu copes nianses, jo tādu mušiņotāju un karpinieku ir nesalīdzināmi maz proporcionāli pārāk lielai daļai viņiem rakstītā. Tāpat nav vajadzīgas ezeru kartes ja iet jau tikai mazie ezeriņi, un neko neizsakošs vispārējs teksts 3 rindiņas ar saturu, ka var noķert gandrīz visas Latvijā esošās zivis un Miesnieka bērnudārza līmeņa dzejas pantiem pie tās. Labāk tad jau atkal sākt no lielajiem ezeriem un rakstīt par upju zivīgākajiem rajoniem ar dziļumu kartēm. Tāpat arī man viss ir skaidrs par marlinu copi okeānā, vairāk nevajag, labāk rakstiet par mencu copi Lietuvā utt.,utt.
7.aprīlis 2011, 22:05 | links
 
Vajag vairāk cilvēkus kas intresanti raksta, kādreiz Vimbuksim bija labi raksti, NG arī ir ļoti intresanti un pasniegti vienkāršā, copmanim saprotamā valodā.
9.oktobris 2010, 11:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager