Taifun spiningi

nu ko sakat par taifun
13.decembris 2009, 12:10 | links
 
nu es domaju ka normali spini
13.decembris 2009, 12:10 | links
 
ej paguli!
13.decembris 2009, 12:21 | links
 
Noperc, tad uzzinasi :D
13.decembris 2009, 12:23 | links
 
Salmo lētais gals, sķekļaška. Nekas normāls tur nav. Jau atkal nopirki un jautā?
:DD
13.decembris 2009, 12:50 | links
 
tām smuki saspraustajām gumijām būs labs :D
13.decembris 2009, 12:56 | links
 
kā man patīk šis tupais gājiens-vispirms sapērk štruntus un tad jautā;vai būšot lapps!:DDDD
13.decembris 2009, 14:07 | links
 
taifūnu par spiningu grūti nosaukt, vispār ar salmo ir pakaļā šajā jomā
13.decembris 2009, 15:11 | links
 
Man ir divi šadi spiningi, mantoti gadus atpakaļ.
Vienigais ko ar siem mietiem var darit,var metat smagus šupiņus vai izmantot kā grunts maksķeres ar signalizatoru.
Uzmest normali roteri vai kadu raustamu vobleri, nebus iespējams.
Riktīga pagale- īss un korekts raksturojums šim izstrādājumam!
13.decembris 2009, 16:24 | links
 
nu daudz jau neko nevar vēlēties par šādu naudu...
13.decembris 2009, 20:51 | links
 
nu taifun spininga man toč naf.sīkajiem bezriņķu makšķere gana laba.un apgalvot,ka spiningu jomā salmo ir pakaļā īsti korekti nav.čoms plaucē jau kādus četrus gadus ar salmo diamondšērijas kātu un nesūdzas.pašam šogad arī netīšām iepirkās diamond pro casting 2,4m 10-30 kātiņš.pēdējās copēs sevi parādija kā gana jūtīgu un prekš tās cenas gana labu kātiņu.izturēja arī testu uz pārslodzi:DDD.ar ripā saliektu kātu līdz ūdens virsējiem slāņiem uzstīvēju diezgan smagu bomi.
13.decembris 2009, 23:28 | links
 
Katram rīkam savs pielietojums.Ar lauzni uz forelēm neiesi un ar maču samu neraustīsi.
13.decembris 2009, 23:37 | links
 
Neko labu nevaru teikt par Salmo kātiem! Laiku atpakaļ čomam tas pats Diamond sērijas spins salūza pirmajā copē, pie mēģinājuma izdabūt vizuli no zāles! Vēl aizvakar veikalā pētīju atkal jau Diamond - šausmas! Pie spoles stiprinājuma starp korķi un stiprinājumu mežonīga sprauga, kurā rēgojas bieza līmes kārta! Pats spoles turētājs skrūvējas ar klakšķiem! Biju šoķēts!Nez kā šis brīnums uzvedas copē? Salmo vispār nekas labs nav- nedz spini, nedz spoles, nedz vizuļi...
12.augusts 2011, 08:03 | links
 
Lētie Salmo kāti gan jau,ka nav kvalitatīvi,bet dārgākie tīri tā neko. Man ir Salmo Diamond Super Spin Jig,tests no 5-20g,nav ne vainas!
12.augusts 2011, 08:07 | links
 
njaa ar salmo ir taa, ka alternatiivas ir gauzhaam maz. neveins LV nepiedaavaa taadu plashu klaastu ar atbilstoshu publicitaati. Visiem ir skaidrs kaadas prechu klases ir salmo (supreme, elite, utt.) kaadas cenu grupas taam ir, kaads pielietojums +- kvalitaate (vareeja buut arii labaaka). Informaacija, testi atsauksmes par katru produktu ir atliku likām+ veel ir iespēja sanjemt augsti kvalificeeta profesionaalja (NG) ieteikumus un padomus par shiem produktiem + pieejams SERVISA CENTRS!!!
Nesaku, ka juutos laimiigs par esosho situaaciju ar salmo monopolu, bet arii lietoju salmo produkciju augstaak mineeto iemeslu deelj.
12.augusts 2011, 09:07 | links
 
Man visi kāti ir Salmo.Piemēram Salmo Elite Ability spinings man ir īpaši mīļš.Kalpo bezatkazna.Ir šis tas bijis,bet tie ir sīkumi.Tas ir mans mīļākais darbarīks.Nu nevajag pirkt lēto galu un tad Salmo nav nemaz tik melns,kādu to tauta pataisa.Ja lieto Elite vai Grand sērijas,tad viss ir štokos.Ka viss no Salmo ir sū.... manuprāt ir pliks mīts.
12.augusts 2011, 09:10 | links
 
HZ ko Jūs visi dariet vai tieši es nedaru, bet problēmas ar salmo kātiem nekad nav bijis, spoles virs 20Ls arī kalpo adekvāti, ne mazāk kā citi "modīgie" brendi :)
12.augusts 2011, 09:11 | links
 
man viens Gladiator trout noklājās spoles turētājam tā skrūve atlēca nost no paša turētāja.

Salmo turās :)
12.augusts 2011, 09:15 | links
 
man bija un veeljoprojaam ir salmo spinings power stick fighter x. vinam spoles tureetaajs saluuza un diezgan atri. veel no salmo man ir elite x-twitch, ar so kaatu esmu loti apmierinaats, nav nekaadu probleemu.
12.augusts 2011, 19:15 | links
 
Drosi ka par shimano uz sis zemes nau nekas labaks vel izgudrots ! man ir spole salmo jau 12 gadi 9ls maksaja vel tin un nelust ai bet tas jau ir arprac vai ne ? ari taifun40 ir 3 kati vienam 5 gadi nau luzis esmu ieskrejis kokos ,krumos nezcikreizes ar spiciiti visas reizes domaaju nu viss ,bet nee neesmu ,nedz labojis un turpinu vilkt ne jau 30 kg bet tomer turaas tamdel nezinu ko teikt varbut vajag makskeri kura piestav pie drebeem vai masinas varbut veel kam ??
12.augusts 2011, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager