Poperi un pilkeri

Nu vot- viss skaidrs ! Tad man vajag poperi/rus !
Kurš var pasviest kādu linku, lai varu vismaz gar bildēm palaizīties ?
13.janvāris 2013, 09:21 | links
 
Tieši šī skaņa arī atšķir poperi no voblera!:)
12.janvāris 2013, 23:53 | links
 
Popers ir ēsma ar kuru tu strādā tikai un vienīgi pa ūdens virsmu,popera svarīgākā funkcija ir uztaisīt to skaņu pop kad ūdens atsitās pret popera purnu. Ar šo skaņu kā arī ar popera spēli tu piesaisti plēsoņas uzmanību,voblers noteikti iet kautkādus centimetrus līdz metrus zem ūdens un ar to nav iespējams tik lieliski noskatīties plēsoņas iznācienus pakaļ ēsmai.Popers ir ēsma kas ir jārausta,lai tu iegūtu vajadzīgo efektu,tas ir skaņu un arī spēli,tēlaini izsakoties uz ūdens virsmas ir jāveido ūsiņa!:)) Ja tev patīk skatīties līdakas iznācienus noteikti ka popers un dažādi dogi ir pašas labākās ēsmas.
12.janvāris 2013, 23:51 | links
 
Poperi kā likums nav grimstoši,tie iet pa virsu.Plēsoņu Iznācieni ir vēl krāšņāki. :))
12.janvāris 2013, 23:42 | links
 
Visiem biedriem.
Džentlmeņi ! A kurš man varētu bez rupjiem vārdiem lēnām apskaidrot- ar ko ūdenī poperis atšķiras no voblera ? Man patīk skatīties kā līdaks ķer vobleri, aizšauj garām, ķer otreiz, un tā tālāk, kamēr paķer kārtīgi. Bet kas ir ar poperiem ? Ko tieši šie dara savādāk, izņemot ''pop'' ?
12.janvāris 2013, 23:35 | links
 
JURISBUKAM!V Poperi ir jarausta un japauze parasti tiesi pauzes bridi ir nemiens ,rausta 1,2,3,4,reizesun pauze lidzpat10sekundem viss atkarigs no popera lieluma ,modela laika apstakliem utt.katram makskerniekam savs stils cits rausta maigak unlenam cits atrak un agresivak nu koroce jamegina kad busikadas5 zivis nokeris tad jau busi kautko sapratis.ka copes veids baigi forss tu redzi ka zivs seko poperim ,uzbruk ,aizsauj garam citreiz ker otreiz un tresoreiz ,citreiz pats pec pauzesanas izrauj poperi zalajaino mutes karoce trenejies un rezltati bus 100 procenti Ne asakas!
25.oktobris 2012, 13:27 | links
 
iegadajos shodien sadu popperru bet isti nesaprotu ka vinju jadarbojas kads ludzu varetu paskaidrot iesacejam. http://www.buybestfishing.com/index.php/lucky-john-classic-pop-wobblers.html
6.septembris 2012, 20:25 | links
 
http://www.fisfblog.ru/modules.php?name=Pages&go=page&pid=1973

Man ir tieši šis modelis (Yo-zuri 3D poperis) par ko minēts rakstā. Strādā perfekti, priekš sava svara lido fantastiski, skaņas imitācijas var variēt, atkarībā kā "izrausta". Liepājas ezerā, protams asaris un līdaka. Vienīgais lielais "mīnuss" - modelis ir maziņš un trofejas līdakas diez vai sēdīsies uz to, bet līdakām līdz 2-3 kg interesi var uzkurināt. Cena-nav zemākā, bet labi kvalitatīvi nostrādāts un savus tiešo uzdevumu pilda godam.

vispār cik lasu vismaz latvijā trofej līdakas nemetās virsū poperiem :)
31.augusts 2012, 16:53 | links
 
''pop'' vai arī dobjā ''buļļ'' skaņa būs laba, tiesa otrais variants ir tikai dažiem poperiem, pārsvarā visi skan ar ''pop''. tāpēc yo-zuri 3 d nosaucām kā labu poperi, jo tam ja nav pavadiņa ir šī dobjā
''buļl'' skaņa..
31.augusts 2012, 16:48 | links
 
Tādai, lai arī tavu ausi tas priecētu...to tā nevar aprakstīt, bet tas maģiskais "pop" ir atšķirīgs dažādiem modeļiem. Tas ir kā ar piebarojamo, ja tu baro zivi ar to, kas pašam patīk (vismaz pēc smaržas), tad zivis ķersies...te to pašu var par skaņu teikt...varbūt, vajag labu muzikālo dzirdi!!?? :D
31.augusts 2012, 15:00 | links
 
Sorry par stulbu jautajumu, bet kadai tad skaņai jabut? :)
31.augusts 2012, 14:55 | links
 
tieši tā, flakais. poperis ir ar ļoti labu skaņu, bet lai vai saka ko grib, jūtīgs uz pavadiņu... un uz nepareizu āķu izmēru, jo manējām nācās mainīt, bet galīgi vairs nav tā skaņa :(
31.augusts 2012, 11:37 | links
 
http://www.fisfblog.ru/modules.php?name=Pages&go=page&pid=1973

Man ir tieši šis modelis (Yo-zuri 3D poperis) par ko minēts rakstā. Strādā perfekti, priekš sava svara lido fantastiski, skaņas imitācijas var variēt, atkarībā kā "izrausta". Liepājas ezerā, protams asaris un līdaka. Vienīgais lielais "mīnuss" - modelis ir maziņš un trofejas līdakas diez vai sēdīsies uz to, bet līdakām līdz 2-3 kg interesi var uzkurināt. Cena-nav zemākā, bet labi kvalitatīvi nostrādāts un savus tiešo uzdevumu pilda godam.
31.augusts 2012, 09:19 | links
 
Man ir šādi:


Bet ne reizi nekas nav ķēries :D esmu izspēlējis visdažādakajos veidos, bet nekā :)
31.augusts 2012, 08:58 | links
 
ir arī pat 2 m dziļumā
31.augusts 2012, 06:27 | links
 
holmz.Es ķeru pa zālainiem līcīšiem kur dziļums+- metrs.Popers-7cm.
30.augusts 2012, 21:18 | links
 
popers ķerās zāles (((
30.augusts 2012, 19:49 | links
 
janka07 un kads dziļums tur apmēram? un poperi kāda izmēra?
30.augusts 2012, 11:52 | links
 
holmz.Es šogad pa Daugavu pie Pļaviņām -praktiski tikai uz poperi.Ņem-asari,mažavimbas,līdakas.Vispār ķert ar poperi ir baigais kaifs,jo redzi copes momentu.
29.augusts 2012, 21:13 | links
 
Es uz poperi nekad neko neesmu noķeris, esmu gan 2x viņu tikai meģinajis... kadi rezultati uz popera vispar?
29.augusts 2012, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager