Liepājas tirdzniecības kanāls!

vakar bijām trijatā promenādē, no 15-20
9 zivtiņas. Laikam uznākušais sals būs ko izbojājis copei...
5.februāris 2020, 11:50 | links
 
vakardiena.ka vienmer parsteigumu pilna.no 11.00 līdz 12.40 nocakarejamies savos robos.baiga straume no juras,zale.rezultats - 0.taisijamies majas.tomēr iekseja balss urdija aizbraukt līdz promenadei.nu promenade notika izsniegsana. no 13.00 līdz 16.30 - 251 gab. 7 kg.kaimins ari labi nokera.kaut kur 4,5 kg.ta ka kur,kad un kapec skaidribas vel joprojam nav.
3.februāris 2020, 09:57 | links
 
Bjorgvins [29.01.20]: stinsu cope ka vienmer neprognozejama.vakar pecpusdiena 2 stundas nosedeju kopeja barina promenade.bezceris.3 gab.devos prom. pa celam apsekoju veco robu.2 nedelas tur bija tuksais. un vakar izsava ieskaiti - akurati 100 gab.vienigi nav skaidrs - vai tas ir pamukusas no promenades vai no juras ienacis jauns esalons.
Mēs vakar promenādē no 14 00 līdz 19 00 vienam 11 otram2 . Šito prieku lietus vējšs nagi salst tākā ziemā
29.janvāris 2020, 13:31 | links
 
stinsu cope ka vienmer neprognozejama.vakar pecpusdiena 2 stundas nosedeju kopeja barina promenade.bezceris.3 gab.devos prom. pa celam apsekoju veco robu.2 nedelas tur bija tuksais. un vakar izsava ieskaiti - akurati 100 gab.vienigi nav skaidrs - vai tas ir pamukusas no promenades vai no juras ienacis jauns esalons.
29.janvāris 2020, 11:36 | links
 
vakar stintes joprojam negribosas.copi pavadiju plecs pie pleca ar copmani legendu.parunajam par dzivi.copi nobeidzu ar vienadu skaitu.tiesa tas daudzums tads,ka negribas runat.protams legenda copi turpinaja.bet stasts nav par to.ta ka viņš nesen bijis Klaipeda,vareja pastastit kada tur situacija. tur ari ir sava specifika,jabrauka ar prami no viena krasta uz otru.jamekle kur labak keras.nu protams zivi nokera un visus leisus apkera.gods un slava. ta ka atbrauca 2 leisu masinas,es izteicu pamatotas saubas. kapec ta viņi no eldorado atbrauca uz mūsu bezceri? izradas zivs nav svariga,galvenais ir process.aha. ipasi lietuviesiem.tacu Zanders teiktu ka kaut kur tas bobitis ir aprakts.izradas Klaipeda staiga inspektori ar policiju un dodot trubina pust.un ja kas niknus sodus liekot.visus copes svetkus lauzot.un ja ko nomet zeme tad ari uzreiz ir klat ar sodu.ja kadam ir paveicies apsesties svesai atkritumu cupinai tuvak ka 1,5 metri ari dabus sodu.un neviens neklausisies,ka tu savas sviestmaizes netin lietuviesu avize.Latvija leisiem izradas ir paradize.mierigi var piedzerties un piecukot.izradas Latvijair pati demokratiskaka un humanaka valsts Eiropa.tad priecasimies par to. sadala "politika un ekonomika"dzeki gauzas par suro dzivi Latvija.vini vienkarsi nav bijusi stinsu cope Klaipeda.
25.janvāris 2020, 09:54 | links
 
Kādu sistēmu taisa stintei kanālā no krasta. Par zemledu un laivu it kā viss skaidrs. Neesmu nekad stintes ķēris, bet gribas visu pamēģināt.

egilss, 24.janvāris 2020, 09:22

māte google paskati, tur ir varianti.
24.janvāris 2020, 11:16 | links
 
Kādu sistēmu taisa stintei kanālā no krasta. Par zemledu un laivu it kā viss skaidrs. Neesmu nekad stintes ķēris, bet gribas visu pamēģināt.
24.janvāris 2020, 09:22 | links
 
ar stintem joprojam zeligi.sodien no 14.00 līdz 17.00 tikai 7 gab.un tas nebija sliktakais rezultats.sapratu,ka bezceris un tinos prom.kaimins notupeja līdz 19.00 un atbrauca ar 10 zivim.vakar bija labak.no 14.00 līdz 19.00 - 75 gab.coms kera no 17.00 līdz 24.00 -65 gab.tatad,ja es butu notupejis 10 stundas tadl loms varetu but pieklajigs. iedomajoties vien ka jasez kanala mala 10 stundas paliek sudigi.kaut ka iztieku bez tadam parmeribam. tas makskernieks legenda ari cope.sodien vairakas reizes runajos,vakar sedejam praktiski blakus.ja baigi precizi tad 1 coperis starpa.jaa,tas dzeks iziet uz garajam stundam.protams cope viņš labi. bet ne jau uz stintem ta baigi izrausies uz apkartejo fona.vecajam baigas aknas,varetu piedalities copes maratonos.vins ari vasara cope no rita līdz vakaram un no vakara līdz ritam.jaa, copeju pedeja laika promenade.musu puse zivju nav.katru dienu kāds parbauda.sodien pacietibu parbaudija mans mehanikis.no 12.00 līdz 19.00 - 2 stintes.ja teiksim cope ka vakar,principa kadu zivteli var nokert gan no rita,gan pusdienlaika,gan vakara,gan nakti.ja kāds var noziedot 15 - 20 stundas laika,tura veseliba un pacietiba var meginat.zibenskars nesanaks,tikai ilgstoss aplenkums.bet ja trapa tada diena,ka sodien tad caurums no bublika.kaut ka ta.
23.janvāris 2020, 19:51 | links
 
nekadas brinumesmas vai vietas nav.es zinu par ko iet runa,tas dzeks cope pa 14 - 15 stundam.pamegini notupet sutku un ari bus labs loms.es piemeram to nevelos.man 4- 5 stundas jau ir daudz.
23.janvāris 2020, 13:17 | links
 
Cik no liepājniekiem es dabūju dzirdet ka viens makšķernieks bieži labus stintu lomus dabun . Tik viņš nedalās nearvienu kur cope un kādu esmu izmanto.

Jauva, 22.janvāris 2020, 10:04


Tīri informācijai no citiem forumiem un bildēm no FB - ja ar laivu jūrā vari iebraukt , tad jau divus mēnešus velk... + Liepainieki droši var arī aizbraukt uz LT ,tur vilka nedēļu atpakaļ smuki.
22.janvāris 2020, 10:29 | links
 
Cik no liepājniekiem es dabūju dzirdet ka viens makšķernieks bieži labus stintu lomus dabun . Tik viņš nedalās nearvienu kur cope un kādu esmu izmanto.
22.janvāris 2020, 10:04 | links
 
mjaa,ar tam stintem kaa ar bitem.sodienno 14.30 lidz 18.00.rezultats - 80 gab.tas gan uz diviem. līdz 16.00 keras tiri raiti.un daudzam smuks izmers. kaimins atskreja no promenades.un ari vel ko paguva nokert.pec 16.00 nogrieza ka ar nazi.17.00 izkaru prozektoru.soreiz nelidzeja.18.00 metam mieru.pec tam piezvaniju comam uz promenadi.jaa, pamazam kaut ko vel tagad kerot.saproti nu ka ta zivtina parvietojas.
20.janvāris 2020, 19:21 | links
 
Laikā kad sēdēja starp tiltiem vienā malā kad stince gāja uz ezeru un pēc tam otrā malā kad abgriezās un nāca atpakaļ .Pa nakti vīri ceļoja no vienas malas uz otru naktī pa vairākām reizēm
20.janvāris 2020, 19:03 | links
 
Bjorgvinam paldies mēs nezinājām ka nelaiž vairāk iekša
20.janvāris 2020, 18:54 | links
 
Uz ledus tak visi sēž pa vidu. Tāpat arī tagad iet viņas pa vidu. Ja pienāk pie krasta, tad arī ķeras. Nemeklējiet sazvērestības teorijas tur kur to nav.
20.janvāris 2020, 11:58 | links
 
vakar bija smuka diena.diemzel copet nesanaca. domaju,ka vakar cilveki atvilksies.sorit atnaca kaimins un pateica ka vakar no 10.00 līdz 17.00 dabujis tikai 6 gab. mjaa,tie stinsu celi ir neizdibinami.nekad neko nevar zināt.kaut kadu likumsakaribu nav.vienkarsi jaiet un jamegina.
20.janvāris 2020, 11:38 | links
 
amolis.kadus 600 uz juras pusi no promenades. principa aiz setas.agrak bija laga onkas sargi. publikas bija vairak.ari tagad kāds ieklist. man ir vienalga.manu zivi nenokers.bet mus tagad sarga apsardzes firma.skatas kameras.reakcija var but neadekvata.
20.janvāris 2020, 11:11 | links
 
Mums cope bija no1630ldz 1800 pec tam klusums pa dienu nekas 50gab .Bjorgvin ja nav noslēpums kur tu copē. Mēs pagaiš gad braucām ostā .Šogad vecene nelaida.
19.janvāris 2020, 10:51 | links
 
sodiena atjauno ceribu,ka stinsu svetki vel varetu but.pakritas udens limenis,straumes praktiski nebija.no 14.00 līdz 19.00.- 134 gab. 3,8 kg. vairak vai mazak keras visu laiku.bija 2 izteikti copes maksimumi. no 14.00 līdz 15.00. un no 17.30 līdz 18.00.pec 18.00 copes palika retakas,lidz izbeidzas vispar.nelidzeja ari prozektors.varbut keras ari velak.bet nebija velmes parbaudit.kaut ka ta.
18.janvāris 2020, 21:43 | links
 
Dabā viss ir pakārtots laika apstākļiem...Tātad būs vēlāk.Varbūt...:)
18.janvāris 2020, 17:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager