Liepājas tirdzniecības kanāls!

Vakar bija daudz copmaņi uz vakar pusi, neviens no viņiem negrib padalities ar rezultaties ?:P
3.novembris 2016, 15:20 | links
 
tik tiko riteņbrauciena ar suni, konstateju ka copmaņi ekstremali nau :D
Žel gan.
1.novembris 2016, 17:34 | links
 
Ja ir patikšana cīnīties ar sīkiem purinātājiem,var makšķerēt uz tārpiem,bet zivs fileja ir pietiekoši efektīga.
Nupat sazinājos ar korišu,tas vakar bija dabūjis 2 gab.
1.novembris 2016, 16:07 | links
 
Jus domajat makšķeret preti "blue shock race" ? margas puse vai betona buse ?
Es pats nesēn parvacos uz liepāju.
Meiģinu ķert preti Latvijas gazes.
Ir doma šodien ari pameiģinat kodabut, bet vajag braukt uz veikalu pakaļ nakts tarpiem.
Vai kadam ir vel kadi padomi ?
Jo es ķeru uz klasisko grunteni ar neipaši lielo aķi

SergejSH, 1.novembris 2016, 14:56

Var ķert gan pie "gāzenes", gan pie "kartingiem", gan arī kanāla otrā pusē. Laiks šodien tiešām piemērots ve'dzeļu copei, varētu teikt, ka reti, ka tik "labi" gadās. Protams, atbilstošs apģērbs un siltas kājas. Ķert var uz klasisko grunteni. Parasti vairāk pa 2 āķiem nelietoju. Kanālā, protams, gadās arī zacepi, tāpēc kādu lieku svinu un āķus vajag ņemt līdz.

Flakais, 1.novembris 2016, 15:25


Gadas =) viņī ir, esmu jau + - iegaumeis kur drikst mēš un kur ne )) svini atstati ka ari visas sistēmas.
Bet ko domājāt par nakst tarpiem ? jo lasiju ka visi meiģin uz svaigam zivju filējam ..

SergejSH, 1.novembris 2016, 15:39


Nedari kā visi...:) Protams, ka naktstārps arī der. Ideāli, ja ir vairākas "zacenes", tad eksperimentējot, var atkost tās dienas īsto vēdzeles ēdienkarti. :)
1.novembris 2016, 16:01 | links
 
Jus domajat makšķeret preti "blue shock race" ? margas puse vai betona buse ?
Es pats nesēn parvacos uz liepāju.
Meiģinu ķert preti Latvijas gazes.
Ir doma šodien ari pameiģinat kodabut, bet vajag braukt uz veikalu pakaļ nakts tarpiem.
Vai kadam ir vel kadi padomi ?
Jo es ķeru uz klasisko grunteni ar neipaši lielo aķi

SergejSH, 1.novembris 2016, 14:56

Var ķert gan pie "gāzenes", gan pie "kartingiem", gan arī kanāla otrā pusē. Laiks šodien tiešām piemērots ve'dzeļu copei, varētu teikt, ka reti, ka tik "labi" gadās. Protams, atbilstošs apģērbs un siltas kājas. Ķert var uz klasisko grunteni. Parasti vairāk pa 2 āķiem nelietoju. Kanālā, protams, gadās arī zacepi, tāpēc kādu lieku svinu un āķus vajag ņemt līdz.

Flakais, 1.novembris 2016, 15:25



Gadas =) viņī ir, esmu jau + - iegaumeis kur drikst mēš un kur ne )) svini atstati ka ari visas sistēmas.
Bet ko domājāt par nakst tarpiem ? jo lasiju ka visi meiģin uz svaigam zivju filējam ..
1.novembris 2016, 15:39 | links
 
Jus domajat makšķeret preti "blue shock race" ? margas puse vai betona buse ?
Es pats nesēn parvacos uz liepāju.
Meiģinu ķert preti Latvijas gazes.
Ir doma šodien ari pameiģinat kodabut, bet vajag braukt uz veikalu pakaļ nakts tarpiem.
Vai kadam ir vel kadi padomi ?
Jo es ķeru uz klasisko grunteni ar neipaši lielo aķi

SergejSH, 1.novembris 2016, 14:56


Var ķert gan pie "gāzenes", gan pie "kartingiem", gan arī kanāla otrā pusē. Laiks šodien tiešām piemērots ve'dzeļu copei, varētu teikt, ka reti, ka tik "labi" gadās. Protams, atbilstošs apģērbs un siltas kājas. Ķert var uz klasisko grunteni. Parasti vairāk pa 2 āķiem nelietoju. Kanālā, protams, gadās arī zacepi, tāpēc kādu lieku svinu un āķus vajag ņemt līdz.
1.novembris 2016, 15:25 | links
 
Jus domajat makšķeret preti "blue shock race" ? margas puse vai betona buse ?
Es pats nesēn parvacos uz liepāju.
Meiģinu ķert preti Latvijas gazes.
Ir doma šodien ari pameiģinat kodabut, bet vajag braukt uz veikalu pakaļ nakts tarpiem.
Vai kadam ir vel kadi padomi ?
Jo es ķeru uz klasisko grunteni ar neipaši lielo aķi
1.novembris 2016, 14:56 | links
 
Sveiki copmaņi. Ja nav noslēpums tad aptuveni kur kanālā viņas var ķert. Vienkārši esmu nesen pārvācies uz Liepāju un gribas pamēģināt. Paldies par info!

Suits21, 1.novembris 2016, 10:55

Parasti ķer pie bijušā veikala "Māja", bet tur visi abonementi uz šo sezonu jau ir izpirkti...:D

P.S. Ja ir vēlmes braukt, Bārta ir laba vēdzeļu upe. Protams, neviens zivīgākās vietas publiski neatklās, bet vai tad to arī vajag, jāizbauda jau viss copes process, ieskaitot meklēšanu.

Flakais, 1.novembris 2016, 12:07
Jā,Bārtā taču tika noķerta Latvijas rekordvēdzele+/-10 gadus atpakaļ.:))Pašam arī kādreiz gribētos uz vēdzeļu copi,bet nekad nevaru tikt vai nav laika.

martinsgrinb, 1.novembris 2016, 12:15

Vēdzeļu cope tas ir mazliet vairāk kā tikai cope. Ideāli, ja ir laba kompānija, ugunskurs un makšķernieku stāsti. Tā kā pēc nostāstiem vēdzeles ķeroties "suņa laikā", tad var arī sevi no iekšienes nedaudz pasildīt, izņemot šoferi, tam atliek tik karsta tēja. Romantikas cienītājiem gan iesaku braukt vieniem un uz klusām vietām, tad maģiskā zvaniņa skaņa rada ļoti patīkamas piedzīvojuma izjūtas, jo upē nekad nevar zināt, kas būs uz āķa. Redz, ka kanālā par krabji ķeroties...tad Bārtā varētu būt arī sams (pilnīgi nopietni)...:D

Flakais, 1.novembris 2016, 13:51


Šovakar ir īstais laiks. Snieg,putina,temp ar normāla ,apmācies . Kad visvairāk negribas laist uz copi un laiks šķiet pretīgs tad ir vislabākais laiks uz vēdzeli :)) Bārtā neesmu bijis bet laimīgie Jūs kam viņa tuvu. Silta tēja ,lietussargs lai nesasnieg aiz apkakles un kaifs būs pilnībā :)
1.novembris 2016, 13:56 | links
 
Sveiki copmaņi. Ja nav noslēpums tad aptuveni kur kanālā viņas var ķert. Vienkārši esmu nesen pārvācies uz Liepāju un gribas pamēģināt. Paldies par info!

Suits21, 1.novembris 2016, 10:55

Parasti ķer pie bijušā veikala "Māja", bet tur visi abonementi uz šo sezonu jau ir izpirkti...:D

P.S. Ja ir vēlmes braukt, Bārta ir laba vēdzeļu upe. Protams, neviens zivīgākās vietas publiski neatklās, bet vai tad to arī vajag, jāizbauda jau viss copes process, ieskaitot meklēšanu.

Flakais, 1.novembris 2016, 12:07
Jā,Bārtā taču tika noķerta Latvijas rekordvēdzele+/-10 gadus atpakaļ.:))Pašam arī kādreiz gribētos uz vēdzeļu copi,bet nekad nevaru tikt vai nav laika.

martinsgrinb, 1.novembris 2016, 12:15


Vēdzeļu cope tas ir mazliet vairāk kā tikai cope. Ideāli, ja ir laba kompānija, ugunskurs un makšķernieku stāsti. Tā kā pēc nostāstiem vēdzeles ķeroties "suņa laikā", tad var arī sevi no iekšienes nedaudz pasildīt, izņemot šoferi, tam atliek tik karsta tēja. Romantikas cienītājiem gan iesaku braukt vieniem un uz klusām vietām, tad maģiskā zvaniņa skaņa rada ļoti patīkamas piedzīvojuma izjūtas, jo upē nekad nevar zināt, kas būs uz āķa. Redz, ka kanālā par krabji ķeroties...tad Bārtā varētu būt arī sams (pilnīgi nopietni)...:D
1.novembris 2016, 13:51 | links
 
Sveiki copmaņi. Ja nav noslēpums tad aptuveni kur kanālā viņas var ķert. Vienkārši esmu nesen pārvācies uz Liepāju un gribas pamēģināt. Paldies par info!

Suits21, 1.novembris 2016, 10:55

Parasti ķer pie bijušā veikala "Māja", bet tur visi abonementi uz šo sezonu jau ir izpirkti...:D

P.S. Ja ir vēlmes braukt, Bārta ir laba vēdzeļu upe. Protams, neviens zivīgākās vietas publiski neatklās, bet vai tad to arī vajag, jāizbauda jau viss copes process, ieskaitot meklēšanu.

Flakais, 1.novembris 2016, 12:07

Jā,Bārtā taču tika noķerta Latvijas rekordvēdzele+/-10 gadus atpakaļ.:))Pašam arī kādreiz gribētos uz vēdzeļu copi,bet nekad nevaru tikt vai nav laika.
1.novembris 2016, 12:15 | links
 
Sveiki copmaņi. Ja nav noslēpums tad aptuveni kur kanālā viņas var ķert. Vienkārši esmu nesen pārvācies uz Liepāju un gribas pamēģināt. Paldies par info!

Suits21, 1.novembris 2016, 10:55


Parasti ķer pie bijušā veikala "Māja", bet tur visi abonementi uz šo sezonu jau ir izpirkti...:D

P.S. Ja ir vēlmes braukt, Bārta ir laba vēdzeļu upe. Protams, neviens zivīgākās vietas publiski neatklās, bet vai tad to arī vajag, jāizbauda jau viss copes process, ieskaitot meklēšanu.
1.novembris 2016, 12:07 | links
 
vienkārši, vakarā pats visu redzēsi, kur un kā:)
1.novembris 2016, 11:10 | links
 
Sveiki copmaņi. Ja nav noslēpums tad aptuveni kur kanālā viņas var ķert. Vienkārši esmu nesen pārvācies uz Liepāju un gribas pamēģināt. Paldies par info!
1.novembris 2016, 10:55 | links
 
Mes ar brāli vakar ar bijām. Vienu dabujām krastā 50cm
1.novembris 2016, 09:29 | links
 
Vedzele IR! =) pirma! bet ļoti maziņā, tika atlaista.

SergejSH, 31.oktobris 2016, 20:54


Arī man ir un pat vairākas,bet ne reizi vien ir nosēdēts pilnīgi pa tukšo,šo vakaru ieskaitot.
Dažs labs copmanis ir ticis arī pie vareni skaistiem eksemplāriem.
31.oktobris 2016, 22:31 | links
 
Vedzele IR! =) pirma! bet ļoti maziņā, tika atlaista.
31.oktobris 2016, 20:54 | links
 
:D ļoti jauki ka tirzniecibas kanala makšķere vispairak bet raksta vis mazak.
Gribeju jautat, jo stajas jau pilnigs bess. Copmani uz pludiņīem pie margam vislaik velk raudas, plaksnites brekšūs. stavu blakus man neka... dziļums tads pats. Meiginaju smagaku vieglaku pludiņu, no 2 lidz 4g. nezinu varbut man aķi straume nes... Makšķereju uz baltiem, vai baltais +tarps. Tad atnacu tur ar gunteni. Klasika (pavads ar aķi atrodas virs svina) ari pilnigi tukš...
kas notiek ko es daru nepareizi ":D

SergejSH, 28.oktobris 2016, 15:10



Ja visi citi ķer, bet tu neķer, tad noteikti, ka problēma jāmeklē tavā copes metodē - cik sabalansētas ir uzpariktes - pludiņš, svini, āķa lielums utt. pats ikdienā ar pludu nestrādāju, bet cik esmu novērojis, veči cenšas ķert, ja ēsma ir uz grunts vai tuvu gruntij. Iespējams, ka varētu palīdzēt pareiza piebarošana, vietas izvēle. Jāvēro, jāprasa tiem, kas tur uz vietas makšķerē, te forumā būs grūti ko ieteikt. Metodes jau arī dažādas, kas uz pludu, kas fīderi u.c.
28.oktobris 2016, 15:35 | links
 
:D ļoti jauki ka tirzniecibas kanala makšķere vispairak bet raksta vis mazak.
Gribeju jautat, jo stajas jau pilnigs bess. Copmani uz pludiņīem pie margam vislaik velk raudas, plaksnites brekšūs. stavu blakus man neka... dziļums tads pats. Meiginaju smagaku vieglaku pludiņu, no 2 lidz 4g. nezinu varbut man aķi straume nes... Makšķereju uz baltiem, vai baltais +tarps. Tad atnacu tur ar gunteni. Klasika (pavads ar aķi atrodas virs svina) ari pilnigi tukš...
kas notiek ko es daru nepareizi ":D
28.oktobris 2016, 15:10 | links
 
Sveiki, dzirdeju ka vēdzeles sakas uz garneli.
Kads kaut ko zini ?
26.oktobris 2016, 19:24 | links
 
šodien pēc darba piebraucu pie kanāla, ik pa laikam ašuki uzmeta pa mutulim, bet tādi maziņi visi. lielākais uz 150g varēja būt. Pēc tam piebraucu uz pus9iem vakarā, tad vispār klusums, ja neskaita pāris švakas copītes.
30.augusts 2016, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager