Liepājas tirdzniecības kanāls!

Vakar bijām no 15.00 -0.00 tikai 20 galvas. Švaki!
29.decembris 2019, 13:05 | links
 
Nesatraucies es arī braucu un ķeru...tik man tas ceļš pagarš un negribas galīgi pa tukšo braukt 320km vienā virzienā....
29.decembris 2019, 09:49 | links
 
Ir darītāji un ir rakstītāji. Neviens ar karotīti neielies, brauc un ķer ;)
29.decembris 2019, 09:19 | links
 
Izskatās ka cope ir...ja nav laiks ielikt kādu atskaiti...
29.decembris 2019, 09:00 | links
 
Ka sovakar kads ir pie kanala . Ka lomi
28.decembris 2019, 17:57 | links
 
Labdien...un kā ar leišu bāleliņiem,vai ta pie FONTEINA nav pilns ar viņiem...
28.decembris 2019, 12:42 | links
 
kaut kas ir paradijies kanala.cik zinu,vakar bija tresa diena kad copeja.nu man ta sanaca,ka vakar pecpusdiena bija atklasanas ceremonija.rezultats - 127 gab.3,6 kg.zel,sodien nesanaks.visiem ne asakas.
28.decembris 2019, 09:57 | links
 
dzosua [27.12.19]: Simtiem,tukstošiem,kilogramiem.
ka tad rezultati
28.decembris 2019, 00:33 | links
 

Simtiem,tukstošiem,kilogramiem.
27.decembris 2019, 21:06 | links
 

Re ka
27.decembris 2019, 20:32 | links
 

Vis notiek. Jater uz ruduli.
27.decembris 2019, 20:32 | links
 
Aiz tramvaja tilta vispār copēt nedrīkst, tur skaitās ostas teritorija.
27.decembris 2019, 13:49 | links
 
Stintes nāk jau? Kads sež jau pie fonteina?
26.decembris 2019, 22:01 | links
 
Iz Liepājas esera. No 9-12 trīs zemmēri uz melnbaltu realx gumiju ar sarkanu asti, nekā labāka manā arsenālā nebija, ņemot verā, ka somā viss priekš Mj.. Cik novēroju cope bija no paša rīta, attiecīgi sanāk, ka nokavēju. Viens izstīvēja uz džerka vai voblera labu līdaku, pa gabalu savi 3-4,5 kg izskatijas.
22.septembris 2019, 14:18 | links
 
Sabijos no pūtiena un neaizbraucu. Ar vieglo galu būtu grūti darboties.. visticamak rītdien provēšu, lai gan laikapstākļi rit solās pretstats šodienai- bez mākoņiem, knapvējš.. ja izdosies aizbraut, atskaitīšos..
21.septembris 2019, 19:21 | links
 
sveiks bio - r.Tu iepriekseja komentara soliji sodien noiet līdz ezeram.ja biji tad pastasti kaa gaja.es laikam Tevi taja bridi kad vakar biju uz dambisa redzeju.viens dzeks aizgaja garam ar 2 spiningiem. parejie bija ar vienu.ka jau rakstiju ari man vakar ezera nepaveicas neko pratigu atrast.un vel iekseja balss dzina atpakal pie kanala.izradas ieksejai balsij jaklausa.sodien cope nesanaca.nacas pastradat darza.unpie reizes nokupinat lidakas gabalu.atpakal braucot piebraucu pie kanala.aprunajos.no rita pa kadam esot kerusi,bet pecpusdiena galigi neka.laikam tomēr tas asaris ir aizmucis. baigi gribetos zināt uz kuru pusi.
21.septembris 2019, 16:51 | links
 
Pie reizes par ezeru- sanāca atkal paviesoties Liepajā, devos uz dambīti. Vienā rokā mj, otrā atvodnoj. Beigās milzīgs aplauziens- zāles visur kur met.. gan pa virsu peldošās, gan uz grunts kaut kādas aļģes sagūlušās! Vietējie mētā gumijas zivis, džerkus un velk līdakas, es birdinu asaras, jo līdz tikai mazās gumijas un mazie roti.
Rīt varbūt mēģināšu vēlreiz tomēr atrast uz dambīša kādu vietu kur kaut paris metrus zāles liks mani mierā un tikšu pie kāda Liepājas strīpainā :)
20.septembris 2019, 19:01 | links
 
Nu, es par saviem mikro asariem tāpēc neko negribu rakstīt, ja jau te cilvēki ķer trofejnieces...:D
20.septembris 2019, 17:28 | links
 
Bjorgvins [20.09.19]: laikam naksies nedaudz atskaitities.citadi sita sadala apaugs ar sunam.3 pedejas dienas keras asari.neteiksim ka baiga cope un neteiksim ka trofejnieki.nu tadi līdz 500 gr.pa vidu sadi tadi bonusini.dazas dienas atpakal breksis1,9 kg.visuma labi.tikai laiks pariebigs - lietus,vejs.sodien laiks super.tikai kanala straume ka atrvilciens.un nesas zalu cupas.drusku pamullajamies un laidam uz ezeru.ezera skaisti ka pasakaa,tikai neatradam zivigo vietu.2 asari uz MJ.un viss.braucam majas. nu bet pa celam tomēr pie kanala.straume lenaka.kaut gan zale tapat peldeja.publika garlaikojas un ker iedegumu.asaru nav.laikam vilciens aizgajis.tomer nenoturamies un pievienojamies gaiditajiem.keram uz fideri,uz aka slieka.dabonam paris raudas.piekeras tresa rauda. to iekaro bonusins.uzsit raudu 250 gr pa pavadu uz augsu un uzkabina lupu uz akisa.pec ilgasun nevienlidzigas cinas ( pavada monofils 0,22 mm) bonuss tiek sagustits.lidaka 8,35 kg un 107 cm garuma.paldies visiem kas asisteja un juta lidzi.ta ka blakus copmanim bija svari, sversana un merisana uz vietas.visiem jauku dienu un ne asakas!
Neatlaidība vainagojās ar rezultātu!
Labs
20.septembris 2019, 17:09 | links
 
laikam naksies nedaudz atskaitities.citadi sita sadala apaugs ar sunam.3 pedejas dienas keras asari.neteiksim ka baiga cope un neteiksim ka trofejnieki.nu tadi līdz 500 gr.pa vidu sadi tadi bonusini.dazas dienas atpakal breksis1,9 kg.visuma labi.tikai laiks pariebigs - lietus,vejs.sodien laiks super.tikai kanala straume ka atrvilciens.un nesas zalu cupas.drusku pamullajamies un laidam uz ezeru.ezera skaisti ka pasakaa,tikai neatradam zivigo vietu.2 asari uz MJ.un viss.braucam majas. nu bet pa celam tomēr pie kanala.straume lenaka.kaut gan zale tapat peldeja.publika garlaikojas un ker iedegumu.asaru nav.laikam vilciens aizgajis.tomer nenoturamies un pievienojamies gaiditajiem.keram uz fideri,uz aka slieka.dabonam paris raudas.piekeras tresa rauda. to iekaro bonusins.uzsit raudu 250 gr pa pavadu uz augsu un uzkabina lupu uz akisa.pec ilgasun nevienlidzigas cinas ( pavada monofils 0,22 mm) bonuss tiek sagustits.lidaka 8,35 kg un 107 cm garuma.paldies visiem kas asisteja un juta lidzi.ta ka blakus copmanim bija svari, sversana un merisana uz vietas.visiem jauku dienu un ne asakas!
20.septembris 2019, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager