Liepājas tirdzniecības kanāls!

Mhm, taisnība epakalpojumos ir, bet jautājums vairāk ir par to, kuru licenci vajag? Agrāk kanālā no tilta uz ezera pusi vajadzēja ezera licenci, starp tiltiem - kanāla. Tā arī ir?
3.marts 2018, 09:24 | links
 
Hamurapi [03.03.18]: Vīri, tur vēl joprojām no tilta uz ezera pusi vajag ezera licenzi? Un vai to var kaut kur netā nopirkt vai vēl turpat Grobiņas Dus? Dažus gadus nav būts, bet gribas atkal aizbraukt :)
Licensi vajag. Durbes ezeram es pirku internetā. Gan jau, ka Liepājas ezeram ar turpat var iegādāt. Adresi neatceros, paprasi gūglei.
3.marts 2018, 08:54 | links
 
Vīri, tur vēl joprojām no tilta uz ezera pusi vajag ezera licenzi? Un vai to var kaut kur netā nopirkt vai vēl turpat Grobiņas Dus? Dažus gadus nav būts, bet gribas atkal aizbraukt :)
3.marts 2018, 08:35 | links
 
tas ka zivtina ir jamekle un esmas piedavajumam jabut perfektam ir vecas patiesibas un nav japierada.tacu stintei tapat ka citam dzivam radibam nepatik dabas nobides - ne lieli sali ne strauji atkusni,ne temperaturas ne spiediena lecieni.forsi un stabili laika apstakli tomer veicina loma lielumu. paslaik salins ir piebremzejis stinsu apetiti.sovakar atkal uz kanala.publikas krietni mazak.pec 19.00 pametu kaujas lauku.rezultats atkal 21 gab.kaut kads magisks skaitlis.viens no kolegiem palika telot azbesta veci.nu skatisimies cik ilgi iztures un ko nokers.varbut tik tiesam jacope visa nakts.nu vismaz bus informacija.
27.februāris 2018, 21:07 | links
 
Nu ko jums pateikt. Tā zivtiņa jāmāk atrast, arī viņa nav stulba. Tad jāatrod ko viņa grib un ka vēl pasniegt. Protams zacene svarīga, un tad pa bišķim var savilkt. Nekas jau īpaši nav šogad bet trāpās arī labas copes.
27.februāris 2018, 11:27 | links
 
vakar pec 16.00 atkal apsekoju stintes.laika apstakli identiski sestdienas vakaram.tacu kaut kas nemanams bija pamainijies.pirmas kautrigas copites sakas tikai 18.30.kadu bridi kaut kas bija.mums,bez ugunim retak,bet ar veiksmigu realizaciju.ar ugunim biezak,bet daudz tukso copju.un tad pamazam arvien retak un retak.ari ar gaismam.19.30 nolemam beigt to izpriecu.rezultats - 21 gab.acite.maniem kolegiem apmeram tas pats.ne katru dienu sievasmate pankokus cep.projam ejot paskatijos uz kanalu - sez bars vecu ka pieminekli kapseta,klusi un neviens rokas nevicina.drumi.jaa, necopei savas grimases.kad ir cope tad tad viss izskatas jautrak.varbut velak vel bija kads stinsu iznaciens.kas to lai zina,neviens jau neraksta neko.ta ka ar copi bija ka bija,vareju paverot publiku.parsvara leisi.nu interesanta tauta.priesa bija kompanija - nu viens normali ekipejies profins un atvilcis lidzi 2 brangus viesaktierus u puiseli.tie nu bija apgerbti ka uz havaju salam sataisijusies. tikai sortu truka.gumijas zabakos ieautas kajas saka sist vienu pret otru jau vel tumsa nebija iestajusies.pat strauji lietotais brandavins nelidzeja.netalu staveja sarkana telts.jau pirms musu atnaksanas.klusi un mierigi.kadas minutes pirms musu aiziesanas no telts izlida 2 leisu slavi - nu vinu nah...,tads golaks.jabrauc uz Ventu.tempa novaca telti un aizlaida uz Ventu.vo veciem ieksas.par kilogramu stinsu pametis sievu,pardos mati un nodos dzimteni.ta luk.
27.februāris 2018, 10:15 | links
 
vakar pirmais izgajiens uz ledus.neraugoties uz visiem saliem ledus tikai 10 cm.izmeriju.interesanti uz kada ledus kapa pirmie leisu izluki nedelu atpakal ?atnacam 16.30.publikas daudz,visi garlaikojas.pa dienu neesot bijis.17.10 pirma zivs.un aiziet ta lieta. 19.30 beidzam.uz diviem 120 gab.izmers videjs. varetu teikt,ka labi.kaut ka ta.
25.februāris 2018, 06:54 | links
 
Kurā vietā būs sacencibas? Pie promenades?

deniro, 23.janvāris 2018, 01:42

cik saprotu tad pie gāzenes,tur ir tel. nr. var uzzvanīt un precizēt...
23.janvāris 2018, 07:06 | links
 
Kurā vietā būs sacencibas? Pie promenades?
23.janvāris 2018, 01:42 | links
 
 
Liepājas tirdzniecības kanālā pie alus darītavas ledus 10-15cm. Tagad kādi 20 Lietuvieši jau sēž. Stintes ir bet izskatījās mazas kā iepriekšējos gadus. Uzkāpt viegli pat ar botēm no laipiņas. Visi sēž vienā vietā kur mazāka straume. Varbūt kādam informācija noder.
22.janvāris 2018, 18:59 | links
 
Sveiks makšķerniek. Es atvainojos par izteicienu.Iet runa par Promenādi.Es savā garajā makšķerēšanas mūžā esmu pieredzējis ļoti daudz pasaku par lomiem.Tādi kam var ticēt ir maz.Novēlu Tev daudz labus lomus Jaunajā Gadā
9.janvāris 2018, 08:30 | links
 
Cik zinu līdz pat gāziniekiem pietiek ar vienkāršu MK :),ezers sākas tieši tur...
8.janvāris 2018, 22:51 | links
 
Sveiki. Jautājums vai kanālā pietiek ar makšķerēšanas gada karti vai vajag ari ezera/kanāla? Paldies!

Tomy, 8.janvāris 2018, 22:31


Ja nemaldos, tad ir atceltas "Kanāla" licences, ir tikai kopējā ezera licence ar kuru var ķert arī kanālā. Pieļauju, ja ķer promenādes rajonā, licenci vispār nevajag, pietiek ar karti. Ja tā nav, palabojiet. :)
8.janvāris 2018, 22:40 | links
 
Sveiki. Jautājums vai kanālā pietiek ar makšķerēšanas gada karti vai vajag ari ezera/kanāla? Paldies!
8.janvāris 2018, 22:31 | links
 
Tikai mieru vīri ;). Arī mani interesē stintes Liepājā un tādēļ regulāri sekoju šai sadaļai. Varu teikt, ka visprecīzākās atskaites esmu saņēmis no olegs69 un Bjorgvins. Paldies!
8.janvāris 2018, 12:39 | links
 
man nevienam nekas nav japierada un kads japarliecina.atskaites lieku vienkarsi informacijai. cipari ir tikai un vienigi reali.keru es 86.piestatne un tie kas tur ker apstiprinas ka es cope neesmu autsaiders.ja kads ir drausmi zinkarigs var atbraukt un apskatities vakardienas lomu.taisos paslaik uzcept brokastim.bet tas nav butiski.svarigi ir gan copes riki gan esma,tacu galvenais ir zivju koncentracija.varbut paslaik ta stinte seit ir drusku vairak neka pie promenades.citreiz ir otradi.ja nav slinkums varat paskatities decembra vidu atskaiti - 3 stintes. vai tas ari ir nofleitets ?taja pasa laika "viena tante " bija nokerusi 21 gabalu.es varetu pateikt.ka sauc tos kam skauz citu lomi,bet negribas metat rupjibas solida foruma.
8.janvāris 2018, 09:41 | links
 
Nu gan uzradies fleitētājs
8.janvāris 2018, 07:36 | links
 
Kas māk- tam nāk!
8.janvāris 2018, 01:02 | links
 
sveiki bjorgvin, pastāsti uz ko tad ķer jo tie cipari liekas bišku neticami. paldies.
8.janvāris 2018, 00:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager