Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Makšķernieku izstāde

specializētā izstāde St.Pēterburgā
Ja godīgi,biju nolēmis iegādāties laivu par izstādes cenām.Taču cenas ,ko piedāvāja,bija akurāt tādas pašas ,kuras var dabūt arī ikdienā

romano, 24.marts 2018, 21:04

Man arī bija tāda doma! Un par cenām Tev pilnīgi piekrītu!
25.marts 2018, 00:08 | links
 
JIG.lv bij līmenī, laipni pārdevēji un attieksme pret klientu,es tādu darbiņu nevarētu darīt ar savu nervu sistēmu, :)
25.marts 2018, 00:08 | links
 
iesakiet kur par simboliskam cenam MJ/UL kaatinju noraut :)
25.marts 2018, 00:36 | links
 
Skutans. Esmu pircis mānekļus gan visā eiropā, gan Āzijā, viņi maksā visur + - topašu ko pie mums. Un Malaizijă, kur ražo shimano, spolītes ir dārgākas.
25.marts 2018, 00:45 | links
 
andreiko >>> "Biju atvēzējies papildināt fīderu krājumu pie NG (to jauno 80 gr Concept), bet diemžēl varēja tikai palpēt paraugus">>>>>

O, man šis arī ļoti interesē! Izpalpēji? Nu, ko vari par to jaunumu pateikt, kā ir?
Cenā 80+eiri, ja?
25.marts 2018, 00:48 | links
 
Pie NG jau rinda bija,kā pie mauzoleja:)
25.marts 2018, 00:54 | links
 
andreiko >>> "Biju atvēzējies papildināt fīderu krājumu pie NG (to jauno 80 gr Concept), bet diemžēl varēja tikai palpēt paraugus">>>>>

O, man šis arī ļoti interesē! Izpalpēji? Nu, ko vari par to jaunumu pateikt, kā ir?
Cenā 80+eiri, ja?

eldorado, 25.marts 2018, 00:48


Izskatījas labs. Biju noskatījis konkrētu modeli (līdz 80 gr, var lingāt arī sotaku saprāta maigumā, garums -3,9 m).| Tam cena bija piekabināta - 84,99. Citi, garāki un jaudīgāki maksāja dārgāk (vienu 4,2 papaijāju - tam 95,00). Redzi, no labi strādājošiem man ir Energie 3,6 m līdz 120 un Matrix Legend 4,2 ar tādu pašu testu (viss Gaujai), tāpēc iecerēts vēl ir tālsviešanas koceptiņš 3,9 m slaidumā.
25.marts 2018, 06:07 | links
 
Neiedzilinoties un neskaidrojot ekonomisko situaciju, varu pateikt ka pilnigi piekritu JIG.LV Copes biznesam nav viegli laiki visa Latvija. Jus te visi runajiet par pasizmaksam u.t.t., bet kadel neviens neruna par laikapstakliem, kur starpsezona pedejos 3-4 gadus ir lielaka neka sezona, par to ka lielakais vairums ieperk neta pat sikumus, par iedzivotaju skaitai samazinasanos un par to, ka copes somas un pieliekamie kambari, kur glabajas kati, dazkart ar kaju japiespiez, lai ciet ietu.
Kas attiecas par izstadi. Sogad cilveku salidzinosi loti maz. Izstade notiek nedaudz par atru, tadel lielakajam vairumam nav bijis laika sagatavoties. Piegadataji ari preci piegada +/- nedelas divas velak. Tadel ir, ka ir.
Nezinu ka citiem, bet mums ir -30% no veikalu cenam. Patreiz vel ir iespeja apskatit un iegadaties ABU pasas labakas spoles, par loti pievilcigam cenam, ka ari ir loti labi fideri, spiningi, maci, bolonezes u.t.t. Sis lietas Jus ne tik atri ieraudzisiet veikalos. It ipasi ir ar ko parsteigt pludinmakskerniekus, kurus interese 9m bezrinku makskeres.
25.marts 2018, 07:49 | links
 
Ja kas, tad cenu ziņā izstādes apmeklējuma visrspepektīvākais laiks ir tieši svētdiena pēc kādiem 13:00, it sevišķi uz lielākām un smagākām lietām.
Tāda "laimīgā stunda" :D Jā ir risks, ka daudz kas jau ir izpārdots un var neatrast meklēto vai neredzēt visus jaunumus, bet ap to laiku visi tirgotāji jau ir ļoti psiholoģiski un fiziski ļoti noguruši + priekšā smagā un riebīgā spendu novākšanas un visa stiepšanas/vešanas procdūra... Tā kā var cerēt, gan ne vienmēr un visur, izsist zemāku ciparu... Bieži iedos , štrunts par peļņu, bet tupa būs mazāk pašiem jāstaipa :)
25.marts 2018, 09:10 | links
 
Ir viena nianse Kuru lielie ,,ekonomisti no CL,, neievēro vai arī negrib ievērot Tas ir sortiments veikalā .Lai daudz maz nodrošinātu sortimentu plauktos ir vajadzīga krietna summa un ne jau viss tiek realizēts Ir prece kura neglābjami uzkaras /dēļ modes un izpildījuma maiņas/Tā ka grib vai negrib veikalniekiem uz ejošāko preci ir tā marža jāliek klāt ,lai noturētu plauktos vajadzīgo preču klāstu . Man spilgts piemērs ir dēla kancelejas preču veikals Precē plauktos ir ielikti entie tūkstoši /dieva laime ka tai nav realizācijas termiņu/ Diez vai kāds no šejienes copmaņiem ies uz tādu copes veikalu kurā plauktā būs viena spole un pāris āķu kastītes :) Tāpēc cienīsim šo piegādātāju sūro ikdienu :)
25.marts 2018, 09:45 | links
 
Labrīt! Par istādi gribu pateikt tikai labu! Biju piektdienas vēlā pēcpusdienā, cilvēku bija nedaudz, visu apskatīju. Braucu uz istādi ar mērķi nopirkt jauno Daiwu Prorex LT par istādes cenu un auklu mikrodžigam. Tas arī izdevās. Paldies Lucky Fishing un JIG.LV! Lai jauka pēdējā izstādes diena visiem dalībniekiem!
25.marts 2018, 10:05 | links
 
Lai nu man piedod lielie torgaši (Salmo, Ēsma, savukārt Gardu uzskatu par pagalam neizdevušos veidojumu), bet man pie sirds iet tieši mazie veikaliņi. Tādi, kā džigs, fišbons, eboats, eksmilo, sams, Goltiņa Ingus nu jau aizsaulē esošais u.c. Tieši mazajos veikaliņos ir tā pirkšanas - pārdošanas burvība. Visiem taču patika reiz tās mazās pārtikas u.c. lietu piparbodītes, kuras tagad lielveikali nospieduši zemē. Ļoti svarīgs ir pircēja - pārdevēja kontakts un komunikācija. Uz tiem mazveikaliņiem eju jau ar konkrētu vēlmi, jo diezgan precīzi zinu, ko man vajag. Domāju, ka visiem riebj tie Rimi, Maximas un Supernetto, bet tur pirkt vienkārši ir ērtāk, pielādē pilnu maisu un tenterē mājās. Tikai prieka nekāda.
Protams, ka gan Salmo, gan Ēsmā ir daudz labu un citur grūtāk dabūnamu lietu, Visa veida griezuļi, karabīnes, āķi, stoperi, barotavas, pludi un pavadas (tāpēc fīderim mazlietas allaž pērku ēsmā). Galvenais, lai pirkums sagādā prieku pašam pircējam, un šajā ziņā viss ir kārtībā. Jo manis nosauktajās bodēs pārdevēji lielākoties ir ļoti jauki radījumi, kas nevis plēš no tevis pār ačelēm pēdējo ādu, bet drīzāk piešķir kādu jauku atlaidīti.
25.marts 2018, 10:12 | links
 
Nesaprotu ko visi liek negāciju?
Man patīk gan SALMO, gan GARDS., gan mazie. Katrā veikalā kad ienāku kā cilvēks, paprasu normāli. Iedot vēl lielāku atlaidi nekā ir. Tikko iegāju SALMO, trakie ziemas kostīmi. Atlaide. mēru mēru, skatos. pazvanu sievai, jo arī vajadzēja. Iedeva bonusiņu jo pirkām divus ziemas kostīmus. Normāli parunājamies. Viss notiek. tas pats GARDĀ. Iedeva bonusiņu, vienu jaku pat no Valmieras atsūtīja jo nebija krāsa. Iedeva bonusu.
Arī pārstāvu tirdzniecības pārstāvi- gan citā jomā, bet ja pie manis atnāk klients un nevis sūdzas bet gan interesējas par ko jaunu, pat nepērk, bet tomēr tādus atceros. Nakamajā reizē pieviksēju ja tāpat iedod atlaides bonusu un viņš atcerēsies ka visu var sarunāt. Vajag būs sakarīgam un laipnam.
Tas mūsdienās pietrūkst.
Protams mazie arī ir forši, var atrast ko vispār neredzētu un tādā garā. Viss ir atkarīgs no laika un vēlmēm.
Ne asakas
25.marts 2018, 10:58 | links
 
Kādreiz izstrādēs esmu piedalījies kā dalībnieks, tāpēc nojaušu kāda ir dalības maksa un cik lielu piepūli tā prasa no dalībniekiem.
Liekas ļoti dīvaini, ka vietējas firmas, izņemot jig.lv, neapgrūtina sevi ar copmaņu informēšu par izstādu šajā forumā.
Ja ne jig.lv, tad liela daļa noteikti būtu palaidusi garām šo notikumu.
Katram kantorim ir sava sazināšanas ar pircējiem stratēģija, lai jums veicas.
28.marts 2019, 21:47 | links
 
Kādreiz izstrādēs esmu piedalījies kā dalībnieks, tāpēc nojaušu kāda ir dalības maksa un cik lielu piepūli tā prasa no dalībniekiem.
Liekas ļoti dīvaini, ka vietējas firmas, izņemot jig.lv, neapgrūtina sevi ar copmaņu informēšu par izstādu šajā forumā.
Ja ne jig.lv, tad liela daļa noteikti būtu palaidusi garām šo notikumu.
Katram kantorim ir sava sazināšanas ar pircējiem stratēģija, lai jums veicas.

jjanis, 28.marts 2019, 21:47


Lielākā daļa šejieniešu seko līdzi copes bodēm FB. Tur šie veikali jau kādu laiku reklamē šo pasākumu. Es redzēju gan Eboat, gan, Eholotes, gan Sargofish, gan Mammadaba reklāmu...
28.marts 2019, 21:55 | links
 
jjanis [28.03.19]: Kādreiz izstrādēs esmu piedalījies kā dalībnieks, tāpēc nojaušu kāda ir dalības maksa un cik lielu piepūli tā prasa no dalībniekiem.
Liekas ļoti dīvaini, ka vietējas firmas, izņemot jig.lv, neapgrūtina sevi ar copmaņu informēšu par izstādu šajā forumā.
Ja ne jig.lv, tad liela daļa noteikti būtu palaidusi garām šo notikumu.
Katram kantorim ir sava sazināšanas ar pircējiem stratēģija, lai jums veicas.
Ja cilvēks mēdz ieslēgt rādio vai tv, tad noteikti garām nepalaidīs. Tur reklāmas ir gana daudz.
28.marts 2019, 22:01 | links
 
Esmu no tiek kam nav sava FB un daudzu citu soc kontu, dažreiz lietoju sievas, riebjas tā privātā publicitāte un no visurienes ienākošo ziņu skaits.
Laikam kādreiz būs jāizveido anonīmais FB konts.
28.marts 2019, 22:10 | links
 
jjanis [28.03.19]: Esmu no tiek kam nav sava FB un daudzu citu soc kontu, dažreiz lietoju sievas, riebjas tā privātā publicitāte un no visurienes ienākošo ziņu skaits.
Laikam kādreiz būs jāizveido anonīmais FB konts.
Pats atradi risinājumu:) ir tak cilvēki ar kaķiem utt. profila bildēs, vismaz varēsi sekot līdzi copes grupām utt.
28.marts 2019, 22:14 | links
 
jjanis [8m]: Esmu no tiek kam nav sava FB un daudzu citu soc kontu, dažreiz lietoju sievas, riebjas tā privātā publicitāte un no visurienes ienākošo ziņu skaits.
Laikam kādreiz būs jāizveido anonīmais FB konts.Pats atradi risinājumu:) ir tak cilvēki ar kaķiem utt. profila bildēs, vismaz varēsi sekot līdzi copes grupām utt.

zhora_zirgs, 28.marts 2019, 22:14



Man ir kaķis FB profila bildē :) Bet esmu copes aktīvs :)
28.marts 2019, 22:19 | links
 
līdz šim ar ziņām no frontes kaut kā nejutos pārāk apdalīts, bet aģentūra arī manās.
28.marts 2019, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager