Kā piesiet?

Vīri,kā jūs to darat?
Sveiki!Interesē tāda lieta,kā jūs sienat mazāko(augšējo) murmišku kombinētajā sitēmā pie pamatauklas?Gribas lielajā straumē Daugavā pacopēt,taču 100% neesmu pārliecināts par mezgliem un piesiešanu šādā sistēmā nezaudējot auklas izturību. [img]http://content20-foto.inbox.lv/albums123885611/l~celitans/cope/aukla.jpg[img]
4.marts 2010, 12:38 | links
 
Nu bildi nemāku ielikt pat ar visām pamācībām.bet bildei vajadzētu iet nokopējot linku.Ļoti ceru uz atbildēm.Jau iepriekš paldies.
4.marts 2010, 12:39 | links
 
 
es baigi neceptos, uzsietu lielu cilpu un čik pēc vajdzibas astes
4.marts 2010, 13:17 | links
 
Lauric kā tu sien apakšējo? Tieši tāpat augšējo - piesien un tad vēlreiz auklu caur mormišku izver cauri, lai stāv horizontāli un viss. Vienkāršākais veidz ir uzmest 7 - 9 cilpas. Izver cauri, uzmet uz auklas cilu - vienkārši saliec augku krustā un ver uz āķa kātiņa tā kai brīvās auklas gals ir cen tā, kas nāk no mormiškas. .... tfu... pārāk sarežģīti izklausās. Vienkārši met virsū cilpas un viss. Tad atkal izver auklu caur mormišku un sien apakšējo
4.marts 2010, 13:33 | links
 
Sorry par bildi....biju domājis,ka šeit tas izmērs pats pielāgosies!Tomēr izdevās ielikt! :)
4.marts 2010, 14:01 | links
 
B variants visdrošākais un ķer ne tikai uz augšējo, bet arī apakšējo. Atkarībā no situācijas un mormišku parametriem. Ja dikti liela straume un apakšā milzīgs kluzis piesiets, tad jā... tikai uz augšējo
4.marts 2010, 14:20 | links
 
Ja gribi, lai mormiška karājas pavadiņā, tad izmanto A variantu. Tikai, sienot, cilpu izver reizes piecas un tad pārgriez pušu un sien mormišku.
4.marts 2010, 14:36 | links
 
Atkarībā ko tu gribi ķert, bet:
No šitajiem variantiem es copētu ar B.
Bet ir vēl citi varianti:
Ja pašam uzticība ir C, tad es gan tā riņķīša vietā ieliktu mazu 3daļīgo karabīni - veikalos var dabūt arī mini izmēros., bet vienkāršākais ir uzsien auklas galā cilpu apmēram 15cm garu, un tad to cilpu pārgriez, bet nevis pa vidu, bet kaut kur starp cilpas apakšu un mezglu un tad vienā galā(garākajā) piesien smago a otrajā (īsākajā) maziņo.
vēl ir variants A, bet es gan atstātu to mormišku brīvi staigājot pa to cilpu, nevis vēl cilpā siet vēlvienu auklas galu - ta tur mezglu vairāk nekā saprašana.
Bet vēl skaistāk ir ja vienkārši pie pmatauklas piesien klāt resnāku pavadiņu mazajam murmulim - tad viņš tik traki neskries un nepiņķerēsies riņķī pamatauklai, par mezglu kā to izdarīt (piesiet pavadiņu pamatauklai, tā lai neslīd) pameklē šur tur netā tad izmēģini vai nav trausli un mauc tik uz copi....
laikam nekas sakarīgs man te nesanāca, bet nu....
4.marts 2010, 14:50 | links
 
Es divas nesienu,bet piesien tā,
vispār variantu ir daudz,viss atkarīgs no apstākļiem un vajadzības.
4.marts 2010, 15:12 | links
 
salaku makšķerei es A variantā augšējo mormišku vnk uzveru uz cilpas, bet citos gadījumos - kā te jau minēts pie nesimetriski pārgrieztas cilpas sien ko gribi...
4.marts 2010, 15:44 | links
 
Njā!Paldies par ieteikumiem.Liekas,ka kautko jau sameistarošu!Tikai vēl jautājums,cik biezu auklu lietot?!es parasti biezāku par 0,1 nelietoju ziemā.Uz bleķi tikai 0,16.Galīgi neesmu lielu striķu piekritējs.Liekas,ka vismaz 0,14 vajag,jo tie mezgli diezgan ietekmē auklas izturību.Un ja nu uztrāpās vimbinieks,vai pamatīgs asaris....uz ko principā arī ceru,tad var švaki sanākt.Vispār ir doma tā normāli ,kā te viens izteicās-Rīgas centru pārbaudīt! :) Zivis tur ir,tik problēma ar grunts sasniegšanu.
4.marts 2010, 19:26 | links
 
Ak jā,vēl jautājums!Vispār šādā sistēmā galvenais akcents tiek likts uz augšējo murmuli?!Vai tā?Apakšējais itkā vairāk svaram domāts,cik saprotu.Un B variantā taču augšējam murmulim spēle nav nekāda!Man tā šķiet!Ko sakat?
4.marts 2010, 19:32 | links
 
Ir daudz variantu;pat liek apakšā smagu horizontālo bļitku un augstāk mormišku vai mušu.Dažas reizes paspēlē ar šķērseni,tad to noliek uz grunts un spēlē ar mormišku-mušu.Liek slīdošo svinu,tad uz auklas mazs pludiņš un galā mormiška.Pludiņš spēlē straumē lielisku lomu,ar tā palīdzību var tāli pa straumei aizpeldināt mānekli.Ar šādu paņēmienu pat makšķerē uz dzīvo ēsmas zivtiņu.Ir mānekļi kā "šaraga"

uz kuriem ķer pat ļoti lielus eksemplārus un attiecīga lieluma mānekļi, auklas-pat 0.7mm.Māneklis ar daudz lielāks kā zīmējumā.Princips;lielās zivis,pat sazāni aiz intereses baksta to ar degunu un uzķerās.
4.marts 2010, 22:21 | links
 
Ja runājam par ziemas teltīm un mietiņiem viņu atsiešanai, tad stundu atpakaļ Riga Plaza viekalā Prisma nopirku tos speciālos (kā piem. Salmo) par 5,8LVL 4 gab.(komplekts)!!!!! Salmo par vienu tādu prasa 4,3Ls. Es i autā. Nevarēju nepirkt, vēl 1 kompl.palika.Tur pat var tikt arī pie telts 1,8x1,8x1,5m par ~15Ls. Tai nav grīda, bet vismaz ir normāla mala uz kuras uzbērt sniegu. Pats nupat Bruņinieku 98 paņēmu Daiwa automātisko telti (1,5x1,5x1,5) pa 16.
16.februāris 2011, 14:34 | links
 
Āķi , vai nevari ielikt zīmējumu vai bildi , kā izskatās tas miksējums ar slīdošo sviniņu un pludiņu , es nevaru iebraukt , bet izklausās interesanti .
16.februāris 2011, 23:38 | links
 
Uzver uz auklas slīdošu svinu,tad atduri,tad pludiņu stacionāro(lielums,lai piepaceltu mānekli,vai āķi),galā māneklis.Attālumus atdurei,pludam no mānkļa atkarīgs pēc straumes un vajadzības.Var jau to atduri nelikt,bet ar to lielākas iespējas manevrēt.Sameklēšu bildi un ielikšu vēlāk.
17.februāris 2011, 00:03 | links
 
Es domāju ka te katrs var atrast sev vajadzīgo mezglu.
Man tas vācu mezglu katalodziņš iepatikās. Viss kā pie vāciešiem, sagrupēts pa tēmām. Ņemiet par labu esam.
http://www.angelknotenpage.de/
11.oktobris 2012, 19:04 | links
 
Tā kā no mezgliem maz zinu un zinu tik kā palomar mezglu un vienu citu,bet kā savienot dažāda izmēra auklas,īsti nezinu-man vajadzētu ar noturīgu kādu mezglu sasiet #0,6 MJ pīto auklu ar 0,25 mono bekingu kopā.Varbūt kāds var padalīties kādus mezglus izmanto ,lai sasietu tievu pīto ar vid. resnu monofilo (nu 0,25 mm būtu laba laikam)?Ā un jā vēl,kādu mezglu ieteiktu ,lai piesietu monofilo (bekingu) ,auklu pie kasetes,t.i.kāds mezgls būtu noturīgs?Pats pie kasetes sēju ar vairākiem parastajiem mezgliem,tapēc gribu siet ar kaut ko noturīgāku un labāku.
25.augusts 2016, 11:36 | links
 
Vispār jau šeit daudzreiz cilāts jautājums. Pamēģini kaut vai šo:
[youtube]http://www.animatedknots.com/albright/index.php?Categ=fishing&LogoImage=LogoGrog.png&Website=www.animatedknots.com#ScrollPoint[/youtube]
25.augusts 2016, 12:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager