Trīsuļodu kāpuri

suits - bet tur jau tā lieta, ka ir jau pa 35 :D Es to nesaprotu. Ja visi pārdotu pa 50 viss čikiniekā. Bet ja kāds pārdot pa 35 un kāds pa 50 es to nesaprotu:D
6.decembris 2010, 12:58 | links
 
Nu re, tava atbilde tirgotājam atkal ļauj uzelpot un piedāvāt to pašu preci pa to pašu naudu. Cena mainīsies tikai tad, kad mainīsies (samazināsies) pieprasījums. Ja vienā vīkendā 100 copmaņi aizbrauks uz bāzi un paņems 20 kg pa vairumcenu un veikalnieks savu motili izmetīs miskastē, tad nākošreiz viņa cena būs 35, jo tad vairs copmaņiem nebūs īsti jēga dzīties uz bāzi, lai ietaupītu 10Ls uz kilīti. Va ne?
6.decembris 2010, 12:55 | links
 
suits - nē nepirkšu pa 25 bāzē. Jo tad ir jāčakarējas ar sadali :D Ja kopā brauc, tad savādāk, a ja tikai pērk, tad var saiet ragos dēļ pieciem gramiem motiļa:D Es labāk pa 35 veikalā :D
6.decembris 2010, 12:48 | links
 
kilka - izjūti atšķīrību. Pagājušajā gadā es nesapratu kādēļ Salmo tirgo pa 60 latiem, ja citur ir pa 50. Tagad Salmo ir pa 50, bet Milo pa 35 .... vot pasaki.... 20 lati nav daudz? Pa 5 lati es varu nopirkt gandrīz divtikdaudz motiļu, kas piemēram brekšu copē ir ļoti svarīgi.
6.decembris 2010, 12:47 | links
 
Mirtin, saproti taču, kamēr kāds pirks sapujušu motili pa 50, tikmēr būs piedāvājums pa 50. Šo sakarību vēl neviens nav apgāzis. Tava vienīgā iespēja ir uzcept iesniegumu Patērētāju aizsardzības birojam par nekvalitatīvu preci/pakalpojumu. Reāli bezcerīga situācija. Ir variants - sametamies pieci copmaņi un paņemam bāzē kilogramu pa 25 un sadalm līdzīgi.
6.decembris 2010, 12:47 | links
 
Steidzami jāpieprasa lai vispār visu var vienā veikalā nopirkt - pienu, desu, zābakus, motili, copenes, maizi, zīmuļus, āķus, Brālīša ragutiņas, latexa laivas, džemperus, apenes utt. Nav ko tiem veikalniekiem iedzīvoties un likt tautai benzīnu tērēt braukājot apkārt!!!
6.decembris 2010, 12:47 | links
 
mirtin - ATKAL par to pašu??? ;)
6.decembris 2010, 12:43 | links
 
suits - protams, ka gribu parunāties. Es nesaprotu vienu lietu - kādēļ lai es neaizietu uz vienu veikalu un tur visu nenopirktu? Nafig man jāapstagā 5 veikali - vienā jāpērk aukla, otrā motils, trešā makšķere u.t.t. Tas ir tik pat kā iztērēt benzīnā 10 latus, lai nopirktu ledusskapi pa 5 lati lētāk nekā citur. Protams, es nopirktu motili arī par tiem pieciem latiem - bet tad es gribētu, lai tas būtu izskalots un man nebūtu viena trešā daļa vai pat puse jāimet miskastē... a kāds to nodrošina?
6.decembris 2010, 12:35 | links
 
Zini, Suit, klientus vajag cienīt. Neko jau vairāk neprasam.
6.decembris 2010, 12:34 | links
 
Es arī uz brīvdienām ņēmu Salmo, bija pasīks, bet dzīvelīgums bija normāls.
6.decembris 2010, 12:34 | links
 
Lielākās pilsētās jau vēl daudz maz cenas ok-vismaz sezonas laikā, bet mazajās pilsētiņās motilim cena kā minimums 50 LS/kg visu laiku!!!un pie tam siki un sapuvuši, nekustīgi.....
Lai arī neesmuslinks uzmotiļu likšanu uz mormiškām, pirmajā copē nevienu to sapuvušo pat nebija vēlmes likt uz mormiškas!un pie tam to motili tikko pieveda! šausmas vienkārši....
6.decembris 2010, 12:34 | links
 
Mezs - nu tieši par to arī ir runa - iztērē naudu un saņem pretī puvekļus. Es gan vienmēr aiznesot motili mājās, to lieku uz sieta un ir kaut kāds atbirums - citreiz lielāks, citreiz mazāks. Protams, ka es pirkšu motili pa 35 lati kilogramā, nevis pa 50. Jo pērkot pa 50, es neesmu pasargāts, ka puse neaizies miskastē....
6.decembris 2010, 12:32 | links
 
Nu, Mirtin, kas tas par jautājumu? Pats jau atbildēji - ja var pārdot pa 50 Ls/kg, tātad nevar nelikt! Pirmaiz piznesa pamatlikums - cenu veido piedāvājuma/pieprasījuma attiecība. Un priecājies, ka Tev vēl ir dota iespēja izvēlēties - 3,5 vai 5,0! Es neredzu problēmu. Gribi par to parunāties?
6.decembris 2010, 12:32 | links
 
Principā visur motilis, maigi izsakoties, sūdīgs - sīks un netīrs. Piektdien apgāju vairākas bodes, bet visur viens un tas pats.
Mirtin - latviešu biznes, ja nav 100-200% varkas, tad nav jēga strādāt :)
6.decembris 2010, 12:30 | links
 
Un vēl pa milzīgu cenu Salmo Jugla motilis faktiski beigts. Tas piektdien ap pusdienslaiku. Cena laikam bija 50 vai 60Ls.
6.decembris 2010, 12:24 | links
 
Būtu labi, ja kāds varētu pateikt, kādēļ tik liela cenu atšķirība. Ja es varu nopirkt Rīgā 100 gramus motiļa pa Ls 3,50, kā arī pa Ls 5.

Es saprotu, ka iepirkuma cena ir kaut ur ap 20 latiem. Vai tiešām nevar nelikt tik milzīgu uzcenojumu? Sezonas sākumā pofig, jo pārsvarā bļitkoju... laikam kāds mani grib piespiest apmeklet tikai konkrētus veikalus. Man tas nepatīk.
6.decembris 2010, 12:04 | links
 
Varbūt kāds zin, kur tagad Rīgā var nopirkt motili ?
28.maijs 2010, 08:46 | links
 
juliuss,es zinu tik vienu,to,kursh pie gramatveikala....
4.marts 2010, 17:08 | links
 
gulbis37. Dobelē ir vairāki copmaņu veikali:)))))
4.marts 2010, 17:01 | links
 
Nu ja pa latu var nopirkt, tad nu meklēt alternatīvu īsti prāta darbs nav.

Ja gribi jāties -izber uz avīzes un pa vienam dzīvos izlasi:))
4.marts 2010, 16:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager