Zivju pievilinatajs

Veikali kur var nopirkt Mega Strike
To Baisulis,Jūrā,gan manuprāt vairāk ietekmē vieta,paej 10 metrus,un uz to pašu ēsmu,ko divas stundas nekas neaiztika,pēkšņi ķeras dupleti.Bet paldies par padomu.
18.marts 2010, 10:16 | links
 
To Griezeejs Pareizi jau tu saki,katrs andelmanis savu preci slavē,kā vislabāko.Palasot jebkuru ārzemju saitu par zivju barībām,jābrīnās,ka tāda suga vispār vēl ir.Viss atkarīgs no reklāmas.Ja es ielietu smukā pudelītē tomātu sulu un nedaudz klāt piemēram ķiploku eļļu, pluss vēl ar dažādiem nikiem pasēdētu forumos ar brīnumstāstiem,copmaņi ķertos.
18.marts 2010, 10:12 | links
 
Kā jau raxtīju, stacionārai copei (pludc, gruntene, ....) tas der, bet spiningošanai ..........
18.marts 2010, 09:54 | links
 
Brusis
Es uz butēm pamēģināju garneli apsmēret ar pašas butes asinīm (ņemot ārā ierītu āķi, asiņu ir daudz) un rezultātus tas deva labus. Pēc stundas nesmērēju un cope arī vairs nebija tik intensīva. Kaut kādā raidījumā stāstīja, ka zivs asins smaržu sajūt pāris kilometru attālumā, bet tas laikam bija par haizivīm. Katrā ziņā es iesaku pamēģināt un pastāstīt savus novērojumus...
18.marts 2010, 09:49 | links
 
Kuller, no tava linka tacklewarehousā var nopirkt un no problem viņiem us LV atshipot. Lētākais shippings $12.5
Par zivju ošņāšanos - no LV predatorfishiem, kas ēsmas atrašanai ismanto ostīšanos, ir tikai sams un zanders nedaudz. Šis naf raxtīc par to, vai zivs smaku jūt :)
Gadījums, kad nostrādā sakosta zivs ķerot līdaku - varbūt tāpēc, ka tiešām slimas zivs efektu rada, un tās noķert/apēst predatorfishiem ir jau asinīs. Un pie kam, šajā gadījumā nevajag salīdzināt diezgan stacionāro copi us dzīvo/beigto, ar "kustīgo" spiningošanu.
LV šādu attractants nozīme spiningojot ir tikai ķert makšķerniekus. Un dažus, kā redzams, pat veixmīgi :))))
Ražotāju (ne visu) marketingā ismantotais blood trail trix, nestrādā. Ja kritiski palasīsiet ārzemju makšķernieku forumus, gan jau pielex :))))))))
Galvenā šo smaku/garšu galvenā nozīme ir, lai makšķerējot ar offset gumijām, pēc ņēmiena zivs to ilgāk paturētu mutē un copmanis paspētu piecirst. Bet tas ir citām, ne LV sastopamām zivēm domāc.
Man nedaudz liekas, ka DS uz zanderiem "garšīgās" gumijas bišku palīdz, bet uz vobleriem točna naf vērc smērēt.

Nu vispābā, domājat paši ko gribat :P
18.marts 2010, 09:46 | links
 
kuller,nu,un kaadi tad rezultaati bij ar to Megastrike,kursh beidzaas?
18.marts 2010, 09:09 | links
 
kilka- tur jau ta lieta ka no sita saita nepiegada uz arzemem!! tikai pa Ameriku!!
17.marts 2010, 23:56 | links
 
kuller - nesapratu Tevi - ieliki atsauci uz i-veikalu tacklewarehouse.com un saki, ka i-veikalos nav???
17.marts 2010, 23:37 | links
 
Starp citu,ja kāds atrod,kur Latvijā šo brīnumu nopirkt,dodiet ziņu.Par tādu cenu var eksperimentēt.Interesanti,kas notiks,ja ar šito iesmērē ēsmas zivtiņu,mošk ne tikai līdakām,bet arī samiem der.Garneles ar šito mērci varbūt pievilina butes.Pašam arī varbūt der nedaudz iesmērēties,pirms pastaigas pa parku pavasarī.
17.marts 2010, 23:16 | links
 
Nu protams ka zivis atšķir smaržas:)))
Bija jautājums raidijumā (vai esi gudrāks par piecklasnieku), kur zivij deguns ķipa:))) Pareizā atbilde bija, ka zivs smaržu sajūt ar visu ķermeni:)
17.marts 2010, 23:14 | links
 
To griezējs,mazliet oponēšu,esmu lasījis,ka līdakas pievilina svaigu asiņu smaka,tāpat pašam ir bijis,noraujas līdaka,uzlieku svaigu raudu nav,sameklē sakosto,uzreiz cope.Starp citu,kaut kur mājās ir vācu matadora raksts,kur viņš saka,ka lielas līdakas regulāri noķer iepriekš ūdenī sametot zivju gabalus.Protams,tā visa ir teorija,tikai līdakas pašas zina,kad un ko grābt.
17.marts 2010, 22:59 | links
 
Tas noteikti sakritības pēc. Līdakas uz smaku neņem. Viņām esmas atrašanai tikai redze un sānu līnija strādā :)))))))))
17.marts 2010, 22:21 | links
 
_MP_ man tas mazas tubinjas pietiku uz gadu!! Iedarbiba vienkarsi sensacionala!! Neskaitamas reizes vinjs man izlidzeja!! Piemeram vasara bijam ar draufiem uz Baltinju ezera!! pusi dienas atsvaidijam bez nevienas zivs, atlika tikai drusku uzmeret megastrike uz vizulja ka treshaja iemetiena jau lidaka bija uz aka!!
17.marts 2010, 22:07 | links
 
> kuller
psakaties saņemto vēstuli
17.marts 2010, 22:04 | links
 
cabelas ir megastrike.
vai viņš tiešām tik labs?? krievijā jau šo pamatīgi liela un reklamē!
kuller pats esi lietojis LV, kādi rezultāti?
17.marts 2010, 22:03 | links
 
jau mekleju i veikalos!! bet tur nav!
17.marts 2010, 21:56 | links
 
Internetveikals
17.marts 2010, 21:46 | links
 
Jautajums rezekniesiem!! Ja kads zin kur Rezekne var nopirkt plesigo zivju pievilinataju MegaStrike!?? Jau laiku atpakal bralis bija atvedis no amerikas, bet vinjs beidzas!!! Ja kads nezin kas tas ir tad luk adrese!!

http://www.tacklewarehouse.com/MegaStrike_Fish_Attractant_Original/descpage-MSFA.html
17.marts 2010, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager