Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
joprojām paldies:)
5m,itkaa nav jēga nemt,shad-tad lietoju 4.20m,bet lai straumē normāli savaldītu..,par īsu.
tas 6m,noteikti maksaa ar..,kā niere:)
10.aprīlis 2010, 19:42 | links
 
kadreiz,sen atpakal,salmo bija 5.50....pamēģināju,super!
10.aprīlis 2010, 19:44 | links
 
rakaris - domāju, ja tev vēl divas ir, tad vienu vari apmainīt pret maču :DDDDDD Nu ja ciešamu maču jau var dabūt no kādiem 40 - 45 latiem, tad vēl 1,5 m klāt :DDD Ogleklis jau it kā lētāks palicis domāju nebūšu melojis, ja teikšu ka 200 latos iekļausies droši :DDDD
10.aprīlis 2010, 19:47 | links
 
rakaris - man starp citu tas veikalnieks arī minēja par Salmo 6m maču. Laikam Grand sērija. Tā ka NG šoreiz atkal skaitīsies visszinošākais. Gribi, piezvanīšu? :DDDDD
10.aprīlis 2010, 19:48 | links
 
Bet matchkāc taču ir domāc ... nu kā tos pludus ar atsvaru sauca, lietošanai. Bet tos straumē neismanto, cik zinu.
Tad jau Tev īstenībā bolonēzi vajag. Bet gribas nevis teleskopisku, bet ar štekera savienojumiem :))))))
10.aprīlis 2010, 19:50 | links
 
Griezeejs - wagleri tie pludi ir :DDD Bet es tev saku, man spečuki teica - esot tik gari mači arī :D
10.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
Nu, var jau būt ka ir. Vot, kā atgādināji, arī atcerējos to wagleru nosaukumu :)))))))
Tiem kas nezin - es ar ķipa raudām :DDDDDD, ne ;))))
Bet tikuntā, Mirtins, match taču naf priekš straumes. Nu ar wagleriem. Bet citiem pludiem - nafig match ;)
10.aprīlis 2010, 20:01 | links
 
Griezeejs - nu es tev piekrītu - bet ja dziļums nav lielāks par 3m es ar savu 4,2m mačiņu, ne visai tālu no krasta ar stacionāro pludu tā mīlu papludināt - iedomāties nevari, kāds tas ir kaifs - viegls, stings (neļurīgs) kātiņš, visu dienu var pludināt. Nav jau tā rocība lai nopirktu augstākās klases 7m bolonēzi, kuras svaru rokās nejūt :D
10.aprīlis 2010, 20:10 | links
 
Zinu, tā arī es bērnībā matchu ismantoju. Ar parastiem slīdošiem pludiem gan :)))))))
Asarus ar maili bija zuper vilkt. Bet tam jau match naf domāc ;)
10.aprīlis 2010, 20:19 | links
 
nu tad, profesor, padalīsimies varbūt pieredzē, ar ko tad 6m mačs pārspēj 6m polinēzi, a ko?
Tu ar savu 4.2 var ūdeni pienest
10.aprīlis 2010, 21:03 | links
 
labs kaats - kluss kaats :))))))))))
10.aprīlis 2010, 21:58 | links
 
Ko teiksiet par so feeder katu? Nebusu iegrabies?
http://www.mums.lv/index.php?lang=2&id=0&cat_id=546&scat_id=544&item_id=27666
19.septembris 2010, 22:23 | links
 
Klau, kolēģi, palīdziet ar padomu ;) - man sievastēvs uzdāvināja uz pagājušajiem Ziemassvētkiem makšķerkātu, bet nezinu, ko ar to iesākt :( . Uzrakstīšu visu, kas uz tā rakstīts: 6 metri, 6 sekcijas, Trabucco Engineering, Trabucco Match System, Genetic BLS, Carbon Hihg Module, Italian Design. Ar makšķerēšanu jau daudzus gadus esmu uz JŪS, nekad nav bijis tik garš makšķerkāts. Šitas liekas tāds ļoti lokans, baigi nepatīk, esmu pieradis pie spininga :) . Spicīte arī ļoooti tieva, iepriekšējam es to nolauzu :) , tad bija labi. Ko ar šitādu kātu var darīt?

P.s. Sieva saka, ka nav man ko ar spini čakarēties, ja neķeras, lai labāk ejot uz vimbām, kā visi normāli veči :D .
22.novembris 2010, 18:56 | links
 
tas ir math kats vari iet kert visu ko var nokert ar pludu , raudas ,breksi ,lini.
22.novembris 2010, 18:59 | links
 
Torpeeda - izklausās pēc bolonēzes:D Ja ar pludiņmakšķerēšanu nenodarbojies, tad tev tādu nevajg :D Nieliec kaktā lai stāv. Varbūt aiziesi pensijā, būs apnicis ar spiningu trakot, gribēsi mierīgi raudiņas paķert - tad šis noderēs:D Ja nav vietas mājās, uzdāvini man Ziemassvētkos, es atradīšu vietiņu kur nolikt:D
22.novembris 2010, 19:02 | links
 
Cik smagu svinu uz tāda var likt?
22.novembris 2010, 19:04 | links
 
Mačs tas nebūs vis - izklausās pēc šis - tikai 6m. Normāla bolonēze:D

http://www.superfisher.ru/trabucco_genetic_5m.html
22.novembris 2010, 19:04 | links
 
mirtin
Dāvanas jau tālāk neatdāvina ;) . Kas ir bolonēze?
22.novembris 2010, 19:05 | links
 
Tu ņemies? Teleskopiskā makšķere, paredzēta pludināšanai straumē. Vienkāršāk sakot - pludiņmakšķere. 6m normāls garums priekš Latvijas upēm. Tev ir laba makšķere uzdāvināta. Cik sver? un kāds tests? Vajadzētu būt rakstītam uz kāta.
22.novembris 2010, 19:11 | links
 
Noliec aiz kada stūra un mirtins savaks..Kipa nozaudeji :):)
22.novembris 2010, 19:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager