Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Bums
Tas esi Tu un tie ir Tavi ciemiņi....
22.marts 2010, 22:46 | links
 
Tad pasaki kurš te var ko ieteikt ej uz veikalu un izvēlies pēc savas rocības:DDDD Labu kātu ar visu aprīkojumu par 30 ls NENOPIRKSI.
22.marts 2010, 22:49 | links
 
Ir jau baigi forši parunāties par kātiem , bet ja nav naudas, tad tik un tā būs jāpērk suu... Pludināšanai, piemēram, uz vimbām Lielupē kāta garumam un testam ir nozīmē, ieteiktu optimālos 6m ar testu 15-60gr. Bet 30 Ls neieliksies jebvaikā, tāds puskāts vuiens sanāks.

Ir ļaudis, kuri saka, ka skopais maksā divreiz. Es viņiem piekrītu, jo tik un tā tu pēc kāda laika pirksi nākamo, dargāko, kurš tevi apmierina, krāsi, cietīsies un pirksi...
23.marts 2010, 09:07 | links
 
Es vairāk uz Salacu tēmēju.Tur dziļumi nav lieli kur es apgrozos..Ja 3m ir,tad ir daudz.Parasti 1,5-2m(vasarā).Par mačkātu jau laiciņu domāju,bet nebiju pārliecināts.Paskatijos Salmo kātu specifikāciju...lētais mačkāts 355g svarā.Vai nav pasmags?Salīdzinot ar Shimano lētāko kātu stipri smags.Shimano sver 231g.Gluži bomi negribas...patīk smalki rīki. :) Kā ir,vai ir atšķirība?Daudz kātu gan man nav bijis...vienīgā teleskopene man pirms 10 gadiem tirgū pirkta Okuma(4,5m).Skarāpēta un nesaudzēta...bet vēl nav salūzusi.Un karpiņas arī vilktas.Taču bomis baigais...gribas ko smalkāku un vieglāku.
23.marts 2010, 12:11 | links
 
Un vēl....ar ko atšķiras parasta teleskopene no saliekamā mačkāta?Kautkā nesaprotu!
23.marts 2010, 12:37 | links
 
Ar garāku kātu varēsi precīzāk pludināt, bet būs grūtāk pa krūmiem. Ar dziļumu te nav sakara. Ar labu teskopu arī ir patīkami zivis vilkt, ja nav tālu jāmet - var ņemt mazāku testu, smalkāku rīku. Ja ļoti nedeg- sakrāj normālam kātam :) pašam pēc tam prieks būs un copēsi ilgi, laimīgi :)
23.marts 2010, 13:24 | links
 
Mačkāts tāds paviegls fīderis vien ir :D
Mačkāts saliekas kā spinings, tas ir no atsevišķām daļām, nevis izvelkas no vienas caurules. Attiecīgi arī montāža faktiski jāveic katru reizi par jaunu un pie ūdeņiem, ja mainās copes vieta un apstākļi. Ja pie mājas copē tad var sasiet visu ar gumijām vai lipekļiem kopā un sistēmu uztīt uz saivas un ielikt kopā ar kātu un spoli somā.
Vēl mačkāts ir paredzēts tāliem metieniem un lieliem dziļumiem, ja pie krasta notiek makšķerēšana, tad pieņemu, ka mahs būtu labāka izvēle. Par cik pats makšķerēju no Rīgas HES dambja, tad ar mahu man īsti nepietiek un vēl jācīnās ar vēju.
23.marts 2010, 13:25 | links
 
eergli, ir arii teleskopiskie matsh, nekur nevarēju atras, kaut arī baigi nemeklēju. čomam ir, ļoti feina lieta, tiešām pasaka ne copene.
23.marts 2010, 13:49 | links
 
Es tikai par maču i karpas vilktas utt. Man ir Mikado 4,6m
23.marts 2010, 14:01 | links
 
sienāzi, esmu dzirdējis, bet tas ir izņēmums, ne likumsakarība. Tehniskie paarametri ar noteikti atšķiras..
23.marts 2010, 14:19 | links
 
Sienaazis, man tāc Diamond Queen Telerod ir. Man kā nespecam šitādās lietās liekas, ka tas pac telemachs vien ir. Rinķu kātiņi gari un uz aušējā posma 2vi gredzeni + gala gredzens.
Tāda smalka copene ar 25g testu. Ja incē, usraxti ;)
23.marts 2010, 14:20 | links
 
Tieši tā......ir arī teleskopiskie mačkāti.Pats līdz šim nezināju,līdz ieskatijos.www.689.lv .Tur ir daudz comaņiem labu lietiņu.Un tagad man interesē kāda atšķirība starp saliekamo un teleskopisko.Pieļauju,ka atšķirība varētu būt izturībā un nodilumizturībā.Kas vēl?Varbūt kļūdos?!
23.marts 2010, 14:24 | links
 
Giezeej, jaaredz dziivee, turklaat ir viens diamond match jau arsenaalaa.
tas ko redzeeju un tureeju rokaa bija 5 m
super viegls un elastiigs
23.marts 2010, 14:25 | links
 
Tieši tā. Man arī 5m un viegls ;)
23.marts 2010, 14:26 | links
 
hm, buus jauzmet ace...
23.marts 2010, 14:30 | links
 
Ja man būtu 30lati, es nopirktu pat divas makšķeres.
Zivēn, neskaties ko tie „profesori” pļerkšķ. Ņem tik to kas pa kabatai un laidies pie ūdeņiem. Nedomā, ka tie, ar 2x dārgākām makšķerēm, saķer divreiz vairāk zivis.
Es aiz taupības/nabadzības esmu pat rinķus pārsējis „ausmas” kātiem, tagad tie maksā kapeikas. Paskaties vai tavam kātam nevar nomainīt uz lielākiem, tad varbūt aukla nelips pie kāta tik traki un varēsi pietaupīt vēl vienu kātu. Varu tikai piekrist par mačkātu , tam rinķi vairāk un tuvāk, kas dod iespēju mest ar vieglāku svaru un pludu.
Jo smalkāki rīki, jo smalkāki kungi. Ar smalkiem/sportiskiem rīkiem var palikt arī bez inventāra. Un..., tie smalkie kungi, no Rīgas atbraukušie, var Ventiš’ aborigēniem tik’ „ūden’ pienest”
23.marts 2010, 14:57 | links
 
ja līdz 30 Ls tad nokomplektēt kaut ko nopietnu neizdosies, zināma taisnība "Kaats" ir :)
es pats ar jau taustos un meklēju no rudens lai nokomplektētu divus kātus līņu copei:) pagaidām bez rezultāta:)

bet pa lēto paskati šito 5m kāts ar testu līdz 50gr:)
http://www.stihija.lv/site/lat/product/110-teleskopiskas-makškjere-combat-float-(mikado)/

protams nebūs tik viegls kā carbona kāts bet savas funkcijas droši ka pilda:)
23.marts 2010, 15:18 | links
 
hmmm, telekpiskais no cik posmies sastāv? manam browningam ir ašpadsmit riņķi, teleskopiskajiem viens posms 1 riņķis, vai arī kaut ko jaucu...
23.marts 2010, 15:47 | links
 
parasti pēdējam posmam ir divi vai trīs:)

par šo brīnumu nezinu, neesu rokā turējis:)
23.marts 2010, 15:50 | links
 
nu ja tā arī ir, teleskopiskajam ir mazāk riņķu nekā klasiskajam mačam, tur droši vien arī galvenā atšķirība.
23.marts 2010, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager