Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Līņu copei nav galvenais riņķu skaits, kā mačam.
mačam riņku daudzums ir tāliem metieniem, a līņu copei vai garu kātu lai savaldītu līņa papu, kurš grib uz zālēm skriet:)

jo cik es piefiksēju, tad džeks grib līņus copēt:) un tur 30 metri pluds nav jāmet:)
23.marts 2010, 16:00 | links
 
Jurka.vot tur TU laikam maldies.visam ir nozīme.jo vairāk,saprāta robežās,riņķu jo labāks slodzes sadalijums uz kātu!!!:)
23.marts 2010, 16:05 | links
 
Umaas
tur estev piekrītu, bet šitiem stiklškiedras bomiem ar slodzi būs ok, pa gaisu tas līņu paps nav jāmet:)

tieviem carbona kātiem kas ir trausli tas ir svarīgi lai nesalūztu.
23.marts 2010, 16:09 | links
 
Jurka
ja ir vēlme,varam kādu copi sakontaktēt.iedošu savu Master Surf izmēģināt.tad varēsi štukot vai gribi ko labāku vai ..... !:DDD
man patīk ķā viņi uzvedas pie papuku&mammuku izvadīšanas.iemetieni ar ar vieglo uzparikti vnk LABI.priekš tāda kātiņa cena ari laba!:)
23.marts 2010, 16:16 | links
 
zivi jau nav jāvelk ar kātu, priekšroka tiem ar garu resnāko posmu un īsiem, vairākiem augšējiem posmiem teleskopam
23.marts 2010, 16:17 | links
 
stiklašķiedras ļumīgie? man bija, jutos atvieglots, kad salūza :DD Moš ka arī ir cietāki stikla škiedras, bet nav nācies redzēt. Vispār, es pagājušo sezonu salauzu 4 kātus :D un palēnām lasu kopā visu un esmu apstājies,ka iesākumam vajag fideri, maču un spini :DDD nu protams, vēlāk vajadzēs 3 veidu spiņus, un vēl vienu grunteni ar lielāku testu, un tad vēl mahu 6 - 7m vajadzētu utt :D
tagad galvenais iemācīties ar pirmajiem diviem strādāt, un tad palēnām palielināt arsenālu.
23.marts 2010, 16:20 | links
 
Lauric - galvenā atšķirība - mačs ir domāts tālmetiem, tam ir speciāli izvietoti riņki, kuru turklāt ir ļoti daudz. Teleskopiskie mači ir kaut kāds moderns surogāts - ne šis ne tas... par tiem neko neteikšu, jo neesmu rokās turējis. Ja tu pārsvarā domā copēt stāvošā ūdenī, lēnā straumē - tad mačs ir labākais. Ja gribi pludināt, tad ir jāsāk domāt. Ja pludināsi tālu no krasta vai lielos dziļumos, tad bez šaubām labākais ir teleskops kādi 6m - 7m., ja pludini pa tuvām distancēm vai salīdzinoši seklākās vietās, tad derēs arī mačs. Tradicionālais garums 4,2 m ir viegli sakot paīss, taču esmu pludinājis gan mūsā, gan Lielupē, gan Ventā... protams ar 7m ir daudz viglāk noturēt pludu vēlamajā līnijā, taču mača vieglums, spēja tāu aizmest pat vieglus pludus ir to vērts. Ja man jāizvēlas starp 4 - 5,5m, tad izvēlos maču. Ja ir runa par garākiem kātiem, tad jāsāk domāt. Man ir 4,2 mačs un 7m teleskops. Katrs citiem apstākļiem, citiem dziļumiem (tam ir nozīme) un pielietojumam.
23.marts 2010, 16:24 | links
 
urmaas,vai kratam vienu un to pašu kātu,lai savaņģotu sūkātāju?
;))
23.marts 2010, 16:24 | links
 
ļumīgums ir atkarīgs no testa, un stikla š;kiedra būs mazāk ļumīga, nekā carbons
23.marts 2010, 16:25 | links
 
man bija ar testu līdz 120 g, pērkot vietā sapratu, kas tas bija par MILZU ļumekli :DDD Firmu gan neatceros..
23.marts 2010, 16:29 | links
 
nu vecīt tad ko tu esi metis, vai kā piecirtis lai 120gr testu salauztu???? ar tādiem jau uz jūru un karpām var laist
23.marts 2010, 16:33 | links
 
neko īpašu, barotavu 60 gr :D viņs izliecās kā nezinkas un šāva kā linga, bet zivi savaldīt ar viņu nevarēja :DDD
23.marts 2010, 16:36 | links
 
avtt
katrs savu!:DDD
23.marts 2010, 16:39 | links
 
Jurka, es gan visu laiku domāju, ka to, ko tu sauc par ļumīgumu, nosaka tas, kā kāts ir būvēts, nevis tests.
:)
23.marts 2010, 16:41 | links
 
tu, trafarētais neesi lauksaimniecības akadēmiju beidzis
23.marts 2010, 16:44 | links
 
avtt
par pagājušo brīvdienu izdarībām&neizdarībām,gaidīšu no TEVIS uzaicinājumu uz sūkātāju copi!tad ari pamērīsimies kātiņiem!!!:DDD
23.marts 2010, 16:52 | links
 
Ļumīgums :)))) forš kāta parametrs. Pareizi nav ko te piegružot valodu ar visādiem kātu testiem un akcijām un kātu būves smalkumiem.
Ļum vai neļum - un visiem viss skaidrs :DD
23.marts 2010, 17:11 | links
 
Vienīgais, vai gadījumā GLoomis neizteiks pretenzijas par patenta pārkāpumu :DDD
23.marts 2010, 17:14 | links
 
:DDDDDDDDD Tad GLoomis ir GĻum? :D
Pareizi MK, veikalos arī tikai 2vu veidu kātus: 1nus kas Ļum, un otrus, kas Neļum.
Un aismirsīsim par dažādiem garumiem, testiem, akcijām un dažādām metodēm domātos. Vnkāršāk taču isvēlēties būs :))))))))))))))
23.marts 2010, 17:19 | links
 
paņislos:)
23.marts 2010, 17:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager