Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
kaats - ja nemaldos, neapgalvoju, ka nevar ar fīderi ķert plēsīgās zivis. Es gan neesmu redzējis nevienu gadījumu... ne nofilmētu ne dzīvajā, kur tiktu ķerti zandarti vai līdakas ar iebarošanu. Lasījis esmu... bet tas vēl neko nenozīmē. Asarus esmu ķēris pats, bet viņi pienāk uz motili. Tev par parasto grunteni visticamāk neatbildēšu, jo tevi nevis interesē šeit kaut ko izlasīt un iespējams jaunu gūt, bet tikai kasīties un ņemties... piedod, bet tāds priekštats man ir radies. Par jēdzieniem kā tādiem es tev daļēji piekrītu... fīderis, fīderēšana... bet man domāt.... galvenais nav jēdzieni, bet gan lai sarunas biedrs saprot :D
25.marts 2010, 09:23 | links
 
Lauric - barības pasniegšanā jau tas funktieris ir iekšā. Barotavas ir pilns internets - ver tik vaļā un skaties. Piemēram Bebrs taisa pats - http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albumi.htm?user_id=2875 bet veikalā ir nopērkamas ar metāla sietiņniem, dažādu formu, izmēru un savru. Es tev vēlreiz saku - nepaslinko - palasi internetā ir pieejami raksti... un pat ļoti labi par fīderēšanu.
25.marts 2010, 09:32 | links
 
laurīc, esmu 'feeder iesaaceejas, reizes padsmit paspeeju pagaajshsezon, bet teikssu atklaati, ne reizi man nesanaaca uzjaukt bariibu taa, lai taa paliktu barotavaa peec iemetiena. Mitrini pakaapeniski, lai nav par daudz, tad iegraab barotavaa un nedaudz piespied abus galus, iemet lai nogrimst, un tad speeciigi parauj uz sevi, kad jau met ar eesmu galaa, traapiisi kur iebaroji, vairs nerauj, un barotavai galus arii nenobliivee tik lloti. konsistence irdena, kuru ar speeku var nedaudz salipinaat. Vieglaak paraadiit kaa izstaastiit.



Kaats - par taam zivju briketeem un procesu vari smalkaak ?
25.marts 2010, 09:43 | links
 
turklaat ja pievienosi baltos taarpus, tie paliidzees irdinaat.
25.marts 2010, 09:44 | links
 
Barotavas ir dažādas, ir tādas kurām ir arī dibens no tām arī straumē barība izskaoljas lēnāk. Lai barība neiet pa ūdeni tai pievieno zemi, tādā veidā tā turklāt arī ātrāk grimst.
25.marts 2010, 10:02 | links
 
Barotavas,barības-viss ir dažāds
25.marts 2010, 10:23 | links
 
Paldies visiem.tagad,kad redzu video,tad atceros vienu pārraidi,kur N.Grabovskis,ja nemaldos, šito lietu rādija.Tagad skaidrs apmēram.Mirtin,varbūt padod kādu adresi,kur var palasīties.Es Nezinu tādas vietas diemžēl.
25.marts 2010, 10:32 | links
 
lauric->

http://lmgtfy.com/?q=feeder+fishing
25.marts 2010, 10:37 | links
 
Lauric - aizsūtīju privātajā... nu tak lasi krieviski?
25.marts 2010, 11:02 | links
 
Mirtin ,
es biju tas kurš teica ka labāk ķert plēsīgās zivis ar grunteni , bet nesaku ka nevar ķert ar fīderi , pats to darīju kamēr lielā vēdzele nesalauza kātu . Plēsīgās zivis es ķeru iebarojot , sagriez sīki dažas mailītes , sabāž fīdera barotavā un bliez tik iekšā , man liekās ka efekts ir , bet varbūt man tikai tā liekās .
25.marts 2010, 11:06 | links
 
gintsgg - es jau arī neķertu ar fīderi plēsējus :D Ja nu vienīgi kā ar soļojošo grunteni. ... bet kā katram ērtāk :DDD
25.marts 2010, 11:23 | links
 
Paldies,būs ko palasīt.
25.marts 2010, 11:28 | links
 
Es jau neiešu dēļ tevis matus plēst, Mirtintin.
Tas ir tādēļ, ka tu makšķerē tikai punķutapas un raudas. Aizcilpo jaunēkli līdz bibliotēkai un palasies RsN, nevis studē garlaicīgo CL. Man kaut kā viņš ir tuvāks, neskatoties uz to, ka mūs par fašistiem sauc. Lai gan saturiskā nozīme tajā, līdzinās vācu Blinker’am.
Paskaties uz sevi..., saprotu, ka daudziem nepatīk mans nelgas stiliņš, tā pat kā man, varbūt netīk Viepļa lišķīgums. Visi jau mēs gribam būt demagogi, bet citi grib būt pārāki vai arī par tādiem grib mazliet izlikties
25.marts 2010, 12:14 | links
 
kaats - RsN pēdējā laikā pirku tikai dēļ diskiem :D Arī tur reizēm nav diez ko daudz lasīt.... spinings nav mana mīļākā nodarbe, bet par to tur raksta visvairāk... siltās zemes un mušas mani arī nekrata.... sami ne tik... a par gruntenēm un pludiem nekas daudz pāri nepaliek :DDD
25.marts 2010, 12:30 | links
 
ar savu fīderēšanu jūs čaļiem tik prātu jaucat.tev taisnība-sākumā tā bija-iemīcīju baltmaizes klimpu,kura turējās visu dienu un viss...vēlāk panesās eksperimenti pēc kuriem vienīgā atšķirība no jūsu fīderēšanas ir kāts. vēl joprojām copējot grunteņojot tās nieka 1-2 reizes gadā izmantoju arī auzu pārslas.kāpēc?laba līme,ar kuras palīdzību var ļoti ātri pārveidot barības massu.saturs kā nu kuro reizi-gatavās barības ,spraukumi-'diļļu,ķimeņu,saulespuķu,kaņepju,rupjie kukurūzas putraimi utt.pusi auzu pārslas izmērcē ūdenī,pēctam nedaudz nospiež lieko ūdeni pēc tam pievieno pārejās piedevas.sajaucu lai saspiežot knapi turas kopā.izvēlos savu punktu un uzklāju sākuma galdiņu vairākas reizes iztukšojot barotavu šajā punktā. savu barotavu tik tiešām neiztukšoju katru reizi,bet gan pēc vajadzības.ja negribu lai tuvākos 2-3 metienus barotava iztukšotos-pirms metiena barotavu ar iespiesto massu iemērcu ūdenī,nedaudz apviļāju un metu savā punktā.un tā visu laiku koriģēju-cik daudz paika nokļūst ūdenī.
25.marts 2010, 19:11 | links
 
nu tad ar ko tik krasi atšķiras mana parastā grunteņošana no tavas fīderēšanas,lai viņas speciāli atdalītu?esmu lūrējis arī uz spicīti,ne fīdera kātam,kāris zvaniņus,licis zvārguļus un kāris auklā kociņus.vai tik tiešām džekam,kurš iemetīs grunteni labi ja pāris reizes ir nepieciešams speciāli iegādāties fīdera kātu lai blenztu uz spicīti.arī ar citiem kātiem var darīt to pašu.
25.marts 2010, 19:20 | links
 
ar ko atšķirās spinigošana ar rotiņu no spiningošanas ar vobleri, pēc tavas teorijas nearko...sviests
25.marts 2010, 19:32 | links
 
Paganels(pp) - tur jau tā lieta, ka var jau iemācīt āzi klavieres ar ragiem bakstīt. Ja cilvēkam ir iespēja visu uzreiz darīt tā, lai pasākums izdodas, kādēļ viņam darīt tā, lai būtu iespēja maksimāli daudz kļūdu pieļaut. No manas pieredzes - iesācēju lielākā kļūda ir pakļauties šaubām - a varbūt man to nevajag, a varbūt es kaut ko pielāgošu, varbūt varu ņemt sūdīgu spoli, varbūt iztikšu ar švakāku kātu.... ir jau protams kaut kādi optimālie vidusceļi, taču bieži vien, lētākais, un pielāgotais nesniedz ne pusi tās baudas, ko var gūt no laba procesa.

Un ja tu esi ie4manījies ar slīdošo spirāli iebarot breksi tā lai tas paliek uz vietas, tā ir augstākā pilotāžā.
25.marts 2010, 19:34 | links
 
sapals sviests sviests ir tad kad sāk dalīt kā dari patreiz-spiningošana ar roteri,spiningošana šūpiņu,spiningošana ar vobleri,spiningošana ar vibroasti un tvisteri utt.džerkošana vai tad nav spiningošana? ar ko tad viss pieminētais atšķiras?ja ņem rupji,tad tikai ar tehniku.pienācējs no malas vispār vairs nesaprot kas ir kas.
25.marts 2010, 20:15 | links
 
nu lūk,mirtin,no vietas par brekša noturēšanu tev arī vajadzētu sākt.apraksti sīkāk,kur ir problēma ar spirāli noturēt breksi?kad cope iet vaļā ne vienu vien reizi cope ir beigusies kad nekā vairs nav-nav ko barotavā likt,nav ko uz āķa uzspraust.čaļi no tevis to visvairāk gaida-fīčas un ekstras pēc tam.
25.marts 2010, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager