Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
nejauc zapti ar smiltīm. ko uzskati par iesācēju- cilvi, kas noķēris pāris mailītes vai tādu kas saprot, kas ir klasiska gruntene un grib kko jaunu. parsti par fīderi interesējās tādi kas kko jēdz no grunteņošanas. Pilnīgam iesācējam pietiks ar bambusa kātu, bet tāds kas jau tēmē uz kko vairāk... . Klasiskai gruntenei der jebkurš kāts sākot ar to pašu bambusu beidzot ar spini, bet, ja gribi fīderēt tad tomēr jāizvēlās atbilstošs kāts nevis kas pagadās. Ja jau tēma par fīdera kātiem, tad iesaki iesācējiem atbilstošu kātu tieši fīderēšanai ar atiecīgiem parametriem...
25.marts 2010, 21:15 | links
 
Paganels(pp) - es jau sen zinu, ka tu esi guru :D čaļi no manis nekonegaida, nekādas fīčas. Cilvēks painteresējās par iespēju iegādāties fīderi - pirmo reizi, nekā iepriekš par to nezinot. Kādas tur fīčas. Reālākā štelle palasīt normālus rakstu gabalus. To es arī izdarīju, iedevu saites uz manuprāt normāliem gabaliem. Fīčas nāks pēc tam, kad pašam radīsies kāda sajēga. Un vēlreiz atkārtošu, fīderis ir fīderis, ja cilvēks interesējas par fīderi, kā makšķerēšanas veidu, tad tas paredz to, ko paredz fīderis, nevis makšķerēšana ar mīklas bumbu. Tici man, ne reizi vien esmu praksē pārliecinājies, ka fīderis mīklas bumbai ieliek vienos vārtos. Pie vienādiem parametriem vienā setā. Taču ir reizes, kad es atsakos no fīdera par labu parastajai gruntenei ar iekārtu signalizatoru. Bet tā ir fīča vienā ezerā, un par to šeit neizpaudīšos.
25.marts 2010, 21:27 | links
 
sapals.smiltis ar zapti pašreiz jauc tu pats.ja kādam šeit ir jādod kāda atbilde tad tas neesmu es.tākā nekļuvu par pārliecinošu "fīderētāju" varēji jau konkrēti apgaismot. tu mani nepārliecināsi,ka fīderis nav gruntene,bet kaut kas īpaš.:)
25.marts 2010, 22:48 | links
 
Cik var malt vienu un to pašu:DDD
Piekrītu pp, arī klasiskajai gruntenei var pielikt tādu pašu barotavu, un tieši tā pat var aizāķēt auklu aiz spoles, lai vienāds iemetiena attālums. Tieši tā pat var iebarot(iztukšot barotavu), pat vēl labāk(ar cietāku kātu)...
Un ja gribās vipendrivatsa, var jebkuram lazdas kātam pielikt sardziņu, un piders gatavs:DDDDD
25.marts 2010, 22:55 | links
 
mirtin no kurienes tu rāvi,ka massa,ko spiežu barotavā ir putra. massa tāpat irst un papildina jau uzklāto barības galdiņu. lūdzu izskaidro,kur tad ir tā šķīrba...
25.marts 2010, 22:57 | links
 
Paganels(pp) - es tev neliku rakstīt par auzu pārslām un kukurūzas putraimiem :DD... kas tas ir ja ne putra... da copē kā tev tīk... un sauc par fīderi kaut vai Guntariņa nodrāzto lazdas mietu ar sardziņu:))) tās ir jūsu fīderfīčas :D Nevienam neko negribu pierādīt un fīderēšanā esmu iesācējs. Kā jau teicu - iedevu cilvēkam saites, kur fīderis aprakstīts... saut to par grunteni, spiningu, vai karpu mušmakšķeri.
25.marts 2010, 23:59 | links
 
guntarskl - varbūt tu arī noķēri vienu mazu pumpaino un ziemā divus asarīšu, bet nelec uz pīderistu ecešām, ka nesabaksti savus stārķa stilbus. Rīkojoties pēc tavas loģikas - es varu paņemt parasto grunteni (spiningu) pielikt fīdera uzpariktes, piemontēt sardziņu un man būs fīderis. Tik pat labi es varu nopirkt mušiņmakšķeri, uztīt papildus okglekļa tinumus, ietinot iekšā mazliet armatūras, pagarināt ručku, nomainīt spoli un auklu, uzkārt attiecīgos pribambasus un man būs pirmklasīga karpu makšķere ... muaaa haa haa haaa... jebkuru makšķerēšanas rīku var pielāgot jeb kam viss atkarīgs no ieguldītā darba un līdzekļiem... nekad neesmu uzskatījis, ka mājās vajag 30 spiningus 30 dažādām situācijām. Bet priekš kam izdomāt riteni, ja tas jau ir izgudrots:DDD Ja nav naudas un nav iespējas nopirkt fīderi, tad to nevajag darīt, taču ja cilvēks vēlas iegādāties fīderi, kādēļ mēģināt viņam iestāstīt, ka var iztikt ar ziemas makšķerīiti, tikai to nedaudz jāpārveido:DDDD
26.marts 2010, 00:06 | links
 
Mirtin, kas ir??? Es Tev ko teicu??? Ei takš Tu uz poda, visgudrīt...un sāc tirgot lētos motiļus...
26.marts 2010, 00:20 | links
 
Paganels(pp) - ja tev ir ko teikt par fīderi - tad saki. Čaļi no tevis gaida fīčas. tu taču sākki fīderēt vēl padomijas gados, kad vēl fīderi nebija izgudroti. Es jau pašā sākumā teicu, ka esmu iesācējs un neko nejēdzu un katru mīļu brīdi atkārtoju, ka ir jālasa gudru vīru raksti. Tad nu ceru rīt ar gaismiņu te ieraudzīt tavu izcilo traktātu par parastās gruntenes izmantošanu kā fīderi un daudzās fīčas kā ar to noķert zivi. Kurš gan vēl labāk to izstāstīs, ja ne cilvēks, kurš Latvijā fīderēja jau tad, kad pārējie pie zakiduškk auklām uzgriežņus sēja. Ceru, ka mani lomi krietni uzlabosies pēc tavu fīču izmantošanas :DDD Vēl labāk ja to visu klātienē varētu apskatīt, kad sāksies pīdersezona. Kā teica klasiķis Vieplis - esmu ar mieru satikties:DDDD
26.marts 2010, 00:20 | links
 
guntarskl - nu tu mani aizskāri... nāksies satikties :DDDDDDDDDDD turklāt es uz poda sēžu, nevis eju :DDDDD
26.marts 2010, 00:22 | links
 
guntarskl - un tu man vēl pierādīsi ka Salmo ir viskrutākie, visu ziemu tirgojot motili pa 60 latiem, tai laikā kad visos citos veikalos tirgo pa 50 un no rokas var dabūt vēl lētāk :DDDD Joprojām neesmu sapratis, kur tas mārketinga triks, ja piegādātāji ir vieni un tie paši.
26.marts 2010, 00:24 | links
 
mirtiņ, tev nepareizā misija šajā jautājumā
26.marts 2010, 00:53 | links
 
kaats - un pie tevis ir pa 65 :DDD
26.marts 2010, 01:16 | links
 
nepareizs mērķējums-
...pie manis nav ne kas pa 65 vai 25!
Novelc savu rōzīgo nāģeni un pacel galvu augstāk- kāds ir jautājums?
Tavā krajā, cik es zinu, bija pa 28
26.marts 2010, 01:43 | links
 
ja kas Daugavpilī un rēzeknē motili tirgoja pa 30 Ls, turklāt vietējo, nu ļooti smuks, stipri labāks nekā Gardā.
26.marts 2010, 07:48 | links
 
Paganel, fīders ir īpaša gruntene. No zemāk rakstītā pirmie padomi tiem, kas nopietni apsver iespēju fīderēt. 1) neklausamie padomus no personām, kas uzskata ka fīderēt var ar jebkuru kātu; 2) šim nolūkam izmantojam speciālus fīdera kātus.
26.marts 2010, 08:46 | links
 
kaats - jā es dzirdēju gan ... neticēju... bet bija pa 28 ;DDD
26.marts 2010, 09:04 | links
 
Es arī esmu fīderēšanā tikai iesācējs un no tā maz ko saprotu , padomju laikos pat tādu vārdu nebiju dzirdējis , bet vienu tomēr zinu - nevar jebkuru kātu izmantot kā fīderkātu , nu nevar , pēdējas muļkības , jā vēl šito cenšās iestāstīt iesācējiem - pavisām bēdīgi , tā ir klaja dezinformācija . Kā tagad cilvēks kurš nekad nav fīderkātu rokās turējis saprot , kas no visas šās , šeit sarakstītās putras ir derīgs un kas nē ? Es uzskatu ka Mirtinam ir taisnība , nu nekad samu ķeramais kāts ar testu 300 gr. nebūs izmantojams par fīderi .
26.marts 2010, 12:21 | links
 
feeders 300g :D
20- 150g . atkarībā kāda straume upē.
ieej copmans.lv aprakstu pamaz, bet iesācējam tur zem 20 ls arī var atrast
26.marts 2010, 12:31 | links
 
Nejau fīderis 300 gr. , bet samu ķeramais kāts , kuru daži te apgalvo ka var izmantot par fīderkātu .
26.marts 2010, 12:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager