Tīklinieki

Viss par maliķiem
Es tik tā visu laiku domāju.. Par tiem rakstiem - noķerts malu zvejnieks ar 3,4,8,50 zivīm tīklā. Viss jau itka būtu labi.. Mēs cīnāmies pret nelikumīgu zveju, es personīgi arī dažus tīklus esmu izvilcis, sagriezis un izmetis ārā.. Bet tomēr tā domā neliek mieru.. - ka tur ir ar to iekšējo likumīgo zveju? Nav tā kā tas slānis noķer gadā to ko makšķernieki ar malkiem kopā, teiksim pa trīs gadiem? Interesanti būtu paskatīties kaut kādus datus, kur varētu apskatīs cik daudz zivju tiek izķerts. Es saprotu, ka jābūt kaut kādai iekšējo ūdeņu SIA zvejniekiem.. Bet pēc toreizējā Daugavas joka ar tiem nēģu mūriem kautka liekas, tā shady tā visa legālā padarīšana.. Gadus atpakaļ daudz dzirdēju par Usmas ezeru, ka tur viss arī esot izķerts.. Lūk tā.. Šis jautājums man tomēr neliek mieru.
8.aprīlis 2019, 22:15 | links
 
Es tik tā visu laiku domāju.. Par tiem rakstiem - noķerts malu zvejnieks ar 3,4,8,50 zivīm tīklā. Viss jau itka būtu labi.. Mēs cīnāmies pret nelikumīgu zveju, es personīgi arī dažus tīklus esmu izvilcis, sagriezis un izmetis ārā.. Bet tomēr tā domā neliek mieru.. - ka tur ir ar to iekšējo likumīgo zveju? Nav tā kā tas slānis noķer gadā to ko makšķernieki ar malkiem kopā, teiksim pa trīs gadiem? Interesanti būtu paskatīties kaut kādus datus, kur varētu apskatīs cik daudz zivju tiek izķerts. Es saprotu, ka jābūt kaut kādai iekšējo ūdeņu SIA zvejniekiem.. Bet pēc toreizējā Daugavas joka ar tiem nēģu mūriem kautka liekas, tā shady tā visa legālā padarīšana.. Gadus atpakaļ daudz dzirdēju par Usmas ezeru, ka tur viss arī esot izķerts.. Lūk tā.. Šis jautājums man tomēr neliek mieru.

fish_a_man, 8.aprīlis 2019, 22:15


Par Burtnieku ir Vides risinājuma institūta dati, tur parādās, ka zvejnieki un makšķernieki gadā noķer +- to pašu zivju apjomu.
16.aprīlis 2019, 14:13 | links
 
Chevalier [16.04.19]: Es tik tā visu laiku domāju.. Par tiem rakstiem - noķerts malu zvejnieks ar 3,4,8,50 zivīm tīklā. Viss jau itka būtu labi.. Mēs cīnāmies pret nelikumīgu zveju, es personīgi arī dažus tīklus esmu izvilcis, sagriezis un izmetis ārā.. Bet tomēr tā domā neliek mieru.. - ka tur ir ar to iekšējo likumīgo zveju? Nav tā kā tas slānis noķer gadā to ko makšķernieki ar malkiem kopā, teiksim pa trīs gadiem? Interesanti būtu paskatīties kaut kādus datus, kur varētu apskatīs cik daudz zivju tiek izķerts. Es saprotu, ka jābūt kaut kādai iekšējo ūdeņu SIA zvejniekiem.. Bet pēc toreizējā Daugavas joka ar tiem nēģu mūriem kautka liekas, tā shady tā visa legālā padarīšana.. Gadus atpakaļ daudz dzirdēju par Usmas ezeru, ka tur viss arī esot izķerts.. Lūk tā.. Šis jautājums man tomēr neliek mieru.

fish_a_man, 8.aprīlis 2019, 22:15

Par Burtnieku ir Vides risinājuma institūta dati, tur parādās, ka zvejnieki un makšķernieki gadā noķer +- to pašu zivju apjomu.
Nu beidz ...tīkli stāv tieši kur zivs parasti tusē..makšķernieki braukā .var ar nekā nedabūt ...plus tiklinieki ir pāris brigādes ..copmaņi tūkstoši ..nevaig salīdzināt ko nodara tas pāris brigādes
16.aprīlis 2019, 14:38 | links
 
Plus tiklinieki nešķirojot kas ir rūtīs ...normāls copmanis prātīgi cerams atlaiž zemmēru
16.aprīlis 2019, 14:41 | links
 
Ir viedoklis, ka pašvaldība iegūtu daudz vairāk no makšķernieku licencēm par Burtnieku, ne kā no tīkliem, it sevišķi ja rūpniecisko zveju aizliegtu!
Un ir arī viedoklis, ka reālā nozveja būtiski nesakrīt ar uzrādīto, katra gada nemainīgo!
Un, ir arī viedoklis, ka tīkli iekšējos ūdeņos, ne tikai Burtniekā, ir tīrākais lobijs.
16.aprīlis 2019, 15:48 | links
 
Ir viedoklis, ka pašvaldība iegūtu daudz vairāk no makšķernieku licencēm par Burtnieku, ne kā no tīkliem, it sevišķi ja rūpniecisko zveju aizliegtu!
Un ir arī viedoklis, ka reālā nozveja būtiski nesakrīt ar uzrādīto, katra gada nemainīgo!
Un, ir arī viedoklis, ka tīkli iekšējos ūdeņos, ne tikai Burtniekā, ir tīrākais lobijs.

Fishmens, 16.aprīlis 2019, 15:48


Tas nav viedoklis, tas ir FAKTS :) Tikai ņem vērā likumu "Par pašvaldībām", kuŗa viennozīmīgi noteikts princips, ka pašvalbīnām prioritāri jāatbalsta SAVI iedzīvotāji, pārejos ir jāsalauc un jāmet, pēc iespējas. Tas likumā rakstīts!!!

Mož kad beidzot reformu uztaisīs, kad katrā ģerevnā nebūs pa vietvaldim ar svītu, tad kaut ko varēs mainīt. A pagaifām viss korekti - pašvaldība rūpējas par SAVĒJIEM! Var saprast...
16.aprīlis 2019, 16:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager