Tīklinieki

Viss par maliķiem
tur jau tā lieta tīklu var nopirkt jebkurš un lietot kā vien grib.. man vienam klientam ir dīķi kur viņš salaidis foreles karpas līdakas līņus un viņš pat stāstija ka pietiek dienu neaizbraukt lai nebūtu jau kāds tīkls iemests.. tapēc vajadzētu panākt kaut kādu kaut minimālu kontroli kaut vai tīklu pērkot vajadzētu uzrādīt licenzi vai kautko tamlīdzīgu. bet otrs variants cilvēkam pašam dīķis un viņš grib zivis tur izķert ... vai ar nav jau grūti aizbraukt līdz tai pašai lietuvai tur makšķernieku veikali-kioski varteikt ir katrā miestā un tur ar var nopirkt tīklu (kādu laiku strādāju lietuvā tapēc zinu) un kur problēmas tur nopirkt tīklu??? tapēc vajag drastiskākus sodud..
5.novembris 2007, 19:36 | links
 
Labdien! So rakstu jo gribu lai visi kas lasa mani uzklausa un paliidz kaa nu maak! sodien velceeju un stundas laikaa divas 1,5 kgf liidakas un viena nikna cope! abas palaidu lai peld, jo mans klasesbiedrs izceela atkal tiiklu kaadus 100 m. 16 liidakas palaidaam bet diemzeel bija kaadi 3 spraagusi zandarti! veel citas zivis bija! pagaajusajaa nedeejaa dabuujaam 300 m tiiklu kura bija 140 zivis! paarsvaraa bija liidakas un zandarti! par laimi izdevaas vairumu palaist atpakalj! kas notiek kur ir inspektori! tagad malikiem zajebis jo ledus nav un laivu baazas veel ciet!Davai atsitiisim tos kropjus ko sakaat!
24.februāris 2008, 22:24 | links
 
nu sist jau var, tik vēl derētu sakārtot visus likumus lai visulaiku šos nevajadzētu sist! a inspektori droš sēž mājās un kasa k**i!
24.februāris 2008, 22:33 | links
 
varētu sarunāt kādu nakti aizbraukt un pa visiem noķert tos k***us, satīt tīklos un iesēdināt ezerā, kamēr atbrauc inspektori vai poliči..
25.februāris 2008, 09:30 | links
 
labāk aizturēt jo sitot paši uzmetīs zajavu !!!!
25.februāris 2008, 10:40 | links
 
arī fakts! tie jau baigie riebekļi! beigās sanāks ka paši vēl dabūsim sodus maksāt!
25.februāris 2008, 14:37 | links
 
nu ja, es jau arī saku, ka vajag noķert un pieturēt, kamēr adbrauc institūcijas..
25.februāris 2008, 15:37 | links
 
Un atliek tikai viņiem Tavu feisu redzēt, kamēr turēsi, ilgi no slimnīcas ārā netiksi, tad jau labāk atslēgt, lai neko neredz.
25.februāris 2008, 15:47 | links
 
ideāli jau būtu tikai novaktēt un izsaukt palīgus..lai tie ņem ciet..
25.februāris 2008, 16:06 | links
 
23.02.pl.14.00.Gātupe,pāri visam perimetram parvilkts
"ķīnietis".Pirms stundas vēl nebija,tagad motors štop.
Tālumā niedrēs pazūd divi "maliķi"ar laivu,ko darīt.Zvanīt
inspektoriemun"īzčakarēt"visu copi?Tādēļ paņēmām un
sagriezām!
27.februāris 2008, 15:46 | links
 
Nu,vai tad vel nau neviens malikis satapts?A es vienu barinu redzeju!
8.marts 2008, 01:02 | links
 
Ko par šo teiksit, čaļi baigi uzjautrinās...
http://www.draugiem.lv/video/?09986
11.marts 2008, 22:10 | links
 
4dien skatamies Ar makshkeri paziistami dzeki labi pastraadajushi :)
18.marts 2008, 19:28 | links
 
ko ta izrakstījuši doktoru aikāsāp maliķiem?? ;)))
18.marts 2008, 19:30 | links
 
nepateica, vini jau ir no organizaacijas, laikam reida laikaa piekeerushi...
uzrakstiiju viniem, vai buus uz talku, bet vini netiek, jo viniem reids buus no 22-31 pa vimbu upeem...
18.marts 2008, 19:32 | links
 
nu tas labi ka reids!
18.marts 2008, 19:34 | links
 
cik es saprotu, tad citi ar var piedaliities no malas, tik drusku formalitaates jaanokaato, vini to dara pa briivu!
18.marts 2008, 19:35 | links
 
a nu tas jau nava slikti! sencis rīt atkal iet patrulēt pie karjeriem! zinu ka vietējie onkas šodien vienu džeku aizbaidīja! es jau būtu par šitādu lietu!
18.marts 2008, 19:41 | links
 
kur ta viņi liek tos tīklus ??? mazaisezīt???
18.marts 2008, 19:43 | links
 
nu maliķus dauzīt ir aizraujošs sporta veids!
18.marts 2008, 19:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager