Tīklinieki

Viss par maliķiem
Mja,ar jums garlaicīgi nav.DDDD
(ja vien nav pieķēruši zivs ieguves brīdī).
Šitam arī ir attaisnojums-
-pieķerts velkot ārā;es taču būtu atbrīvojis.
-pieķerts bāžot mugursomā;es gribēju pasargāt no saules stariem,kamēr izņemšu āķi.
-Pieķerts nesot uz mašīnu ;Pēc āķa izņemšanas zivij ir trauma,bardačokā ir brūces dezinfekcijas līdzekļi,apstrādāšu,atlaidīšu.
;))))
14.marts 2012, 13:34 | links
 
jā, es, kad vedu nēģi ekskursijā, tb ciemos pie vēdzelēm, vienmēr čeku paņemu...a ja nu kas :))

tāpat arī, kad vedu vēzi ekskursijā pie samiem :))
14.marts 2012, 13:13 | links
 
1. Nerādi, kas somā.

2. aizej pie pazīsama veikalnieka, lai izsit čeku, ka ir pārdota zivs (iedod 22% no cenas:D) Kad noķer inspekcija, vicini ar čeku gar degunu (ja vien nav pieķēruši zivs ieguves brīdī).

Tāda nu mums ir tā sistēma. Valsti var jāt visi, kam nav slinkums. Un ierēdņi tikai noplāta rokas.... un paši jāj, pilnām kabatām :D:D
14.marts 2012, 13:08 | links
 
daddy - nu kautkā tā jā, labs advokāts pierādīs...diemžēl tā ir, ka pārkāpējs var visu, a ķērājam viņš ir jāķer tieši aiz kreisās rokas un nevis aiz apkakles vai matiem...tad tas neskaitās un ķērājs pats vainīgs un maksā skādi :))

Man "mēmeles gadījumam" ir "basņa" gatava - paskaidrojumā rakstīšu, ka inspektors ar "mērlentai līdzīgu priekšmetu" noteica, ka līdaka ir mazizmēra, jo 100% esmu pārliecināts, ka viņam nebūs līdzi mērlenta ar sērijas numuru un LATSERT uzlīmi, ka šī mērlenta ir sertificēta, verificēta un akreditēta :)
14.marts 2012, 13:06 | links
 
Daddy, iespējamais piemērs makšķerniekam-mana mazizmēra līdaka tika nopirkta Lietuvā, sasaldēta,ķerta vēl pagājušā gadsimtā.Pa ceļam uz Rīgu,piestāju pie Mēmeles paķert raudas.Piebrauca inspektori,paskatījās mugursomā,uzlika sodu.Par ko?Kāpēc tirgus noteikumi ir atšķirīgi no makšķernieku noteikumiem?
14.marts 2012, 12:55 | links
 
vislabākais tajā spriedumā ir teksts: "No dzīvē gūtās pieredzes tiesa secināja, ka parasti Jūras un
iekšējo ūdeņu pārvaldes amatpersonas veic precīzus mērījumus mazizmēra zivju noteikšanai" - tipa arī būs ielidojuši :)))
14.marts 2012, 12:54 | links
 
Brusi - "tirgū var pārdot ,ko grib,cik,grib" - bet protams, tikai ķert un paturēt nedrīkst, da tur atmazku vai cik - var uztaisīt papīrus, ka iegādātas piem no lietuvas, vai no privātīpašnieka, kam pieder ūdeņi ar zivīm un to bērniem, tikpat labi tās bija iegādātas pirms nārsta laika un gulēja sasalušas...da ko tur runāt par dažām zivtelēm, ja spirts, degviela, pīpes u.c. 100x dārgākas lietas nevar izkontrolēt...
14.marts 2012, 12:47 | links
 
Man vairāk jautājumu nav.
Izrādās ZM visu saistībā ar tirgiem,zivīm un.t.t. stingri kontrolē-
http://www.zm.gov.lv/?sadala=1762
Ja kāds redz tirgojam zivis nārsta laikā vai neatbilstošas iznēriem,viņam vienkārši izliekas;))
14.marts 2012, 12:33 | links
 
Piekrītu spriedumam,ka nav precīzu pierādījumu,ka Staģis šīs mazizmēra zivis ir piegādājis.Hm.Bet ir pierādīts-Pārdevējs viņas pārdeva.Uz pārdevēju likumdošana neattiecas,tirgū var pārdot ,ko grib,cik,grib?
14.marts 2012, 11:45 | links
 
Jautājums tā kā inspektoriem,tā kā citiem.
Klasisks piemērs,tam,ka tirgū var pārdot ko grib,un neviens to nekontrolē.
Staģis[Dančausks] uzlikto sodu ir pārsūdzējis un vinnējis.-
http://www.tiesas.lv/files/AL/2012/02_2012/16_02_2012/AL_1602_apg_AA43-0109-12_8.pdf
Bet,kas man visvairāk ir nesaprotams,kāpēc tad sods nav uzlikts pārdevējam?
14.marts 2012, 11:35 | links
 
Šorīt braucot pa krasta ielu pretī tirgum ievēroju, ka ledū iesalušas bojas pludi, vai tiešām no rudens tīkli vēl pie dzelzceļa tilta stāv, vai arī viņi jau , vēl taisa āliņģus un mērc tīklus iekšā? Kaut kā dīvaini pašā Rīgas centrā tiešām nebūs ne viens ievērojis.
14.marts 2012, 08:56 | links
 
A tiem dripelētājiem protokolus vajadzēja sarakstīt un kārtīgus sodus uzlikt,viņi jau nākamā dienā atkal saliks jaunus televizorus un cope turpināsies.
29.februāris 2012, 16:07 | links
 
kāds vienmēr būs kādam priekša soli
29.februāris 2012, 14:41 | links
 
Es uzskatu ka maliķu Latgalē ir mazāk nekā Kurzemē vai Vidzemē. Varbūt pat mazāk kā Kurzemi un Vidzemi kopā ņemot.
Bet lielupē kukaiņi ir, sen nebiju tādu meženi redzējis. Bet tiem dripelētājiem mēs tiksim klāt!
Iemēģināsim jauno kameru ūn būs jautrība, iegādājāmies kameru ar kuras palīdzību varēs attālināti novērot upes posmus.
29.februāris 2012, 10:39 | links
 
nu re, izrādās tīklus maliķi liek ne tikai Latgalē, kā visas pārējas Latvijas teritorijas copmaņi to uzsver!!!
29.februāris 2012, 09:13 | links
 
čoms runāja ar inspekciju... rīgas reģionam dodas tikai 80ltr benzīna mēnesī... un tā ir normāla valsts??? igauņiem pērk jaunus auto, nakts redzamības pričiņus, u.t.t....
29.februāris 2012, 09:02 | links
 
Atkal Lielupe izceļas:
29.februāris 2012, 08:14 | links
 
samaini gan, savādāk baigi var pārprast....
28.februāris 2012, 18:13 | links
 
Bilde ir lai neizmanto manas smadzenes. Ilgstoša smadzeņu drāžšana nav īpaši veselīga!
Mīļa miera labad varu nomainīt bildi.
28.februāris 2012, 18:06 | links
 
Nazi, te jau iepriekš Uldeens jautāja par tava profila bildes nozīmi. apgaismo, lūdzams-savādāk man par tevi kaut kā nelāgas domas nāk galvā!
28.februāris 2012, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager