Tīklinieki

Viss par maliķiem
Man agrāk kaimiņš bija baigais tīklu spec.Viņam sieva vienmēr smēja ka es ar pīcku viņu situ pušu.Ne asakas 
22.augusts 2009, 14:33 | links
 
Nu tur nu tev taisniiba orest,jo ar tiiklu nemaz tik daudz tu nedabuusi,es zinaaju vienu kurs liek tiiklus,kad uzsprasiiju cik tad vins pa nakti dabonoot,vins atbildeeja ka kuru reizi citreiz 6-10 zivis,es taa padoomaaju deel 10 ziviim sitaa riskeet nu i piekaas,ar maksceri pat vairaak var nokert
22.augusts 2009, 14:23 | links
 
Tīklinieki ja zolīdi ieliek savus rīkus un zolīdi laikus viņus izņem,lielu skādi nenodara bet elektriķus gan vajadzēja sēdināt iekšā lai sēž tik ilgi kamēr ūdenskrāruvē atjaunojas zivis.Ne asakas!
22.augusts 2009, 14:11 | links
 
Tos elektriķus vajadzētu izdr-----zt ar tiki resnu pi---pi, ka pat zilonim sāpētu!
15.augusts 2009, 13:56 | links
 
tos elektrikus pasus vajadzetu iesedinat vanna un iemes blakus matu fenu,kas pievienota elektribai!
15.augusts 2009, 12:27 | links
 
Ja grib nopelnīt bezmaksas licenzi tad jālaiž uz Rābutu,tur tīkli stāv patstāvīgi,Gaujas nac. parks.Ne asakas!
14.augusts 2009, 22:32 | links
 
...aizlaidu uz copi-nu galīgs goļaks-tinu pendeles jau kopā,te kaut kur aizķērās....tīkls!!!! Nu gala rezultāts apmierinošs-nopelnīju bezmaksas licenzi uz gadu!!!
13.augusts 2009, 17:38 | links
 
orestam taisniiba ja tiiklu kaads ielicis un iznem araa tad kad zivis tajaa nesapuus tad veel taa bet ar elektriibu kad iet tad izsit pilniigi visas zivis kas tajaa vietaa ir,turklaat ar tiiklu taada skaade nav izdaraama,un vispaar ja ieliek tiiklu ,tikuntaaa tur diezko daudz zivis nedabuusi,zinu muusu pusee viens vecis liek tiiklu uz nakti atstaaj un es vienreiz saku vinam ka es ar copeni vairaak nozvejoju zivis nekaa tu ar savu tiiklu,vins pa 24 h ar tiiklu dabuuja 6 zivis,tad mees vinam veeel sagriezaam tos tiiklus un tagad itkaa ir miers
13.augusts 2009, 13:40 | links
 
Sūds par tīkliem,bet Straupē pie paša ceļa dienas laikā veči ņem līņus ar elektrību.Nebija mobilais pie rokas un arī veči tūlīt aiztinās. Domāju ka tagad tādi uzradušies daudz.Lai inspektoriem veicas kādu nogrābstīt!
13.augusts 2009, 12:39 | links
 
kadi inspektori ? pa dullo vaig dot
8.augusts 2009, 11:50 | links
 
tach pazinjo inspektoriem!!
8.augusts 2009, 09:41 | links
 
A vispar kads Zivju inspektors vel dzivs ir palicis musu krizes laikos? Mums Juglas ezera skaidra dienas laika tiklus cilaa! Kas vinus aiz rocinas japieved un viss japarada?
Taisos braukt rita uz ezeru bet sodien skatos ka tur tiklus cila. Ta ka nezinu vai driz vienkarsam makskerniekam bus kada vietina kur pamaksskeret!
Ja vel kads ir kustet spejigs tad lai brauc lidz Sudrabsalinas pusi tas sanak preti bijusai Juglas papirfabrikai.Es jau ar malikiem kauties pats neiesu>!!!
7.augusts 2009, 18:03 | links
 
 
mihail, tā turpināt, visu cieņu!
31.maijs 2008, 11:40 | links
 
Malacis Mihail lai mums visiem veicās šai grūtaiā cīņa ar kombainieriem
31.maijs 2008, 10:24 | links
 
MLja.... es šodien tos margenalus ar kaombainiem sastapu sava vietā:):):):urā .........es gan izladejos:):):);000 vairak viņu tur nebūs:):)man paveicas, tur netalu ir privatmaju rajons un blakam dzivo pazistams pašvaldibas policists,gaju šodien barot un to sastapu izstastiju par tam beigtam zivim ar samoduriem ,aizgaju kopa ar vinu pabarot -vinš arī it kā uz karpam sēž tur izradas ,atnacam redzu sēz divi dzeki- ieraugot policistu sak kautka raustities....tas viņem paludz izvilkt maksķeres un paradīt esmas ....abiem stav kombaini ar vairak neka 10 āķem.....rezultata sakuma dabuja piz...lei un vel protokolu.....par neatļauto riku izmantošanu .karoče sods būs labs žel ka tas karpas nebija būtu pieradijums ........ta vot tada maciba tiem maliķem :) šoreiz musu uzvara lai citviet ar ta būtu. visiem ne asakas.
30.maijs 2008, 17:09 | links
 
es jau ar neesmu sveetais, bet tiiklus nebaazu uudenstilpnees nelikumiigi...gadaas paarkaapt kaadu noteikumu, bet nejau kko traku :)
18.marts 2008, 22:13 | links
 
Ir jau atšķirība,es jau ar neesmu svētais,ieliec priātā dīķī,nokūpini un tusē,tevi slavē,alus šampis un..........
18.marts 2008, 22:08 | links
 
daziem tas ir hobijs, zinu taadus cilveeku, bet vini ker normas robezaas....
18.marts 2008, 21:11 | links
 
Es nekad neatbalstīšus tīklus ,ja nemāki ķert tad mācies bez gaļas iztikt.
18.marts 2008, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager