Tīklinieki

Viss par maliķiem
Uz Līgām jāieliek tīkliņš kùpiņam. Ar divi desmiti ducīgiem līņim būs gana.
18.jūnijs 2014, 21:20 | links
 
Šī sadaļa labs tests - labi var noteikt, kas savus tīkla kankarus iemērc, kā teikt maliķo. Nobijušies, ka tīkli tiks izņemti un griezti. Cīņa ar tīklu sērgu paliks nopietnāka, tādēļ maliķiem labāk pievērsties kam gudrākam, piemēram, darbam. Nebūs jāraustās visu laiku un kortizola līmenis nebūs ilgstoši paaugstināts, kas noved pie nervu sabrukuma un dažādām vēža formām.
18.jūnijs 2014, 21:00 | links
 
Camus......................
Par municipalajiem akstiem man nestasti........... vinji ar superlaivu izbrauc patrulet ik pa isam laikam ezera............. ko vinji dara, kur brauc nezinu gan.
To visu redz copejot no piestatnes, līdz Munjikiem metri 200.\
Smiekliga ir ta mulaaza"( muniks veste laiva pie peldvietas ) ko uzstada lai laikam berni baiditos peldsezonas laika.
18.jūnijs 2014, 14:58 | links
 
P.S.
Ja atrodiet tīklu (vismaz Ķīšezers un tā baseins) mierīgi zvaniet pašvaldības policijai un max 10. min laikā viņi būs klāt.
18.jūnijs 2014, 14:01 | links
 
Krieviski labi skan "strana nepuganih idiotov" . Labi neturpināšu diskusiju. Domāju , ka viss tas muļķības. Priecē tas ka ķīsī tiešām tīklu ir mazāk nekā gadus 5 atpakaļ. Ne visi pievērš uzmanību tādai muldēšanai.
18.jūnijs 2014, 13:36 | links
 
Nelietigais iedomajies tu iemet ar akmeni vai kā savādāk izprovocē inspektoru, a tam nav garīgā vai vienkārši švaki nervi un viņš tevi pacienā ar svinu :-) amizanti ne? :-) bet ja nopietni tad tādi gļēvi zaglēni vien esat!
18.jūnijs 2014, 13:25 | links
 
Biski stasts no kada makskernieka piedzivota paris gadus atpakal Kisezera pie Jaunciema kur ir tads slavofilu apdzivots rajons, iespejams Padumju oficieru paliekas Letu zeme.
Virs cope no laivas ar spiningu, peksnji dargais voblers kauc kur aizkeras,. samejais dodas to glabt ( taks nav leta manta )
Pieairee skatas voblers tiklaa iekeries, samejais neko launu nedomadamsd pinkere to ara, a uz tiklu sim vienaldziba.................
Nom tuvejiem kruniem atskan veca slavofiliska balss temeta copetajam.
Pizd...j ot sjuda nah.., jesli nje poimjos, budem strljakj ( slikti sapratisi sausim ).
Ij ko copetajs aire pa fikso prom, atstajot vobleri tikla, veseliba un dziviba taks dargaka, nje.
Ta ka svesiem, nepazistamiem onkuliem krumos labak nejokot.
18.jūnijs 2014, 13:25 | links
 
Kam? Tu runa tā it kā tas tīklinieks ir kāds kruts džeks. Jā varbūt tas ir "savā ciemā". Bet jābūt galīgam idiotam lai brauktu pa nopietno virsū nezināmam cilvēkam nepadomājot par sekām.

camus, 18.jūnijs 2014, 12:56

to mēs nezinām kas kuram ir aiz ādas ..kā jau minēju dzīve gadās visādi brīnumi....
18.jūnijs 2014, 13:12 | links
 
Kam? Tu runa tā it kā tas tīklinieks ir kāds kruts džeks. Jā varbūt tas ir "savā ciemā". Bet jābūt galīgam idiotam lai brauktu pa nopietno virsū nezināmam cilvēkam nepadomājot par sekām.
18.jūnijs 2014, 12:56 | links
 
Bērnudārzs. Kas ko izdarīs!Cik tīklus ķīsī esmu sagriezis, nekad pat kādam prāta nav ienācis braukt klāt. Vienīgā problēma bija kad paša dzenskrūve iepinās un nācās saukt policiju lai atbrīvotos. Šie teksti izskatās vairāk kā maliķu mēģinājumi atturēt makšķerniekus no trucēšanas. Par tiem akmeņiem un utt., Tu pats tam tici. Ja aiziet pa nopietno, tas nav tas bizness (naudas ziņā)....Problēmas var dabūt uz visu atlkušo dzīvi.

camus, 18.jūnijs 2014, 11:22

99 paveiksies 100 reiz var nepaveikties
18.jūnijs 2014, 12:45 | links
 
Daugavpils pašvaldība uzņemsies zvejas kontroli pilsētas ūdenstilpnēs

aakkis, 18.jūnijs 2014, 10:12


...Projektu realizēs Komunālās saimniecības pārvalde, kura nesen pārņēma pārziņā Daugavpils Glābšanas dienestu....Lai būtu tiesisks pamats realizēt plānotos pasākumus, proti, izņemt nelikumīgi ieliktos tīklus, iespējams, administratīvi sodīt pārkāpējus, tiek papildus izstrādāti domes saistošie noteikumi...

Riktīga hohma, projektu realizēs komunaļņiki un izrādās jāiztrādā saistošie noteikumi lai varētu sodīt maliķus, vai tad tagad nevar???? Kuram tur vispār būs tiesības kādu aizturēt un sodīt, sētniekam ar slotu, vai? :D
18.jūnijs 2014, 12:29 | links
 
Bērnudārzs. Kas ko izdarīs!Cik tīklus ķīsī esmu sagriezis, nekad pat kādam prāta nav ienācis braukt klāt. Vienīgā problēma bija kad paša dzenskrūve iepinās un nācās saukt policiju lai atbrīvotos. Šie teksti izskatās vairāk kā maliķu mēģinājumi atturēt makšķerniekus no trucēšanas. Par tiem akmeņiem un utt., Tu pats tam tici. Ja aiziet pa nopietno, tas nav tas bizness (naudas ziņā)....Problēmas var dabūt uz visu atlkušo dzīvi.
18.jūnijs 2014, 11:22 | links
 
 
Nelietīgais, aizmirsi pateikt, ka var uzzināt arī pārējā īpašuma (auto, zemes, mājas......) datus :) un nemaz nevajadzēs īpašnieku pašu- 4 "mīkstie" no rīta- diena sapurgāta un maciņā robs :(
QUIDQUID AGIS, PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM- lai ko darītu, dari prātīgi un rēķinies ar rezultātu! ;)
18.jūnijs 2014, 09:39 | links
 
LABRĪT!Runājot par aktīvistiem.Pie upes makšķerējot esmu pamanījis kad ir 2 laivas kuri ne tikdaudz zvejo,bet speciāli meklē tīklus.?Un palasot komentārus,te daži tik tīklus noķer un velk laukā.Neteiksim kad patstāvīgi lieku tīklus,bet kādreiz ielieku,,tā sakot zinātniskos nolūkos,,ir tai upē zivis vai nav....ne vienmēr ķeras.
Nu tā:kamēr tas neskāra mani,bija po*ij.Novēlējums aktīvistiem,kur dzīvojiet var atrast pēc laivas reģistrācijas Nr.var aizbraukt ciemos...Variants otrs,braukājot gar upes krastiem,sevišķi jau kur ir stāvi,kādreiz paskataties uz augšu...krasti nav droši,var kāds akmens krist!Var iekrist laivā,var nokrist pie laivas.
P.S Man patīk šī korumpētā valsts!
18.jūnijs 2014, 06:04 | links
 
Kisezera nedrikst but tikliem, un nedrikst vezot ( tas oficiali )
Tikli, pa pilnam ir ta saukto legalo, nozvejas kontroles tiklu, ko liek zinanieki, jautajums kur viņi liek to zivju kvantumu kas trapas tikla ????
Agrakos laikos Jaunciema puses zvejas kooperativs vismaz reizi nedela cauri visam ezeram vilka lielu nozvejas tiklu...... gods godam sikas zivis, ap 120 kg no reizes atdeva zoodarzam, lai lopini njamma.
Vezu-signalvezu pa pilnam, tos laikam drikst kjert cik uziet, samejie pat salien sikzivju tiklina ieksa pec baribas.
Janoperk viens murdins, ar to var sakert esmas zivtinas nesteidzigi un liela kvantuma, salidis ari signalvezi.
Nesmu redzejis ne vienu individu Kisezera kas specializetos tiesi uz vezu kjersanu.
Ar tikliem ir ka ir, dzeronjkompanijas ieliek uz nakts pjanku kjiniesu "outanku "vienkari iebrienot, labi ja no rita atceras kur tas tikls ir, un iznjem ara, tiklos zivis salien loti daudz, ar piicku par tadu kvantumu atliek tikai sapnjot.

skiesta, 17.jūnijs 2014, 14:13

viss notiek tik dēļ naudas
17.jūnijs 2014, 15:22 | links
 
Es neko neiid, un vezus speciali neker.
Vezi pasi lien man sikzivju tiklina, laikam tapec ka tur ir bariba, un nekadi mistiski noteikumi mani neinterese, pietiek ar to ka esmu likumpaklausigs po nature savas.
Kad man mana likumpaklausiba piegriezisies, kadu nakti savas vietas ieliksu kadus 5 gab pastaisitus pec sentevu metodes kritinus, ta redzes kas tur salidis ( signalvezu ir parparem)
Nokerto vezi ieliku akvarija tur mitosajam rotanam draugos, vezis atri nospraga ( pat neuzpeldeja ja kas ) un pamatigi pied... akvartija udeni, vot.
Petot kopa ar meitu veza bildes ( lv tadas ir cetras sugas ) izpipeju ka tas ir tas signalvezis, kur kanibalize un izspiez mūsu veziti vietejo.
Siet petiju ieks www.latvijasdaba.lv
17.jūnijs 2014, 14:34 | links
 
...par to vēžošanu būtu nu MN palasījis, sevišķi 3. pielikumu, pirms īdēt... turpat arī vari apskatīties kādi krītiņi (nevis murdiņi!) ir atļauti :)
17.jūnijs 2014, 14:20 | links
 
Kisezera nedrikst but tikliem, un nedrikst vezot ( tas oficiali )
Tikli, pa pilnam ir ta saukto legalo, nozvejas kontroles tiklu, ko liek zinanieki, jautajums kur viņi liek to zivju kvantumu kas trapas tikla ????
Agrakos laikos Jaunciema puses zvejas kooperativs vismaz reizi nedela cauri visam ezeram vilka lielu nozvejas tiklu...... gods godam sikas zivis, ap 120 kg no reizes atdeva zoodarzam, lai lopini njamma.
Vezu-signalvezu pa pilnam, tos laikam drikst kjert cik uziet, samejie pat salien sikzivju tiklina ieksa pec baribas.
Janoperk viens murdins, ar to var sakert esmas zivtinas nesteidzigi un liela kvantuma, salidis ari signalvezi.
Nesmu redzejis ne vienu individu Kisezera kas specializetos tiesi uz vezu kjersanu.
Ar tikliem ir ka ir, dzeronjkompanijas ieliek uz nakts pjanku kjiniesu "outanku "vienkari iebrienot, labi ja no rita atceras kur tas tikls ir, un iznjem ara, tiklos zivis salien loti daudz, ar piicku par tadu kvantumu atliek tikai sapnjot.
17.jūnijs 2014, 14:13 | links
 
PRAEMONITUS PRAEMUNITUS- brīdināts nozīmē apbruņots :):):)
17.jūnijs 2014, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager