TV raidījumi

Ceru ka neapēdīsiet bez sāls, bet palūkojoties forumā, neatradu šādu sadaļu. Par cik brīvdienās klajā nāca jauns raidījums, būtu interesanti šo to dzirdēt, jo diemžēl nesanāca arī pašam uzmest aci.

Pēc NG rakstītā iekš fishing.lv tēmai bija jābūt sekojošai:

Pirmā raidījuma tēma ir pavasara brekšuks upē, pludināšana, montāžas.
Otrā raidījuma tēma ir mačmakšķere, stacionāra stiprinājuma vagleri tāliem iemetieniem nelielos dziļumos.
Trešā raidījuma tēma būs Mēmele, vimba, pludināšana, vimbu barošana.
UTT


Ja tiešām izrādās ka kļūdos un šāda tēma tiek atrakta, tad lūgums dzēst un atvainot mani par sastrādāto.

Ne asakas.
10.maijs 2010, 09:29 | links
 
NG solījās, ka arī www.fishing.lv lapā varēs redzēt raidījumu atkārtojumus :)
10.maijs 2010, 09:32 | links
 
raidījums OK. tikai man prasītos parādīt montāžu zīmejumā, lai skaidrs jā tam ir jāizskatās. Vēl varētu vairāk pievērsties tieši iemetiena tehnikai, parādīt kā jāmet un jāvelk, nevis tikai kā NG sēž un piecērt un spolei kaucot cīna ārā:D Lai gan pieņemu, ka raidlaiks un arī filmēšanas izmaksas varētu ierobežot raidījuma iespējas.
10.maijs 2010, 09:38 | links
 
Man jau arī vairāks interesē paša copes paņēmieni un copes veidi. Viņš jau drusku parādīja par pludiņu siešanu, bet varēja jau drusku vairāk. Par piebarošanas veidiem, nevis kā jāmaisa barība
10.maijs 2010, 10:01 | links
 
NG, jau pats minēja, ka čekos, kas mūs interesē, tā kā pieļauju ka mūsu vēlmes ar katru nākamo raidījumu tiks ņemtas vērā, tiesa gan cik saprotu, tad raidījumu būs daudz, un iespējams ir jau uzfilmēti 2-3 uz prieksšu, līdz ar to varētu info varētu būt tālākos raidījumos, bet nu to pašam jāprasa, kas un kā. Katrā ziņā tiklīdz būs darba dienās, tā garām nelaidīšu, bet brīvdienās tā ir kā ir, cerams ka iekš savas lapas NG drīzumā ievietos ''replay''
10.maijs 2010, 10:35 | links
 
Laikam jau 99,99% tas būs raidījums balto zivju copmaņiem! :) Vienīgi, ja izdzīvos līdz ziemai, tad būti interese par ziemas copi paskatīties :) Bet par balto zivju copi vasarā- paldies nē! :))
10.maijs 2010, 11:09 | links
 
Raidijums okz , man patika ! Labaks ir par tiem "Forester"barucejiem !
10.maijs 2010, 11:09 | links
 
Kur var noskatīties.....
10.maijs 2010, 11:24 | links
 
Klop, esmu arī plēsēju piekritējs, tiesa gan pēdējos gados esmu vairāk meties uz baltajām, konkrēti breksi.

Paralēli ir vietas kur ar mazajām dzīvajām braucu asaros, nevis asarīšos, bet asaros. Šad tad pavelcēju. Tādus raidījumus man šķiet ir pagrūti uzfilmēt, bet ja būs asari, tad gan ar NG sarunāšu pa savām vietām nobraukt uz dzīvo, tur nevajag daudz laika, bet skati ir fantastiski.

Visā visumā interesantāk ir vērot patstāvīgu copi, nevis velcējot to gaidīt, vai mētājot visu dienu tikt pie pāris zaļajām. Bet gaumes atšķiras. Gan jau NG izfunkierēs kā noturēt auditoriju.
10.maijs 2010, 11:34 | links
 
Auditoriju jau noturēs,bet vasara paliek vasara-reti kurš sēdēs pie TV tajā laikā.
10.maijs 2010, 11:37 | links
 
aki, tas jau redzams, kurš te caurām dienām sēž un visu komentē...tas ar skatīsies:)
10.maijs 2010, 11:43 | links
 
Kautkaa neieurbu, kaa to raidiijumu sauc un pa kuru kanaalu raada!?
10.maijs 2010, 12:30 | links
 
Igorski: Raidījums "Makšķerēšanas noslēpumi" LTV7 trešdienās 21:00, atkārtojums sestdien ap13:00.
Pirmais raidījums pat ļoti OK un tie NG rezultāti necopes dienā man nemaz neskauž.
10.maijs 2010, 15:04 | links
 
pagaidam raidlaiks izskatās ir sesdienās 13** ar atkārtojumu svētdien 17** un gribas jau Abavas copmani aizstāvēt un pajautāt guntarskl cikos tad gaišs paliek, vai nav tā kad jūs abi vienā laikā velkat ārā,tik kāds no upes,it sevišķi ja Abava blakus tek,īsti copmaņi parasti ap 10 diendusā iet.
10.maijs 2010, 17:40 | links
 
Skaidrs, paluureesim!
10.maijs 2010, 22:11 | links
 
NG soliija, ka raidiijumu inetaa arii varees apskatiit... kur ir?
10.maijs 2010, 22:37 | links
 
fishing.lv itkaa ir ielikts video, bet man nezkaapeec nesanaak apluureet, kaa jums veicas ?
11.maijs 2010, 16:52 | links
 
ok, beidzot ir bielikts un man visu raada
11.maijs 2010, 17:19 | links
 
sienāzi, man visu rāda.
11.maijs 2010, 17:23 | links
 
nevaru atrast, kurā vietā lapā, atrodas.
11.maijs 2010, 17:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager