TV raidījumi

Jā Tu domā šo ,
http://www.draugiem.lv/gallery/?fid=1008171
tad nē , tas nav tas .
29.jūlijs 2010, 14:20 | links
 
Nē, nu tas varbūt nav tas , kurš tevi apzaga, bet tas kurš šeit stresoja un solījās ar enkuriem laivas gremdēt un lauzt locekļus visiem :DDD
29.jūlijs 2010, 14:22 | links
 
Pēc visa šeit uzrakstītā ir viens secinājums Nivajag apdirst cilvēkus tie izskaitļos visu un pasniegs visas utis uz paplātēs;DDDDDDDDDDDDDDDD
29.jūlijs 2010, 14:35 | links
 
Bonza nosūtu tev attiecīgu avatara bildi -lieto droši atdodu bez atlīdzības Vismaz visi uzreiz tevi atpazīs
29.jūlijs 2010, 15:44 | links
 
bums sasmiidinaaji
29.jūlijs 2010, 15:44 | links
 
Sienāzi, to raidījumu netā var kaut kur apskatīties, par kuru Bonza tā stresoja ?
29.jūlijs 2010, 15:47 | links
 
http://www.fishing.lv/weblog/float.php

labajaa pusee pabrauc uz leju un raidiijums maillssots
tik izsleedz ja buus iesleegts hd kvalitaati, lai neraustaas
29.jūlijs 2010, 15:49 | links
 
Paldies, noskatījos, nu feini :))
29.jūlijs 2010, 16:06 | links
 
nav ne vainas, turklāt laiks jau ar nav daudz padsmit minūtes, turklāt nejau katru dienu režisē un 10 reiz vienu zandartu no uudens nevelc laukā, ja filmetu katru dienu, tad savaadaak, bet galvenais, ka lielaakai dallai patiik un ja paskataas vairakreiz, tad tocc var saprast kas un kaa.

a kā meklēt kantis, kkert mailes, ssiis nianses jau jaatkozz passiem, nemaz tik gruuti tas nav.

Man zivinieks sso sosteemu paraadiija, un es pirmajaa reizee tiku pie 3 zandartiem vinna vietaa, tad pats braucu un mekleeju tos pie sevis, tas ir interesanti. Un nejau visu līdz pēdējai niansei vienmēr var apstāstīt. Dzīvē jau nau tikai TV un zivis.
Bet visā visumā, man šķiet, ka visi NG raidījumi ir pat ļoti ok, ņemot vērā, ka uzdodot viņam jautājumu, atbildi vari saņemt tai pat dienā, tākā nav ko slinkot un visu var dabūt ko vajag labai copei.
29.jūlijs 2010, 16:12 | links
 
Nav ko taisnoties, raidījums tīri labs :) Būtu varbūt arī biku savādāku sitēmu taisījis, bet neesmu zanderu ķērājs arī ne mazākā mērā neko neapšaubu, varbūt tikai to ka dzīvos jāsaķer jau no vakara, bet tās ir tikai nianses :))....Asarus un līdakas gan esmu uz gruntenēm labi daudz vilcis ...
29.jūlijs 2010, 16:24 | links
 
ja ieprieksseejaa dienaa, tad tikai ar tiiklinnu, savaadaak spraagst, bet par taisnossanos.....kritiku pienemu, un ir vajadziiga, vienmeer kautko var uzlabot, taapeec jau labaak ieteikt, lai naakamreiz var ko labot, turklaat ne vienmeer zin kaadus knifus kursh grib zinaat ;)
29.jūlijs 2010, 16:28 | links
 
Ar tīkliņu, jā :)) Tīņa gados nācās baigi nožēlot ka dzīvos noslinkoju pa dienu jau saķert, tāpēc kad braucu uz dzīvo , vienmēr viss jau ir līdzi :)) To knifu jau noteikti daudz un vienā ūdenī strādā, otrā nekam neder ...Bet nu viss jau ir labi , nesaprotu tagad par ko tas Bonza tā sacepās :DDD
29.jūlijs 2010, 16:40 | links
 
es visur kkeru uz vietas, svaiga manta ir svaiga manta.
Maza makskkeriite 3 m - nopirku pēc raidījuma.
auklinna 0,08, pludinsh 0,75, izliidzsvarots liidz peedeejam
mazinnsh aakkiitis - lloti.
uz aakki baltais.

Proces notiek lloti aatri, noskatiijos no NG.
29.jūlijs 2010, 16:44 | links
 
Nē, nu ir jau teicies, ka kad ņem , tad dzīvo nevar dabūt :)) En negribās jau rīta labāko laika copi pavadīt tvarstot dzīvos :)) Nu labi, viss ..:)))
29.jūlijs 2010, 17:00 | links
 
Roli , kāpēc Boza cepās , es jau teicu , pilnmēness .
29.jūlijs 2010, 17:09 | links
 
;DDD nē, nu viss jau skaidrs, pilnmēness, zāles dārgas, vitamīns (amfitamīns) ribās :)))
Gribējās jau noskatīties labu raidījumu par copi un izprast garīgi nepilvērtīgo cilvēku kritiskā stāvokļa saasināšanos, it ka daudz ar tādiem darba pēc esmu saskāries :))) Bums būs pilnīgi pareizi diagnozi uzstādījis, es parakstos zem viņa :DDD
29.jūlijs 2010, 17:40 | links
 
laigan zandartu cope man nav necik tuva, tomēr, manuprāt, labākais Makšķerēšanas Noslēpumu raidījums :)
4.augusts 2010, 21:23 | links
 
Normāls Zivniex ;))))
4.augusts 2010, 21:25 | links
 
forši, saprotami visu pastāstīja, jautājumiem vairs nevajadzētu būt :)) tik tin viņš tā nedaudz savādi :)
4.augusts 2010, 21:30 | links
 
Man bičiņ savādāks piegājiens uz dzīvo ,būs jānomēģina Zivnieka piedāvātais.Usmā 12 metros parasti izmantoju īsos kātus un ziemas sardziņus.Viens jautājums ,kā uzvedīsies pludi ja būs pūtiens un viļņi ,kādi bija šodien ??
4.augusts 2010, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager