TV raidījumi

Jā, tas man arī baigi iekrita acīs ! Tas niķis mēdza piemeklēt pēc inerces spolēm daudzus.....Raidījums labs !
4.augusts 2010, 21:34 | links
 
Tas saucās- velku uz sevi.Reiz runāju ar vienu matadoru kurš tina tieši tā pat.Atbilde bija vienkārša -zēni jūs jau nepareizi tinat ;DDDDDDDDD
4.augusts 2010, 21:37 | links
 
Raidijums laps 2 vērā ņemamas atziņas un knifus saskatīju Paldies ;))
4.augusts 2010, 21:38 | links
 
gribēju iemest lūriņu,bet nesanāca.kad un kur var ielūrēt atkārtojumu?:)
4.augusts 2010, 21:51 | links
 
Raidījums pa pirmo,inercenei liels spēks:))
Vajdzētu ar zivniekam ar kādu bairīti pieziepēties uz zandartcopi:)
4.augusts 2010, 21:52 | links
 
tere uldeens
ko tur ziepēties.tev tak suseds Brālītis pārzin to lietu.kā nekā Zivnieka labā roka.ja ne copē tad dropē!:DDD
4.augusts 2010, 21:54 | links
 
uldeens
ja nemaldos tad exklusīvā vieta gastercopmaņiem vēl brīva.tas ir vnk ekšn pasāciens,ar visām atrakcijām!:)))
4.augusts 2010, 21:56 | links
 
Brālītis jau pa kluso aizlaiž un pēc tam tik varoņdarbus atstāsta,a kad sarunā laist tad laiks sūdīgs, vējš ne tāds u.t.t.:))
4.augusts 2010, 21:56 | links
 
Mans jau vairāk 5-dien ja sanāks ātrāk sastrādāt darbus uz to līci pie saulkrastiem laist un ašukiem iedot pa šmauli, lai ir ko nokūpināt pie alus
4.augusts 2010, 21:59 | links
 
Uldeens nemuldi - es vienmēr gatavs copei.Paskatos mākoņos -ja tur suņa siluets tad uz Gauju ar Larosu,ja mucas forma kā manai kūpinātavai -tad uz ašukiem,ja tava seja -tad uz zanderiem :)))
4.augusts 2010, 22:56 | links
 
Kur to raidījienu netā var redzēt - kaut kā noluņoju :(((
4.augusts 2010, 22:58 | links
 
 
Tur jau vēl tas raidījums nav !
4.augusts 2010, 23:23 | links
 
man ar patikaaas raidijums vakar;) Zivniekam aplausus studijaa!
5.augusts 2010, 08:05 | links
 
:) vakar vakarā biju copē, tamdēļ savu debiju pa TV nemanīju!!! par to manu tīšanu - :D :D :D tieši tā inercenei liels spēks, un es vienkārši nevaru (varbūt arī negribu) iemācīties pareizi.
Bums par tiem 12m un viļņiem, nezinu vai šito parādīja, bet teicu, ka ja ir lielāks vilnis, tad dziļumu vajag uzstādīt (priekš tāda dziļuma un pūtiena) vismaz metru pa virsu, tad pludiņš smuki gulēs un vilnis viņu projām nekur nenesīs!
operators solīja, ka šodien vajadzētu būt arī netā raidījumam - pašam nagi niez sevi ieraudzīt :DDD
5.augusts 2010, 08:37 | links
 
To Zivnieks
Tere!
Kāda mārutka dēļ lieto pludu?Lieka pretestība,lieks piņķeris.Tici,bez pluda rez. krietni uzlabosies.Spoles loks atvērts.Auklas iztīšana signalizē copi.
Za ribalku!
5.augusts 2010, 09:10 | links
 
LBruno
Tā ar ir darīts (tā īstenībā arī sāku dzīvā copi uz enkura) bet pludiņš man tīk labāk un copes ir krietni rezultatīvākas....katrai ūdenstilpnei savi knifi....man tā cope notiek diezgan ilgi un pēc pluda ieraugu pareizu mirkli, kad dot pa šmauli, a ar to lociņu ir tā, ka pašu copi neredzi, bet redzi tikai to vai viņš velk, vai nevelk - a tas man neder.... bieži vien cope notiek tā, ka šis nemaz nekur nevelk (vilks vilks, nevilks nekur ēdīs tepat) :DDDD un ēd uz vietas ar pludu to redzēt var a ar to gruntenes principu nifiga :))) un protams, arī estētiskais baudījums, nu ļoti man patīk kā tā copīte uz pluda izskatās :)))
5.augusts 2010, 09:16 | links
 
Es esmu tas , kurš vakar iztraucēja Zivniekam noskatīties savu TV debiju . Vakar tika pielietoti abi paņēmieni , gan ar pludiņu , gan ar grunteni , un abi rezultatīvi , bet ar pludiņu man patika vairāk . Ar pludiņu var redzēt katru kustību , kā viņš paņem , kā velk , kad apstājās , kā ierij , pēc pludiņa trīcēšanas man pat likās ka var redzēt kā viņš to mailīti kožļā , precīzi zini kad jāpiecert . Uz gruntenes tas vairāk notiek uz minēšanu . No sākuma mēģināju džigot , rezultāti izpalika , vēl viens kolēģis uz drop šota vienu dabūja gan . Man vakar 5 kaulaģimi , 2 skaistuļi , 3 zemmēri .
Paldies Zivniek , par skaisto copi !
5.augusts 2010, 10:12 | links
 
Gintsgg cope bij tāpēc ka noteikti ielējāt laivā aliņu -ja tas smaķis Z laivā nav tad cope ir švaka....vēl var maili iemērkt alutiņā...tad ar labāk ņem :))) Par cik es nedzeru aliņu -parasti tikai izgāžu kāda nolikto pudeli -copes ir retāk.
5.augusts 2010, 10:22 | links
 
Brālīti , protams ka alus mums bija līdzi , es paņēmu Brengulīti , Zivnieks Tervetnieku un viss notikās , bet iznāk ka Tevi ir bīstami ņemt uz copi līdzi , izliesi visu alu , ko tad ? Kā ezera vidū novērsīsi šito skādi ?
5.augusts 2010, 10:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager