TV raidījumi

Urmas vai tiešām zandarts dzīvo ņem savādāk kā gumijzivi dropšotojot. Tur taču arī ir variants, kad mānekli kabina aiz gumijzivs nāsīm ar parastu āķi, un tāpat zandarts ierij visu mānekli un uzķeras uz āķa. Ja jau dzīvo zandarts ņem pa vidu, tad tur arī būtu jāsprauž āķis un problēmu piecērtot nevajadzētu būt.
7.augusts 2010, 22:29 | links
 
AndrisABC, Tu kādreiz kaut kam arī piekrīti??:))
Kritiskāk noskaņotais makšķernieks, mūžīgais opozicionārs:D
7.augusts 2010, 22:33 | links
 
AndrisABC: Te gan uzreiz jāpiebils, ka uz dzīvo makšķerēju ļoti reti un tikai līdakas, tāpēc varu arī kļūdīties.Kāpēc jārunā par tēmu,ko pats nejēdz,tākā deputāts.
7.augusts 2010, 22:34 | links
 
Guntarskl, kāda jēga runāt par kaut ko ja man tas jautājums ir sprotams un es piekrītu visam kas rakstīts? Uzrakstīt forumā es visvairāk piekrītu Zivniekam? Super foršs raidījums bija Zivniek? Jā raidījums bija labs, bet forums manuprāt ir vajadzīgs , lai makšķernieki varētu dalīties ar pieredzi, lai varētu noskaidrot kādus sev nesaprotamus jautājumus, lai kaut ko iemācītos. Mājot ar galvu to izdarīt nevar.
7.augusts 2010, 22:43 | links
 
AndrisABC, ko taisnojies?:)
Es gan runāju tikai par lietām kuras saprotu.
Mēģinājām Zivniekam ierādīt DSu...būtu dabujis vairākus, betttt, es jau savu versiju par āķiem izteicu, tik atbilde bij, eeee būs jau labi. Tāpēc ar savu vectēva ierādīto sistēmu arī veiksmīgi makšķerē. Un tā tam būs būt:)))
7.augusts 2010, 22:52 | links
 
Un gudri spriest pa kamasutru,kā večukam, kas pat ar viagru neko nespēj gan ir forši.Tu laikam māci gan zobārstu,kurpnieku un pavāru kā darbs darāms,tev taču nav pieredze,tad kāpēc runāt par lietām ,ko pats nejēdz.MAN PATIKA RAIDIJUMS !!!
7.augusts 2010, 22:53 | links
 
Labs makšķernieks manuprāt ir tas kurš domā kās notiks, ja es izdarīsū tā un kas notiks, ja es izdarīšu šitā. Un piedevā arī spēj pareizi izdomāt. Gan jau pienāks tā diena, kad arī Zivnieks sāks ekspermentēt. Funktieris čalim strādā. Bet nu laiks uz čučumuižu, rīt agri jāceļas. Ne asakas visiem.
7.augusts 2010, 23:01 | links
 
Kapēc Andrim liekās, ka Zivnieks nekad neko nav eksperimentējis, pārbaudijis, pamainijis??? Esi ar viņu runājis?
7.augusts 2010, 23:06 | links
 
Andri abc nepareizs domu gājiens - meklēt otru pusi !!!!Kādu nafig otru pusi -mācīt zivnieku ??? Priekš kam? Katrs kas esam copējuši ar viņu vai nu no viņa kaut ko iemācās vai pārņem līdzīgu tehniku vai dalās savā un copē savā stilā.Esmu mēģinājis zivnieka tehniku-pagaidām nesanāk ..viņam ķeras,man neķeras-sistēmas pilnīgi vienādas....??? Nu ķeras viņam tie zandarti !!!!Man toties sanāk paša izdomāts hibrīds starp DS un dzīvās kombināciju vai vēl tā saucamā "Valmieras sistēma". Galvenā raidījuma jēga bij ka viņš labi pazīst to zivi un viņas kaprīzes un ja to ņem vērā tad uz jebkuru tehniku viņas ķeras ....UN pats galvenais - viņš ir forš džeks.
8.augusts 2010, 00:22 | links
 
Ko nu puikas plēšās :)
Saklupāt AndrimABC kā šakāļi pie rīkles ;)
Uz jautājumu par nerealizētajām copēm tā arī atbildes nebija. AndrisABC zin par zandartiem daudz un dikti. Salīdzinājums ar līdaku copi gan tāds jancīgs bija ;) Es no savas pieredzes atkal atļaušos nepiekrist par kāta un piecirtiena nesvarīgumu! Vēl, kad zive bija dzīva, gandrīz sarunājām ar AndriABC kopcopi Daugavā - mēs ar DS, viņš ar savu pieredzi. Prognozēju, ka teicams pasākums būtu! Būs man sīka vaļa, gan jau pacopēsim :)
Mani atkal interesē, cik tā dzīvā novelk, ja šitā caur abām ļerbām izdur āķi?
8.augusts 2010, 00:39 | links
 
kilka
par tukšajām copp jau rakstiju!:)
usjo.maucu kaulģīmim feisā ielūrēt!:)
8.augusts 2010, 03:55 | links
 
Konkrētajam ezeram un apstākļiem tāds paņēmiens,kādu pielieto Zivnieks,noteikti ir labs.Viņš jau ir izkodis tās zandartu uzturēšanās vietas,2x skatījos un tā nesapratu ,kāds tur bija dziļums.Usmā ķeru tikai ~8 metri un dziļāk.Borta makšķerīte ar lielu sardziņu,liela mormiška,dzīvais uz āķa.Tukšo copju salīdzinoši maz,jo visu laiku ir kontakts ar ēsmu.Otrs kāts ar pludu.Un labākā cope parasti,kad ir mērens vilnītis,tad vēl laiva to mormišku(džigu) cilā vertikāli,nav pašam jāspēlē.
8.augusts 2010, 07:49 | links
 
Guntar, nesaprotu tavu uzbraucienu, te ir citāts no tava komentāra 7.augusts 2010, 22:52"betttt, es jau savu versiju par āķiem izteicu, tik atbilde bij, eeee būs jau labi. Tāpēc ar savu vectēva ierādīto sistēmu arī veiksmīgi makšķerē. Un tā tam būs būt:)))" tā ka neredzu nekā aizvainojoša vārdos "sāks eksperimentēt", it kā runājām par diezgan konkrētām lietām nevis vispārīgi.
8.augusts 2010, 16:33 | links
 
AndrisABC , vai Tevi nomoka mazvērtības kompleks , nu ko var ņemties par lietām , par kurām ir viss izrunāts . Katram ir savas metodes un katrs ķer tā , kā uzskata par pareizu . Nu nebūs tā ka visi ķers tikai tā kā Tu liksi . Nekad nepiekritīšu ka Tavas metodes ir labākas par Zivnieka , kamēr pats personīgi nebūšu redzējis un pārliecinājies ka tas tā patiešām ir .
8.augusts 2010, 17:15 | links
 
Kur NG raidiijumus var noskatiities ?
8.augusts 2010, 17:49 | links
 
Šeit pat zemāk paskaties un atradīsi .
8.augusts 2010, 18:01 | links
 
Gint, tu starp rindām lasi vai kā? Kurā vietā es apgalvoju, ka manas metodes ir labākas? Pārsvarā lielākajā daļā copes reižu makšķerēšana uz dzīvo būs rezultatīvāka. Es tikai norādīju, ka Zivniekam ir ļoti daudz nerealizētas copes un, ka es viņa vietā mēģinātu kaut ko mainīt. Tāpēc jau ir forums, lai tādas nianses izrunātu ar citiem. Ja jūs to uzskatat par nevajadzīgu, nav taču spiesta lieta piedalīties diskusijā. ES un daudzi citi makškernieki labprātāk palasītu komentārus, kur citi padalītos ar savu pieredzi. Es piemēram cieta kāta vietā pirmkārt liktu uzsvaru uz pīto auklu un asu, maksimāli tievas stieples āķi (saprāta robežās). Teiksim paņemot pīto auklu pirkstos tajā brīdī kad zanders velk ēsmu projām ar laiku makšķerniekam vajadzētu just, kas notiek ar ēsmu zandera rīklē.
8.augusts 2010, 19:29 | links
 
Par ko te kašķis??? Par labākām metodēm?? Nu tad ziniet - manas metodes ir vislabākās! Vot! Tā, tas nu būtu skaidrs.:D
8.augusts 2010, 19:41 | links
 
Boroda , tev sen bija laiks kopā ar Brusi atbraukt pie manis un parādīt savas vislabākās metodes dzīvajā .
8.augusts 2010, 20:28 | links
 
Abc vienā lietā tev piekrītu par to aso āķi.Es lietoju uz zanderiem mosquite (kaut kā tā tie āķi saucas -oranžs iepakojums) āķus.Tievi,mežonīgi asi..tikai padārgi (2,6Ls 4 āķi) bet super labi.Viņi ir salmo bodēs,viņiem ir stieplītes - zāļinieki.stieplīti norauju .Labākus un asākus āķus par šiem vēl nav nācies sastapt.Es jau Zivniekam ilgi solos kādu iedāvāt - domāju ka tas protams varētu samazināt tukšās copes.
9.augusts 2010, 00:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager