TV raidījumi

Brālīti , Tu man arī sen kaut ko soli .
9.augusts 2010, 00:34 | links
 
AndrisABC
kā jau te kungi teica, tad esmu izmēģinajis viskaut ko un dažādās variācijās....
par tukšajām copēm - godīgi sakot pats īsti nesapratu kamdēļ tās bija tik daudz, kā jau te teicu tā man bija švakākā cope šogad, jo bija salīdzinoši daudz tukšās copes attiecībā pret noķertajām zivīm! Par to kamdēļ es izmantoju tādas un šitādas auklas, āķus, kā es meklēju vietu un vēl ļoti daudz sīkumus kamerai izstāstīju, bet raidījums ir tikai 26 min un tajā visu to salikt iekšā ir neiespējami....tā kā raidījums tika plānots filmēt par pludiņu, tad arī par to stāstīju, parastā copē, tik smukā laikā būtu izmantojis citas sistēmas un uzpariktes...arī par āķa spraušanas vietu stāstīju, bet...esmu āķi spraudis gan mugurā, gan ar 2āķu sistēmu vienu priekšā otru pakaļā utt...bet ļoti izteikti samazinās copju skaits, tās gan paliek rezultatīvākas, bet mazāk, tamdēļ es izvēlos vairāk, bet mazāk rezultatīvas...jo man pašam dikti patīk skatīties, kā tas pludiņš danco....ak jā un pats galvenais - katrai ūdenstilpnei ir savas īpatnības un katrā vietā tā copīte ir jāatkož, sorry ja nepatika raidījums, bet es tā ķeru un tā arī turpināšu ķert :))))
9.augusts 2010, 08:47 | links
 
tere Zivnieks:)
neķer kreņķi.te,tāpat kā visur LV.ka tik kādam iekost,kādu noriet utt.
ķērām,ķeram un ķersim kaulģīmjus.lai tak katrs atrod sev piejemamāko variantu',kā šamos savaņģot!:)
9.augusts 2010, 09:06 | links
 
Gint par vēdzelēm viss paliek spēkā bet par sapaliem....darīsim ...zivnieks vainīgs-saslimdināja ar tiem zanderiem ,,un vēl tie ašuki kas visu laiku līcī ķeras-nekēdi nesanāk tos sapalus pamocīt:))))
9.augusts 2010, 09:10 | links
 
Brālītis.un kur nu vēl suņa pastaigas,pļāvēja remonts,kaķa nomierināšana utt:DDD
kad laidīsim uz copp???
domāts lotes savaņģot!:)))
9.augusts 2010, 09:12 | links
 
Kad sāksies Lotu cope - tad mani toč izrakstīs no mājasgrāmatas :) Tā man mīļākā cope. Tumsa,ugunskurs,zvaniņi...cita dimensija.Brauksim tur pat kur pagāšgad - cik zinu tas tilts aiznests ar lielajiem plūdiem,būs tajā galā jāmeklē kāds jauns medību lauks.Baigā kompaška jau sāk veidoties - lai Kl jau sāk gādāt malku pirtiņai - pie viņa mājas ar labas vietas :)
Paldies ka atgādināji par pļāvēju - tūlīt jāved uz remontu .
9.augusts 2010, 09:25 | links
 
Bralitis
Tu jau zin, es ar uz kādu reizi piebiedrošos :)))
9.augusts 2010, 09:35 | links
 
Brālīti, zināma tā jūsu nokļūšana citā dimensijā. Null komā zīben un paverās jauni apvāršņi, iespējas un paralēlās pasaules.
:)))
9.augusts 2010, 09:44 | links
 
Kungi, par tēmu tukšās copes, vienīgais, kas izteica pareizo domu bija urmaas. ļoti daudz mazo zanderīšu, kuri paķer aiz astes un tad iedomājas ka var apēst, Zivinieks ķer uz ''Jūtām'' kā rezultā jū pašu mazāko izmaiņu tur apakšā un arī copi. Uz savādāku sistēmu mēs i to copi nemaz nepamanītu, jo zanders ir tramīga zivs.
Te nav ko plēsties.
Man uz līdzīgu sistēmu ir krietni mazāk copju, bet praktiski visas piecirstas, ja turētu auklu rokās, iespējams būtu līdzīgi kā ziviniekam, bet lielaas straumes deell, tas ir apgruutinossi.
9.augusts 2010, 09:55 | links
 
Sveiki Zivniek. Diezgan neauglīga diskusija sanāk, bet vienalga mēģināšu turpināt. Kā ju iepriekš rakstīju, man radījums patika. Beidzot ar NG raidījumu parādīšanos ir parādījusies jēga, beidzot tiek rādīta gan tehnika, gan taktika, gan iemesli. Ir grūti par kaut ko spriest, ja visi piemēru nevar apskatīt. Tavā raidījumā beidzot ir šie piemēri un šeit būtu labs pamats copes procesu, tehnikas analīzi, apspriesšanai. Diemžēl daudzi kritiskas piezīmes uztver pārak personīgi, kā viņu zināšanu un mācēšanu noniecināšanu. Man cope ir radošs process, cenšos saprast kāpēc kaut kas notiek ne tā kā es vēlos. Un rezultātā, tāpat kā visi šad tad noķeru kādu zivi. Bet ne par to saruna. Tie āķi manā uztverē raudas nāsī izskatījās diezgan monstrīgi, bet ir makškernieki, kuri izmanto vēl lielākus āķus un vēl divžuburus un arī noķer zivis. Sliktas copes dienās dzīvajiem esmu izmantojis trijžubura āķus, kuriem nokniebj vienu žuburu. Trijzuburis tāpēc ka lielāka izvēle izmēriem, resnumam, kvalitātei. āķi ar vienu žuburu sprauž dzīvajam mugurā tā lai otrs žuburs piegultu dzīvā sanam. Vienīgais jāievēro lai smaguma centrs zivij paliktu priekšā, lai metiena brīdī āķis nesagrieztos. Parastu locīto, nemetināto divžuburi var izvērt caur zivs žaunu un nostiprināt ar mazu vienžubura āķīti aiz muguras spuras zivs muguriņā. Aukla skaisti paliek pie zivs astes. Dzīvo gan biežāg jāmaina. Pavada 0,18-0.2 flurakarbons, ja nav zacepu, pareizi mezgli uzsieti, pilnīgi pietiek arī lai piecinieku izvilktu. Ņemot vērā iepriekšējo diskusiju uzreiz piebildīšu: nevinam nesaku ka tā ir jāmakškerē visiem. Ar garāku kātu un pīto piecirtiens sanāktu krietni īsāks un patīkamāks. Esmu copējis kopā ar makškernieku kurš pēc kārtīga piecirtiena iztaisnoja apmēram milimetrīgas stiep āķi līņa mutē. Ja kāds nepiekrīt tam ko rakstu, gribētos izlasīt kāpēc viena vai cita metode nav pieņemama nevis sagaidīt maucienus pa šmauli.
9.augusts 2010, 10:19 | links
 
Sianāzi, man gan liekas, ka ar mono auklu un tik lielu pludu par vismazāku izmaiņu jusšanu tur lejā var spriest tikai nojausmu līmenī. Pie šādas maksķerēšanas tehnikas manuprāt pietiktu ar vieglāku slīdošo pludu, kurš stiprinās pie pluda apakšas. Neredzu vienkārši vajadzību vērt auklu cauri visam pludam. Visa sistēma vieglāka un jūtīgāka paliktu.
9.augusts 2010, 10:34 | links
 
Andris ABC
tava piedāvātā variācija,pludiņa nostiprināšanai,nenostrādās!!!
1.līdzko zanders stieps prom,tā pluds būs zem ūdens,
2.pie stiprāka vēja būs identiski.tas tāpat kā straumē.
tikai tāpēc auklai IR jāiet CAUR pludu!!!
:)
9.augusts 2010, 10:37 | links
 
AndrisABC
kā jau teicu - dažādas ūdenstilpnes, dažādas īpatnības!! par āķiem - jau minēju - esmu licis gan divžuburi, gan trīsžuburi, gan priekšā, gan pakaļā un vēl viskautkā! Bet esmu nonācis pie secinājuma, ka šāds vienžuburis strādā labāk. Normālā copē liekas, ka kādus 80% copju es realizēju. Ja runājam par kātiem - man pašam ir neērti sēdēt laivā ar garajiem kātiem, tamdēļ sēžu ar īsajiem spiņiem, ja runājam par cietumu - tad te arī esmu sapratis, ka ar cietu kātu ir efektīvāks iecirtiens, zivi gan vilkt nav tik patīkami, bet piecirtiens sanāk labāks. Par auklu - pilnīgi pareizi, ka var likt 0.2 mono vai FC pavadu, to raidījumā neizdariju slinkuma pēc, bet tas pat būtu pareizi, es ganm, ja lieku pavadu, tad 0.25 mono.
9.augusts 2010, 10:39 | links
 
Urmas, nesapratu kāpēc pluds būs zem ūdens, auklas lauziena leņķis abiem pludiem idenisks neskatoties uz stiprinājuma variantiem. Laižotn auklu caur pludu slīdes pretestībai vajadzētu būt vēl lielākai. Bet tālāk jau viss atkarīgs no bluda celtspējas.
9.augusts 2010, 10:54 | links
 
AndrisABC
Par pludiem - Urmaas pareizi pateica - sākotnēji ar sāku ar tādiem pludiem, kuriem aukla iet tikai caur pēcpusi un nekā laba tur nav, ja ir lielāks vējš, tad pluds tiek piecelts gaisā ka maz neliekas un tad vējš to nes projām, tamdēļ tādus pludus ar kuriem strādāju esmu atzinis par labākajiem. Ja gribi likt vieglāku pludu - droši, bet tad maile viņu spēs padancināt un tas man arī dikti nepatīk, man patīk tā, ka ja pluds kustās, tātad kāds viņu mēģina apcierēt :)))
9.augusts 2010, 11:01 | links
 
AndrisABC
Acīmredzot tev maza prakse ar dažādiem slīdošajiem pludiem!!!
1.pamēģini uzstellēt pludu pēc savas metodes un ar spoli pietīt auklu.
2.pamēģinu uzstellēt pludu pēc Zivnieka metodes un pietīt auklu
3.redzēsi pluda uzvedības starpību.
1-variantā pluds vnk grims.2-variantā pludu tākā cels ārā.vot i izskaidrojums-kāpēc Zivnieks lieto slīdošos,kuriem aukla iet caur pludu nevis tipa vaglerīšiem.netici-pārliecinies!!!
:)
9.augusts 2010, 11:07 | links
 
Ir ko ņemties tagad :))) Neesmu zanderus uz dzīvo ķēris, bet ja liek analogus ar līdakam , tad var gadīties ka no 6 copēm tik vienu var izvilkt, jo apakšā baksta gan asari gan līdaciņas ....Vienā vietā viena sistēma derēs labāk nekā otra, viena vietā ir lielas cerības noķert padsmit smagu zivi otrā spiež uz knapi mēriem, jo lielākas ir liels retums... tas kurš tajā ūdenskrātuvē maksķerē dienu dienā zinās visus knifus daudz labāk, nevis tas kurš divreiz tur āķi iemērcis ...
9.augusts 2010, 11:10 | links
 
Zivniek , jā Tev ir interese par vēdzelēm , es Tevi rudenī aizvedīšu uz savām vietām , kur vēl nekad bez vēdzeles neesmu palicis .
9.augusts 2010, 12:47 | links
 
Ble, kā šitā tēma ...
Un vispār, Zivniex, šitas raidījums bija galīx ūc :PPP
...., jo neparādīji 1/2raidījuma garumās, kā barība jāmaisa :DDDDDDDDDDD
9.augusts 2010, 12:52 | links
 
Andris ABC , tad , kad mēs ar Zivnieku bijām kopējā copē , man bija pītā aukla un florkarbona pavadiņa , un ar visu to Zivnieks noķēra 3 reizes vairāk par mani , tā ka tomēr meistarībai ir viss lielākā nozīme . Es vispār domāju ka man bija tikai iesācēja veiksme .
9.augusts 2010, 12:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager