TV raidījumi

Tu runā par to raidījumu kuram zivju fonds iedala naudu un kurš tiek filmēts ar fotoaparātu?
26.jūnijs 2010, 11:48 | links
 
Bebrs - tieši tas pats raidījums :DDD Es arī īsti neiebraucu... tas ka garā nabagi tie cilvēki ir skaidrs, bet ka tik nabagi, lai slaktētu šitādu lērumu gaļas... Protams, var jau brēkt, ka nepaņēma pat atļautās 10... taču jej bogu nesaprotu... kādēļ Zivju fonds finansē raidījumu, kurā netiek popularizēts ķer un atlaid princips. Kaut parādījuši vienu atlaistu līdaku. Cik varēju saprast, neviena no tām līdakām nebija dziļi ierijusi... vienai otrai āķis bija no ārpuses ieķēries... tad kas liedza atlaist zivis... Es saprotu Zveju... viņš jau faktiski copēt nejēdz un šitāda ļapota viņam negadās bieži. Tad nu roki kāji putrā iekšā un tik strēbt un kabatās bāzt... bet Eglīškungs ... viņš taču ķer vienmēr... viņš taču māk zivi noķert pat tad kad citi neķer... viņam ta priekš kam?... Ha... un tā saudzīgā izturēšanās pret zivīm :D Izbrauc laukā, paņem līdaku rokās... a šī vēl kustās...
26.jūnijs 2010, 12:55 | links
 
Mirtin
Tev skauž? :) :)
26.jūnijs 2010, 13:13 | links
 
Bebrs - protams:D es pats nejēdzu noķert, tāpēc skauž :D
26.jūnijs 2010, 13:24 | links
 
Mirtin
Jāvaido konkurence. Es ar fočuku filmēšu kā Tu ķer un laid vaļā. Tad Tu filmēsi kā es ķeru un bāžu ķešā. Lai ir alternatīva :)
26.jūnijs 2010, 14:53 | links
 
Bebrs, jā par to raidījumu ir runa ....pašam raidījumam jau visu laiku nebija ne vainas, bet pēdējais gājiens ar to zivju kaudzi un fočiku arī likās tāds jokains:).Tā varētu rīkoties kāds amatieris savam priekam, bet ne jau profi!
26.jūnijs 2010, 16:13 | links
 
BUKS - Zveja nav profs, viņš no copes neko nejēdz. Savukārt viņa pavadonis gan ir profs :DDD
26.jūnijs 2010, 16:48 | links
 
Izlasot pēdējos astoņus komentārus par šodienas zvejas raidījumu, secināju, ka šeit apspriežas tīri latvieši - profesionāļi, raidījuma veidotāji, zivju gaļas neēdāji, likumpaklausīgie- aš vemt gribas. Uztaisiet savus raidījumus un tad izlasīsiet komentārus no citiem- būs patīkami? Ja jums šie raidījumi nepatīk, neskatieties! Visu cieņu makšķerniekiem!
26.jūnijs 2010, 18:17 | links
 
Raidījums tīri laps. Pat ļoti laps. Man patika. Un tas, ka izlīdzējās ar fočuku, kad kamera islādējās, SUPER. Problēmu atrisināja. Un kadrus arī smukus ustaisīja.
Un ja nebūtu teikuši, ka ar fočuku filmē, daudzi arī nepamanītu ;)
Bet par ..., manu attiexmi par tēmu C&R taču zinat, vai ne. Baigi smuki taču isstās, kad zives laiž vaļā :)))))
Vispār EZ raidījumi man patīk. Atkārtoto sižetu daudz mazāk nekā ..., un barību jaukšana man arī diezko ...
Un jautrs EZ arī ir :))))))))))))
26.jūnijs 2010, 19:05 | links
 
Raidījumam maksā zivju fonds kurā ienāk naudiņa par manu un arī Mirtina MK naudu. Par profesionalitāti neliecina kaut vai tas ka nevar paņemt rezerves aklumatoru, priekš kam tad ir makšķerēšanas noteikumi? Cemetrētas zivis jātlaiž(gan Baltezera līdakas gan Simpsona laši), utt. Kāda "mārutka" pēc tad noteikumi ir? Lai mekšķernieki ievērotu bet raidījumos var rādīt ko grib?
Zvejas raidījumi man nepatīk galvenokārt stila dēļ, varbūt krievalodīgā auditorija to saprot. Ļoti patika Vērpes raidījumi, tagad NG ir labi uzsācis, ka tik neizšauj pulveri:) Tpfu, tpfu, tpfu...
26.jūnijs 2010, 22:21 | links
 
Bebrs, Tu kautkāc zanūdisx paliec :)))
Pričom tur cemmerēšana pēdējā raidījumā? Kad imetā būs raidījums ielix, attiecīgo minūti nopublicēsi? Iet runa par pēdējo, nevis lašiem :))))
Un vispābā, ja rausti (jerko / twitcho), tad gadās, ka paņem priekšējo āķi, bet uzraujot pakaļējais zivē ieķertas. Un isvelkot priekšējais iskrīt.
Cik zinu, kad šito EZ filmēja, tad Silvestrs (operators) nebija uz šito Baltezera žoru pieejams. Nu, izlīdzējās, kā mācēja. Super.
Un vispābā, kas man par daļu :P
26.jūnijs 2010, 22:34 | links
 
cilvēkiem gaume atšķiras,kuram tievas kuram apaļas!:)))
tā kā par gaumi nestrīdas.gribat skataties raidijumus par copp,negribat skatieties raidijumus ne par copp!gaumes lieta!!!:)
26.jūnijs 2010, 22:34 | links
 
Grieseejs
Tu laikam gribi ar saviem apgalvojumiem panākt,lai vobleriem,džerkiem utt būtu atļauts tik vienu āķi izmantot???vai tad jau nepietiek tā IDIOTISMA par šērsenēm?
:)
26.jūnijs 2010, 22:37 | links
 
Urmaas :)))))))))
Tik vēršu usmanību us dažiem komentiem, kas ...
... sucks, aptuveni ;)
P.s. Tas aisliegums arī "sūkā" ;)
26.jūnijs 2010, 22:51 | links
 
MIRTIN...
necepies tik traki...
pašam ar tak šaizes sanāk...D.D.D.
26.jūnijs 2010, 22:54 | links
 
apmēram pēc cik ilga laika tas raidījums varētu parādīties netā un kurā adresē?
27.jūnijs 2010, 12:43 | links
 
šodien ielikts --> http://www.vobla.lv/videos/56/zveja-28.05.2010
29.jūnijs 2010, 20:30 | links
 
samelojos laikam, tas ir maija raidījums :) nu bet vobla.lv ir zvejas raidījumi...
29.jūnijs 2010, 21:57 | links
 
tagaqd gan ir arī īstais! :)
30.jūnijs 2010, 20:17 | links
 
makjtvaju gaidiiju raidiijumu a tur atkaartojums :((((((((((((((
30.jūnijs 2010, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager