Materiāli pašizgatavotiem mānekļiem.

Kur un ko no paštaisītu mānekļu izejmateriāliem var iegādāt???
es izmantoju smagajiem-copes veikalos ir atsvariņi olīvītes forma. pirms lapiņas- atkarībā no lieluma stikla pērlīti vai divas.lapiņa griež arī PA straumi. Gaujai smagākie 30gr rudenim:)
7.jūnijs 2010, 10:33 | links
 
Šeibas meklējiet ar elektrību-elektroniku saistītās iekārtās un darbnīcās.
7.jūnijs 2010, 10:24 | links
 
Tur montējot vajag daudz virpotu detaļu,ja nav ko pielāgot ,tad ir grūti.Kad strādāju KRRR,nebija problēmu;uzstādīja uz virpošanas automāta un serdeņi,konusiņi bira kastē...maini tikai stieņus.Pareiza izmēra konusiem ir ļoti liela nozīme labai rotācijai!
7.jūnijs 2010, 10:20 | links
 
esmu izmeklējies tādas šaibiņas nevaru atrast ,kādreiz bija!
7.jūnijs 2010, 10:15 | links
 
es nopirku jaxon tadu palielu un pasmagu. man patīk!
7.jūnijs 2010, 10:14 | links
 
arī labi biju domājis par akkis teikto :)
7.jūnijs 2010, 10:13 | links
 
arī labi! ;))
7.jūnijs 2010, 10:12 | links
 
smagie MEPPS labi maksā! daudz jau viņus nevajag,bet 2-3 noraujot reizi 2nedēļās padārgi!
7.jūnijs 2010, 10:12 | links
 
Stiprina ar saplāksnītēm(šeibiņām) plānām,aploka ap asi un saspiež,iever lapiņas caurumiņā....ja ir sagataves gatavas,tad tā lieta iet veikli.
7.jūnijs 2010, 10:10 | links
 
paldies par info! mēģināšu uzmeistarot kko labu.
ar tām cilpiņām... es pamēģināju no skārda izgriezt un izurbt mazus cauruminus. tikai tad lapiņai jataisa liels caurums lai var uzvert to skardu
7.jūnijs 2010, 10:09 | links
 
Der kapars,bronza,sudrabotie un t.t.Biezums-apstrādāt jau nav problēmas,bet vieglāka-plānāka lapiņa labāk rotē.Tikai materiāls nedrīkst būt mīksts,lai nedeformētos.Mēs agrāk štancējām,tagad jau neatmaksājas,tikai paša darbošanās prieks.
7.jūnijs 2010, 10:04 | links
 
Sileniex=protams!! 4,0-0,8mm es domāju lapiņas biezumu! vienīgais lapiņas stiprināšana pie drātiņas-- man sen iedāvināja oriģinālās cilpiņas pagaidām iztieku ar tām. Tev jādomā kāds risinājums!
7.jūnijs 2010, 10:00 | links
 
sk!. kapars der?
7.jūnijs 2010, 09:49 | links
 
Sileniex=krāsainais metāls/ pārsvarā 0,4-0,8 lielajiem var nedaudz vairāk. ja biezāks būs grūti apstrādāt!
7.jūnijs 2010, 06:25 | links
 
ozo=3mm būs pa biezu. lielajiem vobleriem meklē 2mm mazajiem pietiek ar1mm.lai veidotu lāpstiņas formu es izmantoju celtniecības fēnu DWT HLP-2000KL , bet viņi ir dažādas markas.lapiņas formu taisu ar smirģelīti kam uzlikta flekša ripiņa tas atvieglo darbu.
7.jūnijs 2010, 06:14 | links
 
no kada materiaala jus taisat rotiniem lapinas?
6.jūnijs 2010, 20:56 | links
 
Par vobleriem - ir doma mēlītes taisīt no 3mm organiskā stikla (to var karsēt un veidot arī formu), kāds tā dara? ir pietiekami izturīgs?
6.jūnijs 2010, 20:33 | links
 
kaats> pats esi viena milzīga kohma(īpaši palasot pļūtīšanu foruma neskaitāmajās tēmās). Es runāju par vobleru gatavošanu, kuri nu ir pieejami veikalos kādus vien sirds kāro, visdažādākajās variācijās. Bet lielos roterus es pārtaisu viena iemesla dēļ- tādi atviegloti ar putuplasta serdi nav nopērkami.
5.jūnijs 2010, 00:05 | links
 
Vēl viena kohma:

Sulla:
"Bet vai atmaksājas mūsdienās pašam taisīt voblerus, ja ir tik plašs piedāvājums veikalos?"

Atbild Sulla:

" Pasen man sadabūja paziņa no tā veiča kuru minēja akmens, vēl stāv ritulīts, daudz gan vairs nav palicis."
4.jūnijs 2010, 23:58 | links
 
Pasen man sadabūja paziņa no tā veiča kuru minēja akmens, vēl stāv ritulīts, daudz gan vairs nav palicis. Izmantoju jau paretam tik, kad pārtaisu lielos mepus ar putuplasta serdi, seklajiem ezeriem kā Kaņieris, lai lēnāk grimst ;)
4.jūnijs 2010, 23:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager