Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
eMKa vot par tiesiibaam tev taisniiba. Tagad jau nedod dies inspektors ne taa paskatisies uz tevi un shams veel pats dabuus pa paklaju, ka aizskaris nabaga pilsoni.

Iespejams, par to veco onku "audzinashanu"
nedaudz parspileeju - jaa ir arii labie piemeeri isteniibaa. Man te zolikaa kaiminjsh - izbijis Bandiits (nu tads riktigs, ar visiem pareizajiem tetovejumiem), tipo copmanis arii. Reizeem shis mani nokjer ar makshkjereem kaapjot no auto, tad vot pirms gadiem 3jiem shis ganijaas, ka tie **** inspektora, B** njedajot pakoj, parbauda, soda, 'Cho , kas t'as vinju zives? kas es nevaru zandartus patureet kadus gribu?? Afigelji! *****, utt. Nesen satiku shamo, ij dikti priecigs bija, kaa atlaidis zanderus un savam kolegu jau arii esot saacis maaciit "za čeloveka".
Vot taa mainaas.

Kautkur jau taa kopeejaa ideja, ka jabuut cienigaakam gaisaa jau virmo...

A varbuut tas inspektoru darbs, mok kadreiz tomeer dabujis sodus maksaat, nezinu. :))
27.septembris 2010, 19:07 | links
 
GĻUKS X2. HMMM....
27.septembris 2010, 19:03 | links
 
Murgs

manā kontā maliķi ir. Noķerti un noformēti. Cik zinu tad bebram arī ir tāds saraksts. Ja redzēšu jēgu tad zvanīšu inspekcijai atkal.

Pagājušā gadā apaskatījos šovu pie Dārziņu berzes, kur dienas laikā naturāli, ar spēku, 30-40 veči cemmerēja lašus. Demonstrēja šīs valsts bezcerīgumu. Vismaz 2 nedēļas pagāja, kamēr kārtību ieviesa. Jātnieku šovu :(((( Nevis vienu onku ar labu kameru no pretējā krasta.......

Nu pagaidām zvanīšanai jēgu neredzu.
27.septembris 2010, 19:02 | links
 
Murgs

manā kontā maliķi ir. Noķerti un noformēti. Cik zinu tad bebram arī ir tāds saraksts. Ja redzēšu jēgu tad zvanīšu inspekcijai atkal.

Pagājušā gadā apaskatījos šovu pie Dārziņu berzes, kur dienas laikā naturāli, ar spēku, 30-40 veči cemmerēja lašus. Demonstrēja šīs valsts bezcerīgumu. Vismaz 2 nedēļas pagāja, kamēr kārtību ieviesa. Jātnieku šovu :(((( Nevis vienu onku ar labu kameru no pretējā krasta.......

Nu pagaidām zvanīšanai jēgu neredzu.
27.septembris 2010, 19:02 | links
 
Murgs
Pie kuriem mani pieskaiti - pie bļāvējiem vai ideālistiem?
Jā, es vienu maliķi esmu noķēris.
Vispār, ko gribēji pateikt?
27.septembris 2010, 19:01 | links
 
visi bļavēji un ideālisti!!!kurš no jums ir noķēris kaut vienu maliķi???rakstīt jau var visu ko, tikai darbi nav!!!priekš tam arī ir likumi,kas viņs ievēro un kas nē!!!tā tas ir bijis un būs!!!ja viss būs ideāli,jums dzīve šķitīs garlaicīga.ideāla dzīve ir tikai paradīzē,bet mēs dzīvojam uz zemes,uz kuras lielākais zvērs ir CILVĒKS,kurš grib visu reglēt un pakļaut savai gribai!!!
27.septembris 2010, 18:55 | links
 
Jā...kaut kur Tev ir taisnība :)
27.septembris 2010, 18:07 | links
 
Ev vecīši!:)
Kapēc jūs sevi uzbudinat ar šādām runām???:)
No tā kas mainīsies?
Ļoti žēl ka tiem kas plēš kreklus, vienīgā auditorija ir zive, vai CL
27.septembris 2010, 17:34 | links
 
Tad uz priekšu - rakstīt uz vides dienestu iesniegumu. Lai veicās:)
27.septembris 2010, 17:21 | links
 
Tiesības...phe, acīmredzot pārāk daudz to tiesību, pirmajā vietā ir bezatbildība, vai pareizāk sakot, pārliecība, ka man neko nevar izdarīt...tāpēc, ka vēl jāpierāda...bāc, ko tur pierādīt ?
Dokumentēts fakts ir (fotogrāfijas) ar visu fizionomiju tuvplānā.
Liecinieki ir.
Tas, ka visi zemmēri, skaidrāks par skaidru.
Ko vēl ?
27.septembris 2010, 16:28 | links
 
Tiesības pie mums ir pirmajā vietā. Pēc tam tikai pienākumi kaut ko ievērot.
27.septembris 2010, 16:20 | links
 
Par to, ka veco paaudzi nevar mainīt, var...Kaut vai šis konkrētais gadījums. Redz nopirkt mm var, iemācīties mest un strādāt- arī var...iespējams onka šādi "atsit" ieguldīto kāpostu...ja nebūtu marasma, ko te jau bebrs minēja, ar visām adm. tiesām u.tt., būtu paņemts aiz krāna uz saviem 3500Ls, tad, domāju, ka pietiktu līdz "koka mētelītim"...nezinu, bet liekas, ka nav neviens ieinteresēts iekasēt soda naudas par kaitējumu....
27.septembris 2010, 16:10 | links
 
Gļuks ;)))
27.septembris 2010, 15:50 | links
 
Torpēda

tu esi nelabojams :))))

OK mazliet vairāk - piektdien vieni blesseristi Daugavā iekrita uz poličiem, pierijušies "pipelē", viens policis pārkāpa viņu laivā un aizveda uz bāzi formēt. Pēc likumiem tas ir tiesības nost +visas jaukās finansiālās extras. Tai skiatā - arī šofera tiesības pa kāju.
Pēc patiesības - viņus atlaida, jo zināja kam piezvanīt.
Palika vēl optimisms?
Relax.... LV astoņkāji tik ar spridzināšanu var likvidēt. Un arī tad tik daudz C4 pasaulē vēl nav saražots...
27.septembris 2010, 15:50 | links
 
Torpēda

tu esi nelabojams :))))

OK mazliet vairāk - piektdien vieni blesseristi Daugavā iekrita uz poličiem, pierijušies "pipelē", viens policis pārkāpa viņu laivā un aizveda uz bāzi formēt. Pēc likumiem tas ir tiesības nost +visas jaukās finansiālās extras. Tai skiatā - arī šofera tiesības pa kāju.
Pēc patiesības - viņus atlaida, jo zināja kam piezvanīt.
Palika vēl optimisms?
Relax.... LV astoņkāji tik ar spridzināšanu var likvidēt. Un arī tad tik daudz C4 pasaulē vēl nav saražots...
27.septembris 2010, 15:41 | links
 
Ja citi nejedz nokert lielakus tad janem mazakas ( lohi vini. mazbenrni vares copet udenos bez zivim)
27.septembris 2010, 15:32 | links
 
kautkaa tak tie 50 zirgi jaakompensee :))) bet tas ir fakts, jo krutaaka laiva, jo vairāk bāž kulē.

Vakar brauca garām brīdī, kad izcēlu zemmēra līdaciņu, laižu atpakaļ, tad to garāmbraucēju mīmika bija aptuveni, tipa lloliks, zivi laizz atpakall.
27.septembris 2010, 15:29 | links
 
Jaasaka, ka shogad kultuuras un likumu ieveeroshanas zinjaa esam biku atkritushi atpakalj , par kaadiem gadiem 4-5. Bet Mani personiigie noveerojumi tomeer liecina, ka kopumaa jau esam palikushi nedaudz kulturaalaaki. Tomeer tas bezpirdjels kas bija pirms 10gadiem uz uudenjiem
nav vairs tik smagaa formaa kaa tagad. Un taa ir, ka vecos onkas jau vairs neizaudzinaas par cilveekiem. - skarbi skan, bet nu jaagaida, kad vinju "nomainiis" cita paaudze. Vot lielaako shkrobi uzzsit tieshi VSOPa piemineetie "bieziishi". KAs piebrauc ar Kajanu vai Bumeri, ielaizh savu kruto laivu un tik skalda un skalda.
- tas jau veel ir sasniegums, ja to dara ar legaaliem makshkjerriikiem...
27.septembris 2010, 15:28 | links
 
Mjā....
27.septembris 2010, 14:59 | links
 
V.S.O.P.
Protams, ka ir ļoti daudzi tādi, to jau es nenoliedzu. Es vnk par kopējo situāciju, ka lēnā garā taču lietas iet uz labo pusi.
Un ja jau tur katru dienu velcē un bāž maisā, esi zvanījis kādam normālam inspektoram?
27.septembris 2010, 14:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager