Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
Torpēda
Paskaties uz tiem ģīmjiem Daugavā, Lielupē, Dārziņos utt, kuri visu bāž maisā un tavs optimisms pagaisīs kā pērnie dūmi ;) Velcē 440 blesers ar 50 Hp hondu un tāpat - viss maisā. Velcē katru dienu....
27.septembris 2010, 14:33 | links
 
Bebrs
Bet paskaties kaut vai uz to, kā mēs braucām pirms 5-10 gadiem un kā mēs braucam tagad - rāvējslēdzēja princips, "paldies" utt. Ja mēs sāksim paši ar sevi, tad viss būs labi ;) ! Ir pat pētījums, ka cilvēkiem tomēr gribās būt labiem :) , un, ja kāds vēl parāda pozitīvu piemēru, tad ir vieglāk būt labiem.
27.septembris 2010, 11:40 | links
 
Vēl viens ideālists tāpat kā Mirtins:)
27.septembris 2010, 11:32 | links
 
Man jau gribās ticēt, ka lietas iet uz labo pusi, kaut vai paskatamies paši uz sevi - esam taču labojušies! Neņemam taču vairs zemmērus, atlaižam arī lielākas zivis, nepiemēslojam upmalu/ezermalu, neķeram ar tīkliem utt. Līdz tam jau ir jāizaug. Tie, kas ir par vecu, tie, protams, līdz nāvei nemainīsies, bet jaunā paaudze taču tiek +/- labi audzināta. Mēs katrs pamācām savus draugus un bērnus, kā ir labi, kā ir pareizi. Viņi tālāk pamācīs vēl citus. Domāju, ka pēc 10-20 gadiem viss būs labi ;) ! Galvenais - nepalikt vienaldzīgiem pret tiem, kas nesaprot un negrib saprast.
27.septembris 2010, 11:28 | links
 
eMKa> ot maita, tam vecim ar mietu pa skaustu, un ne vienreiz vien!
27.septembris 2010, 11:18 | links
 
eMKa, mjā, vecītis forši pacopējis... Bet grūti prasīt, lai viņš ievēro noteikumus, ja daži no spices ar par tiem nospļaujas. Jāatīrās arī pašiem. Bet visgrūtāk jau pārmest čomiem un pateikt, nedari tā! Un ja pēc publikācijām netā varētu sodīt, daža laba makšķerēšanas autoritāte ar to saņemtu. Vēl tas par ko jau teicu, Amata nav LM, tāpēc tur arī netiek pievērsta inspektoru uzmanība, nav ko velti terēt naudu... Ir citas vietas un lietas kas "jāsakārto". Problēmas ir arī pašā sabiedrībā, pārsvarā tie kas visu izlemj, makšķerē LM, un tas kas notiek apkārt viņiem neinteresē. Tad arī valstiski tiek domāts par šiem posmiem, bet pārējie gan jau kaut kā. Vislielākais dabas draugs nonākot naudas kalpībā kļūst par tas ienadnieku. Šķiet ka pēc nedēļas nekas nemainīsies, nav jau variantu, no visiem ļaunumiem jāizvēlas mazākais.
27.septembris 2010, 09:51 | links
 
Bet par to kāpēc ir anulēti protokoli pat anekdotes varētu stāstīt. Kaut vai 2 piemēri - noķer veci publiskajā ūdenstīlpnē ar 2 tīkliem laivā, bet bez zivīm. Pārsūdzot vecis administrat. tiesā paskaidroja ka viņam nav bijis nodoma ķert ar tiem zivis, vienkārši aizmirsis no laivas izņemt. Anulēts.
Tas pats ar makšķ. karti - nav kartes, saraksta protokolu, pārsūdzot paskaidro ka nevienu zivi nav noķēris, admin. tiesa nolemj ka zivju resursiem nekādu zaudējumu nav un protokols anulēts. Es pats ar vairākkārtīgi esmu sastapis tādus kadrus kas upmalā ar nēģu ķeselēm rokās saka ka tumsā ar tām ķer naktstauriņus:)
27.septembris 2010, 09:13 | links
 
Tiešām "samij gummanij sud v mire" :( Sviests konkrēts...
27.septembris 2010, 09:12 | links
 
Emka
Liekas ka neko nevar izdarīt. Lai sodītu ir jāpierāda pārkāpuma fakts, šajā gadījumā tas ir
1. zemērs(protokolā jābūt ierakstītam konkrēti cik cm ir katra zivs gara) Ar to ka uz aci var redzēt pilnīgi nepietiek.
2. Skaits. "Vienā makšķerēšanas reizē vienam makšķerniekam lomā atļauts uzglabāt un paturēt:"
Vecis paskaidros ka vispār neko nezin par to maisiņu un viss ar to beigsies.
27.septembris 2010, 09:05 | links
 
EMKa

Mums ir "samij gummannij sud v mire"

Ir gadījies inspektorus pavizināt reidos un, pēc viņu stastītā, bieži vien tiesas attaisno vainīgos dēļ "gramatiskām kļudām" protokolos vai ļoti līdzīgi. Vēl ļoti populārs attaisnošanas iemesls ir "vienīgais apgādnieks", tas nekas, ka zivis sit ar strāvu... Tiesneši nav copmani un principā esot ļoti humāni savos lēmumos, tās tācu ir tikai zivis, viņas ir ēšanai. Par jautājienu - vai ar fiksētu video pietiek, lai kādu zemmēru tvarstītāju kaut vai noštrāfētu(Lielupes un Daugavas zemmēru slānītāji ZB), puiši atbildēja, ka 99% gadījumu nekas nesanāks pat pie uzstādīta laika, datuma un labas redzamības. Mums jau ir piemērs - Dripes lieta, kuru pārsūdzēs vēl un vēl kamēr instances beigsies.
27.septembris 2010, 09:02 | links
 
eMKa: A ko darīt ar šito koka piedēkli Māri Zariņu ar šādu galeriju?? Apzināts kaitējums!! Man pat bē'digi raxtiīt tādiem lohiem komentu, jo tas ir tas ko viņi laikam grib, lai pievērš uzmanību un kopmensētu sabiedrības atdalīšanu!
____________________________________
foto http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-23431.htm
27.septembris 2010, 09:01 | links
 
Lūk šādu "mušiņmakšķernieku" ar visu "guvumu" šajās brīvdienās nofotografēja pie Amatas viens no Flyonly lietotājiem.
http://www.flyonly.lv/bbpress/topic.php?id=91&replies=5#post-3045

Vai balstoties uz šīm fotogrāfijām ir iespējams saukt to mūlāpu pie atbildības ??
27.septembris 2010, 08:51 | links
 
aha :D man jau tā cēla uz augšu :D
15.septembris 2010, 16:10 | links
 
andzus to smirdonu vareji uz veziem laizst :D
15.septembris 2010, 15:46 | links
 
aljiks
Atlīdzība - tev un taviem bērniem būs zivis, ko vilkt.

Draugiem.lv vienā domubiedru grupā bija ļoti laba diskusija, kur arī inspektori izteica savu viedokli. Viena no galvenajām domām bija tāda, ka, ja tu izvelc to tīklu, tad maliķim zaudējums ir 5-10 Ls, bet, ja tu sazvani inspektorus, šie sēž un novaktē to maliķi, tad zaudējums var būt pat vairāki tūkstoši latu. + esot bijis tā, ka inspektori sēž un vaktē tīklu, garām brauc spiningotājs, kas izvelk un sagriež to tīklu, sanāk, ka visa tā vaktēšana kaķim zem astes. Es šogad Svētes upē tīklu atradu, sazvanīju inspektorus, šie pēc kaut kādas pusstundas bija klāt, tā ka ir veči, kas kaut ko reāli arī dara.
15.septembris 2010, 15:43 | links
 
Kā tur īsti ir ar inspektoriem? Kaut kāda atlīdzība pienākas?
15.septembris 2010, 15:25 | links
 
es esmu sadabūjis inspektoru numurus, kas strādā ūdenstilpes, kurā es makšķerēju, rajonā, un, ja kādreiz gadās ko nelegālu aizķert, uzreiz zvanu inspektoriem ;) Šovasar lielajā suteklī aizķēru tīklu pilnu ar zivīm, sazvanīju inspektoru, bet šo nebija uz vietas, un tad man atļāva to tīklu aizvilkt uz krastu, kādu stundu lēnā garā ar motorīti tūcīju tīklu uz krastu, smaka bija tāada, pilns ar puvušām zivīm, negribējās tādu celt laivā, tāpēc aizāķēju ar gafu un vilku.
Bet ja pats uz ezera sāksi kādu tīklu laivā vilkt un graizīt, visādi var sanākt- ej nu pierādi ka tas nav tavs.
15.septembris 2010, 15:08 | links
 
Pašiem jau nu toč nevajag tos tīklus aiztikt. Vnk vajag dabūt telefona numurus, uz kuriem zvanīt - vai nu mentu, vai tādu inspektoru, kuri tiešām kaut ko dara.
15.septembris 2010, 14:41 | links
 
koki
ja ķīsītī ko tādu atrodu zvanu uz ķīšezera pašvaldības policiju, šie ar kuteri piebrauc klāt, bet jebkurā gadījumā Tavā vietā darītu tā, ka to tīklu vienkārši biš ar nazi apstrādātu un tur pat krasta kokā pakārtu....
15.septembris 2010, 14:24 | links
 
Ja nu gadas kadam inspektoram vai municipalai udens policijai braukt pa Juglas ezeru tad gar Bergu pusi gar lidakastu audzes arejo malu jabut tuvak uz pansionata pusi.Var ju but ka tur vel ir bet velcejot aizkeru tikai to vienu.Zel jau ka tas tikls tur palika bus zivju kapseta. Pliz HELP!
13.septembris 2010, 19:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager