Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
Labsvakars. svedien uz velci aizkeru vienu naktssnori, un vel vienu metrus 30 garu tiklu. Baiga skrobe par tiem cukam kas piedrazo ezerus. Zel jau zivju,pie tam tam kretinam tikla bija sapinies pat lasis. Vakara ar inspektoru iebraucam bet neatradam vairs plasums Juglas ezera Bergu piekrastes puse liels,laikam bija noslicis. Ko tada gadijuma darit? Tagad es zinu, ka tadu nelegalo vajag ka iezimet ja atrod,citádi insektoram sanak meklet adatu siena kaudze.
Varbut kads zin kuram zvanit par visadam tadam cucibam Juglas ezera. Jutos to tiklu ieraugot ar beigtajam zivim ta itka kads butu man virtuvi piedirsis.
13.septembris 2010, 19:05 | links
 
var zvanīt arī policijai, likumpārkāpums ir un paliek likumpārkāpums.
18.jūnijs 2010, 12:44 | links
 
St.John
Nedomāju, ka inspektori (kuri tā jau ir maz) brauks un rakstīs sodu par to, ka kāds makšķerē ar vairāk makšķerēm nekā tas ir atļauts :DDD Man liekas, ka tas ir pats smieklīgākais pārkāpums, par kuru var uzrakstīt protokolu (izņēmums ir ziema)!!! Tie inspektori bezīnā nobraukās vairāk nekā dabūs no tā pārkāpuma! Cita lieta, ja tas vīriņš ar saviem daudzajiem kātiem skalda ārā nejēgā daudz zemmēra zivtiņas un visas bāž iekšā kulē! Godīgi sakot nesapratu Tavu tekstu :"Zvanīt es neiešu (jo arī īsti nevar saprast, kurš ir atbildīgais inspektors par Jūrmalu, kas nepieder pie Rīgas) un tērēt savu kredītu." Nu klausies čalīt tad es nsaprotu ko Tu te vispār kaut ko raksti, kas cits tad zvanīs un ziņos par pārkāpumu ja ne paši makšķernieki....inspektori ir maz, ūdeņi daudz, viņi nevar būt visur un visu pārbaudīt, ja redzi pārkāpumu zvani pasaki kur, kas.....utt. Un es domāju, ka inspektori šobrīd nesēž internetā, šajā lapā un nelasa Tavas domas....Ja Tev ir internets, tad atrast atbildīgo dienestu nav problēmas...atrodi, un ja gribi kaut ko darīt lietas labā, tad paņem un piezvani...
18.jūnijs 2010, 12:26 | links
 
Laba diena inspektoriem.
Skatījos, ka nevienam monētajam nav pielikts klāt e-pasts, lai varētu paziņot par vietām, kas būtu pa reizei jāpārbauda.

Zvanīt es neiešu (jo arī īsti nevar saprast, kurš ir atbildīgais inspektors par Jūrmalu, kas nepieder pie Rīgas) un tērēt savu kredītu.

Būtu pa laikam, sevišķi brīvdienās, jāpārbauda lielupes moli starp Dubultiem un Majoriem. Brīvdienās tur patstāvīgi cilvēki ķer ar 3 makšķerēm. Bet viens ir tāds, kurš tur ikdienā ar 5 makšķerēm (3 gruntenēm un 2 pludiņu) ķersta zivis. Un viņš ir arī uzstādījis rekordu, jo esmu redzējis viņu ķeram arī ar 9 makšķerēm.

Ja nu kāds no atbildīgajiem inspektoriem grib, lai es viņam uzzvanu, tad lai sazinās ar mani un iedod konkrētu numuru, uz kuru zvanīt.
18.jūnijs 2010, 11:44 | links
 
Un sodīt ne tikai ķērājus bet pārdevējus , ja nevar paskaidrot no kurienes tās zivtiņas nākušas un domāju labratorijā vai spečuks ar var atšķirt vietējo no ievestā un ja vietējais tad ,lai atbild!
16.novembris 2009, 14:51 | links
 
kas ķer ar licenzētiem tīkliem un pieķer , ka pa daudz , licenzi nost uz mūžu ar konfiskāciju kas attiecas uz zivjsaimniecību tīklus , laivu u.t.t. + sodiņš resursu atjaunošanai. un pie šprices vairs nelaist
16.novembris 2009, 14:47 | links
 
Vajadzētu pacelt vēl sodus un ieviest likumdošanā, kas ierauga un izsauc mentus tam kādi 10%, kas aiztur un nogādā mentenē 20% no soda. Nu izdomāt kādas licenzītes , kas varētu ķert arī maliķus , ja noķer inspektoru maliķi nu cietumiņš ar konfiskāciju mantas - nav ko līst amatā ja gribas zagt un problēma būs atrisināta un jaunas darbavietas būs , kas nekait ķert zivis un naudiņu pelnīt sportiskākie uzreiz izdomās brigādes kas slaktēs tos kā mušas.
A pārējais tikai papīra lieta. Tīklus ar aizliegt tirgot , tikai kā ieročus pēc licenzes un noteiktu garumu uz gadu pie jauna tiec nododot veco nebūs atrunas ka nozaga ja nozaga pats vainīgs jāsargā. pie jauna nākamajā gadā kad ņem jaunu licenzi.
16.novembris 2009, 14:38 | links
 
50 kg lašu veikala vērtība ir apm 100 lati!!!! vides vērtība 16000 ls!!! nu je..l Latvijas valsts likumdošana!!! vajag macīt cilvēkiem kārtību kad nevajag pirkt zivtiņas no maluzvejas ,nevis prasīt pa zivi tādas summas!!! nebūs pircēju nebūs maluzvejas!!! nedomāju kad džeki 50 kg tikai sev ķer!!
18.oktobris 2009, 22:48 | links
 
Viņi jau tīrija Gauju,tas jau viņiem kā saldais ēdiens.Neliksi jau policistu blakus,lai uzrauga.
24.marts 2009, 18:55 | links
 
un kads no ta labums tiem kas vareja tos lasveidogos uz spininga izvilkt bet nu vairs neizvilks? labak lai kadu kadu patiira gaujas apkartni :)
24.marts 2009, 18:52 | links
 
Skatotie bildē, ja zivis ir atsavinātas šajā reidā, tad kādi te 50kg? Par šādu pārkāpumu jau nu būtu jāsēž!
24.marts 2009, 17:58 | links
 
šitādus ar sūdainu mietu sist!
24.marts 2009, 17:04 | links
 
Tādas parādības nav retums:(
23.marts 2009, 20:51 | links
 
Vakar Ventā diviem rīmām nepietika ar to, ka bija katram trīs gruntenes, tad viens vēl pamanījās spiningu mētāt.
23.marts 2009, 08:30 | links
 
Vakar biju uz copi,bet skumji-Gaujas krasti pilni ar maliķiem...visi spiningo lašus un taimiņus...
22.marts 2009, 17:48 | links
 
Tas priecē.Pret elektriķiem sodiem jābūt bargiem.
22.marts 2009, 09:08 | links
 
iespaidigi,visu cienu inspektoriem.
22.marts 2009, 07:08 | links
 
(nemts no tvnet)Šonakt, pie Gaujas upes Vangažos aizturēti trīs maluzvejnieki, kuri ar elektrozvejas aparātu bija nozvejojuši 50 kilogramus lašveidīgo zivju, tādejādi zivju resursiem nodarot kaitējumu 16 000 latu apmērā, informēja Valsts Vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes sektora vadītājs Andris Strautiņš.

Strautiņš pastāstīja, ka aizturētās personas esot novērotas kādu laiku un šonakt esot bijusi tā reize, kad viņus varēja pieķert ar lietišķiem pierādījumiem.

Šonakt veicot kārtējo reidu, tika pamanītas jaunas pēdas, ap plkst.24 tika apturēta automašīna ar trijiem maluzvejniekiem, kuri mēģināja doties prom no notikuma vietas. Apturot automašīnu, un veicot tās pārbaudi, vides inspektori tajā atrada kasti, kurā bija aptuveni50 kilogrami lašveidīgo zivju - laši un taimiņi, kā arī elektrozvejas aparāts ar visu akumulatoru.

"Mēs uzreiz sazinājāmies ar Siguldas policiju, kura ļoti operatīvi ieradās uz notikuma vietu. Tika sastādīti protokoli, kā arī aizturētās personas nogādātas uz policijas iecirkni Siguldā," stāstīja Strautiņš.

Par notikumu uzsākts kriminālprocess, bet Strautiņš piebilda, ka šis viņa praksē esot pirmais gadījums, kad par lašveidīgo zivju maluzvejniecību, dabai nodarītais kaitējums ir tik liels - 16 000 latu.
22.marts 2009, 07:06 | links
 
pirmaa dzirdeeshana...
23.novembris 2008, 18:46 | links
 
andza- atļauj Tev šoreiz nepiekrist!Rīgā kartes
pārdod katrā otrajā zooveikalā!
22.novembris 2008, 12:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager