Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
tomeer buus! tiks ieguldiiti vienalga lielaaki liidzekli, varbuut ne tavos uudenos, bet citos... 1) inspektoru algas ir nozeelojamas, ar sho naudu vareetu paaugstinaat vinu algas un taadeejaadi piesaistiit vairaak cilveekus sham darbam! muusdienaas ar 300ls neizdziivosi, vismaz normaali! vo ta arii saaks pieveerst lielaaku uzmaniibu arii taviem uudeniem, jo kaada jeega, laizt iekshaa zivis ezeraa, vai upee, kuru nav iespeejams izkontroleet (finanshu deel)
19.novembris 2008, 15:47 | links
 
es nesaku ka vajag likumu bet vismaz ipasnieki varetu aizdomaties par to ko vinji tirgo vai tiem rikiem tiesam bus pielietojums un nebus ta ka kads nopirks katu par 200ls iet uz copi katru dienu gandriz bet nenoker neko jo vienkarsi nav ko nokert
19.novembris 2008, 15:46 | links
 
nu tos 25ls man gada nav problemas dabut bet kapec man tas butu jamaxa ja no to pilnigi nekads labums nav ne man ne manas puses udenjiem
19.novembris 2008, 15:44 | links
 
nu tu dod :D kaads sakars privaatbiznesam ar makshkereeshanas ziedojumiem? ja kaads grib, ta ziedo taa pat, to ar likumu nepienemsi!
19.novembris 2008, 15:44 | links
 
andz tu ieminejies par sodiem bet latvija tac vismaz 30% no makskerniekiem sava dziive vel inspektoru nav satikusi un pat nezin ko vins dara (ari es nesmu pa siem tris gadiem inspektoru saticis)
labi es varetu maksat tos 10 vai vairak latus gada bet par to varetu inspektoruiem palielinat algas un darba deveji parliecinaties par to ko vinji dara vai vinji tiesam pieskata muus!!
19.novembris 2008, 15:43 | links
 
Nezinu gan par ko tev nāk smiekli , bet labāk nebūtu virtuāli dalījis, bet gan painteresējies cik maksā vienam mēnesim karte...un pēc sava projekta sareizinājis ar 5 ....
Labi , tukšas pļāpas .....Es piemēram nezinu, kur tāds makšķernieks kā Aigars 25ls dabūs ....
19.novembris 2008, 15:42 | links
 
nu tu ta saki ka cik vien par auklu sanak maksat tad rodas doma kapec makskernieku veikala ipasnieki nevaretu vismaz paris procentus nio saviem ienakumiem zidot latvijas udenjiem ne tikai domat par paspeljnju? ari tur butu liels labums gan zivim gan mums
19.novembris 2008, 15:41 | links
 
nu ja uz 3 menesiem ir 2 las tad pa menesi vairak ka lats nav :) smiekliiga nauda bet es domaju 25ls ir drusku pa traku es domaju ka puse no makskerniekiem ir tadi kas uz copi neiet biezak par reizi menesi un ir tadi ka mes kas iet vismaz reizi nedelja nu itka nav godigi ka jamaksa vienaadi bet ta tas ir ja gribi uz copi tad maksa 25ls

ja mums jamaksa 25ls par to ka varam copet visu gadu tad kapec valsts nevaretu vismaz paris udenskratuves gada pamatigi papildinat ar zivim un atjaunot!?
19.novembris 2008, 15:38 | links
 
neesmu intresejies, jo vienmeer peerku gada karti! bet izdaliet tos 5lashus uz 12, cik snaak? man vienkaarshi smiekli naak..
19.novembris 2008, 15:37 | links
 
abziniigs makshkernieks nopirks! tomeer psrs tendences paleenaam cilveekiem iet aara. un, kas nepirka, nepirks arii turpmaak, bet katram arii buus jaareekinaas ar sodu.. var jau uzreiz neuzskruleet tos 25ls, bet 10ls vajadzeetu buut minimumam! un tad jau taa suma izdalot uz 12 ir vienkaarshi smiekliiga! cik maksaa aukla vien...
19.novembris 2008, 15:36 | links
 
Mēs šeit nerunājam par privātiem dīķiem , bet gan par publiskiem ūdeņiem uz ko arī attiecās makšķerēšanas karte ...
Cik tad tagad maksā mēneša karte ?
19.novembris 2008, 15:35 | links
 
nu tad ja uz gadu maksas 25ls tad pa menesi bus ne mazak ka 5ls un uz tiem tris menesiem kadi 10ls
19.novembris 2008, 15:33 | links
 
Aizmirsu piebilst, ka tā cena nav jāmaksā publiskos ūdeņos, bet licenzes cena ....
19.novembris 2008, 15:33 | links
 
nee, Roli ir arii lv shaadas cenas un pat bez laivas... bet shaadas vietas ir maz!
19.novembris 2008, 15:33 | links
 
1 menesii karte maksaatu 2,083sant.! tas ir daudz? domaaju, ka nee... ja pareizi atceros ta pa 2ls makshkereeshanas karti var iegaadaaties uz 3meeneshiem!?
19.novembris 2008, 15:32 | links
 
un ari loti daudzi mani pazinjas kas tagad pirka kartes pa 5ls noteikti vairs nepirks jo vinjiem tas neko neizsaka ka kkur vizim bus kads labums nevis udenjos kur vinji cope taka es domaju ka liels labums nebus piem tagad kartes pirka 8no 10 copmanjiem bet kad bus pa 25ls pirks labi ja kadi 3 vai 4 cilveki ta ka liela peljnja nesanak :)
19.novembris 2008, 15:31 | links
 
Ja citur tik tiešām ir pa vienu makšķerēšanas reizi ir jāmaksā 10 un vairāk ls , tajā iekļauta gan laiva gan garantēta cope, šādas cenas ir Norvēgijā , kur vidējā darba alga nēgerim ir virs 3000 eiro....
19.novembris 2008, 15:30 | links
 
Nu 3 grupas invalīdiem karte tā pat ir vajadzīga, no 65 gadiem tik tiešām nav vajadzīga karte, jo vidējais mūža ilgums vīriešiem Lv ir tikai 50 gadi , un ja kartes cenu gribi pieckāršot tad nevis 2 ls , bet 10 ls...
19.novembris 2008, 15:26 | links
 
citur pa vienu makshkereeshanas reizi ir jaamaksaa paari pa 10ls...
19.novembris 2008, 15:26 | links
 
meenesha kartes ar ir... invaliidiem nav vajadziiga makshkereeshanas karte, vai arii taa bija ar atlaidi, iisti neatceros+ pendzijonaariem no 65gadu vecuma vairs nav vajadziiga makshkereeshanas karte.. kur probleemas? 2ls tomeer var pa meenesi sagrabinaat.. tagad pat netiek pieveersta pietiekoshi liela uzmaniiba taij pashai daugavaij piemeeram.. vis uzreiz nenotiksies, uz to vari necereet!
19.novembris 2008, 15:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager