Nāk ziema, ko nu?

Mākslīgie bišu kāpuri
10.novembris 2009, 08:31 | links
 
No grāmatas un interneta makšķerēt neiemācīsies tāpat kā būvēt māju. Meklē kādu paziņu kas makšķerē un sarunā lai paņem uz copi.
8.novembris 2009, 12:24 | links
 
8.novembris 2009, 12:22 | links
 
gan jau Zuteen ir kaadi kaiminji vai draugi aks copee uz ledus-uzprasies vinjiem liidzi-jo varbut Tew nemaz nepatisk uz ledus........ a aj patiks tad tik no senchiem izspied naudinju un visu sapeerc un dodies ar painjaam uz ledus copi!
8.novembris 2009, 12:22 | links
 
Zutēn Tev jāmetās uz astes kādam pieredzējušam copmanim ,kuram ir visi pričendāļi ,bet vislabākais ,ja Tevi tēvs apmācītu.
8.novembris 2009, 11:14 | links
 
nēesu gan tik jauns .. :)

tie urbji ir gan dargi. bet ļoti griba :)

man ar teti bij doma iest kad ir kads cits un pajautaat vai nevar aizdot . vai arii ar amuriiti izsist caurumu kur kad jau ir bļitkojis. :)
8.novembris 2009, 11:08 | links
 
ZutensGTI - ja esi saskatījies vai salasījies, kā notiek cope citās valstīs uz ūdām, piemēram, Krievijā, tad atmet cerības:)) Latvijā vienlaicīgi drīkst izmantot tikai divus makšķerēšanas rīkus. Tātad, ja esi ar mieru uz ledus neko nedarīt, tad tikai divas ūdas. Ja gribi kaut ko vēl citu darīt, tad viena ūda un viena makšķere. Bet pats pirmais, lai būtu vērts kāpt uz ledus ir rīks ar ko dabūt caurumu ledū. Atceros puikas gados tā bija lielākā problēma. Ja esi vēl mazs, tad labākais ko var ieteikt ir Mora urbji, kas ļoti viegli griež ledu. Bet tas prieks maksā ap pussimtu latu. Aizej pie ekspertiem un paprasi Normundam Grabovskim, viņš tev varēs ieteikt labāko un ērtāko modeli, kā arī, ja tu neleksies, piedāvās normālu cenu:D Domāju viņš ir ieinteresēts uzsēdināt uz copes jaunus cilvēkus. Taču vienu gan gribu piekodināt. ja tā tava bilde nav 10 gadus veca, nez vai tev pirmās reizes būtu labi kāpt uz ledus bec pieredzējušiem kolēģiem. Meklē tādus un tad viss pats savās vietās nostāsies:))
7.novembris 2009, 21:54 | links
 
Saksim ar to kad ūdas atlautas ir 2 tikai,katra veikala maksa ap 3.ls! Blitkošanas makskerite normala ap 3,ls+3-4 žibuļi katrs ap 2 ls! Ja nav siltas kajas uz ledus nelien tur vel nauda bus vajadziga:),taka reikini nemaz ztik leti nav ta ziemas cope
7.novembris 2009, 21:37 | links
 
Vispirms jau vajag sagaidīt kārtīgu ledu, drošība lai ir pirmajā vietā, un tad arī nekautrējies, aizkāp pie copmaņiem, pajauta, gan pastāstīs un parādīs, ar ko sākt.
7.novembris 2009, 20:51 | links
 
sveiki.
man gribētos zināt ko vaig nopirkt lai vareetu sakt maksķerēt uz ledus. :)

nēsu nekad sedeejis uz ledus un bļitkojis?

Man intresē viss saistīts ar ūdam.
Un bļitkošanu.:)
Varat iztāstīt apmēram cik tas viss maksā un kas ir nepieciešams. :)
Paldies jau iepriekš.
7.novembris 2009, 20:06 | links
 
3350 rublu tas snaka musu nauda 55.08ls
7.novembris 2009, 18:42 | links
 
Nu Krievijas int.veikali tirgo šādas 3 daļīgas kastes
no cietā putoplasta ,augstums 400x390x190;nodalījumi 2+3+15 litri un tikai pa ~3350rbļ.
7.novembris 2009, 17:39 | links
 
Man jau ar visas pārsvarā ir bez kātiņa,plaukstā turamas,tikai baltajām zivīm ja copē uz stāvošu.Un spicītes ne vienai nepārsniedz 20cm,tā pierasts,bļitkām garākas.
7.novembris 2009, 16:49 | links
 
man šitas ekipējumā jau 3 gadus ! Nesudzos

7.novembris 2009, 10:26 | links
 
Nav ne vainas,tik ka kurš pieradis! Man labak patik,bez kata esu pieradis! Gaumes lieta..
7.novembris 2009, 10:23 | links
 
Vai nav smuka makšķerīte?
7.novembris 2009, 07:33 | links
 
Tā baltā ir pēc formas līdzīga tai ,kuru Tas Zebrus spečuks taisa no duralumīnija :))
6.novembris 2009, 10:12 | links
 

Vēl ļoti laba forma un planēšana tuva ideālai
6.novembris 2009, 10:07 | links
 
Tā nu tie žibuļi ir jāsaregulē lai tie ietu vismaz radiusā 1-2 m gar āliņģa malām /atkarībā no dziļuma/Ja par lieliem dziļumiem nav problēmu tad Engurē tai sariktei jābūt precīzai.
6.novembris 2009, 10:02 | links
 
Normunds G.,kā eksperts skaidro bļitku darbību
6.novembris 2009, 07:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager