Nāk ziema, ko nu?

njā, tiešām jāgaida īsta ziema. šodien atbraucot no trimdas uz mājām - LV A pusē, ledus +/- 5cm, bet centneru vēl netur :D
5.novembris 2009, 21:18 | links
 
upss tie nav tie stiprinajumi :D
5.novembris 2009, 21:18 | links
 
bums ir tadas stieplites no kuram berni pin visadas zivtinjas utt. (Ja atceries kaa to slimniicaa dariija no sistemu trubinjam) doma tada pati. Tadas var nopirkt kkados benu veikalos (paziistamam bija ) ja Uber Dikti vajag tad varu uzjautat.
5.novembris 2009, 21:14 | links
 
Akkis
bičiņ nevaru iebraukt ,kas tas par materiālu ar kuru ir piestiprinātas pērlītes Vels- kādu bļitku arī ar tādu sistēmiņu varētu aprīkot.Tikai baile ka kamponis noķidās visu līdz parpatām ,ja jau uz āķa uzvilktās pērlītes noķubina :))
5.novembris 2009, 21:11 | links
 
Ja nevari turēt laid uz Somiju tur veči jau asarus kapā.Un smukus asarus:))
5.novembris 2009, 21:08 | links
 
bums,gribi teikt vel menesi jagaida?es neizturesu!
5.novembris 2009, 20:21 | links
 
Nopētīju visus meteo saitus ,laikam ātrāk par decembri uz ledus tikt nespīd.
5.novembris 2009, 17:47 | links
 
Tikai nevajag,ko vēl mērogus ielikt?Tāpēc jau viņas ir bez ēsmas.
5.novembris 2009, 08:15 | links
 
taadas mantinjas uz mormenju aakiishiem ka pat zivij vietas uz aakja kur uzkerties tikpat kaa nav:D:D:D
5.novembris 2009, 08:11 | links
 
Vēl piebildīšu-visiem šiem dekoriem ir brīvi jākustas savstarpēji un visos savienojumos.
5.novembris 2009, 07:47 | links
 
Jaunie rotājumi bez ēsmas mormiškām
;;;

ir risinājumi un idejas,kuras katrs var pielāgot savām vajadzībām.
5.novembris 2009, 07:44 | links
 
resize laikam vajadzeja. Atvainojos :)
4.novembris 2009, 20:28 | links
 
Panemu shodien lai kajas nesalst
4.novembris 2009, 20:27 | links
 
Austrumu galā jau borē ledu:))) Labais!
4.novembris 2009, 20:21 | links
 
Vispār man viņi ir visādi,bet tomēr palicis esmu pie īstajiem troiņikiem,ar nekustīgiem āķiem.Ja asari intensīvi ņem,tad ar kustīgajiem,baigi slikti atkabināt,sevišķi ja lieto maziņus troiņiciņus.tur laiks spēlē lielu nozīmi,ilgi čamāsies-bariņš jau ir sāņus.ir bijis,kad jāņem kātiņš ar palielu mormišku,kā tie kampj-visa rīklē.
4.novembris 2009, 19:42 | links
 
Es šitos čortikus pagājušo ziemu lietoju un nācu piesecinājuma - āķi nekur neder, trausli, pie lielākas zivis lūst, bet pārējais aakkim piekrītu, copes bija.
4.novembris 2009, 19:25 | links
 
jaa aaki-bolvani ruljavoj!
4.novembris 2009, 19:22 | links
 
Tomēr šie ar ir labie

3-4mm diametrā,10mm augstums,svars 1.3 un 1.5 grami.
4.novembris 2009, 18:21 | links
 
Mazliet par mormiškām ar caurumiņu auklas piesiešanai.Es jau visas labās mormiškas pārtaisu,NG man šķiet rādīja-kā ver caurumiņā iekšā izolāciju.Es gan tā nečakarējos-paņemu āķīti ar cilpiņu(piemērotu,kurus nelietoju),nokniebju pēc garuma un ar super Momenta līmi ielīmēju.Tā daru ar visām labajām mormiškām,kurām aukla varētu pārtrūkt cauruma vietā.Nav bijuši gadījumi,kad aukla iztur un līmējums vaļā.
4.novembris 2009, 07:39 | links
 
Paldies bums, aakkis.
Nu ko, laikam jāsāk ziemas inventārs vilkt ārā no gultu apakšām, skapjiem un garažām? Vai ne? Zinu, ka visiem vēl gribas paspiningot, bet man tomēr ledu gribas. Manis pēc - 9 mēneši ledus, 3 mēneši vaļējais ūdens.
3.novembris 2009, 23:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager